Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

    Някой може ли да ми каже как Ви се струва като автомобил и джип.И ако има някой такъв да сподели своето мнение за него.Благодаря Ви предварително за вашето мнение понеже не открих почти нищо за него.БЛАГОДАРЯ.

  • #2
    Re: Нисан Кашкай

    Ми като автомобил е жесток, ама чак пък джип... За цената си на родния пазар получавате много добър софтроудър - 4х4, повишен клирънс и удобства, които ще са ви идеални за градски условия, ходене на ски и лек пресечен терен.

    Коментар


    • #3
      До: Нисан Кашкай

      кашкая е интересен хибрид, който успява да предложи някои от предимствата на джипче, съчетани с предимствата на градски автомобил, същевременно без да налага компромиси с удобство, функционалност и комфорт при пътуване, аз лично бих изчакал появата на новия дизелов мотор за кашкай, които ще пристигне в бъглария към средата на лятото, ще бъде познатия от актуалната лагуна и новия Х-трейл 2 литров мотор (M9K)


      цената е относително приемлива, пълния пакет екстри идват на цена около 52 000 лв с ДДС, като колата си има кожен салон, ксенонови фарове, премиум музика, соларен покрив, безстепенен автоматик и т.н. разбира се има и по-евтини вариянти, базовия кашкай с 2 литров бензинов мотор е към 40, има и 1.6 литров, но не се предлага за българия

      Коментар


      • #4
        До: Нисан Кашкай

        Наистина определението за цената на дизела е "относително приемлива". За 52 000 лв се набиваш в компанията на новото Митцубиши Outlander близначките Opel Antara/Chevrolet Captiva, че дори май и Suzuki Grand Vitara (и други). Въпрос на вкус и приоритети, както винаги.

        Коментар


        • #5
          До: Нисан Кашкай

          Първоначално публикуван от LUSI Преглед на мнение
          Някой може ли да ми каже как Ви се струва като автомобил и джип.
          Не е джип. Имената на джиповете не звучат като развалена храна.
          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

          Коментар


          • #6
            До: Нисан Кашкай

            Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
            Не е джип. Имената на джиповете не звучат като развалена храна.
            +10

            Коментар


            • #7
              До: Нисан Кашкай

              За мене автомобила е супер! Правих test drive с CVT автоматична кутия. Има добро ускорение и е много стабилен в завой при високи скорости. Интериорът е приятно подреден. Това е!

              Коментар


              • #8
                До: Нисан Кашкай

                Вече има и дизел верия 2.0 dCi 150/4000 и въртящ момент 320/2000. Някой да го е тествал? Твърда ли е возията, за нисан това е характерно?
                Rally Sport - News and Video - www.RallyPulse.com/Bulgaria

                Коментар


                • #9
                  До: Нисан Кашкай

                  40-50 бона за автомобил с такива смешни размери... Луксозен подарък за манекенки... Не ме разбирайте погрешно - нямам нищо против манекенките...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    До: Нисан Кашкай

                    Не съм имал възможност да го пробвам,но когато излезе на външен вид на снимка много ми беше харесал.На изложението във Варна говидях на живо.В действителност е по-малък отколкого изглеждаше на снимката в списанието.Като го видях разбира се не се сдържах поне да се кача.За динамичните качества не мога да се изкажа,но като седнах в него и главата ми опираше в шибидаха и то точно на ръба му.А аз съм 1,80 метра и вътре ми беше тесноватичко.

                    Коментар


                    • #11
                      NISSAN QASHQAI - мнения, впечатления, информация.

                      Здравейте приятели, чакам да ми дойде новия Нисан Кашкай 2.0 Dci, дано да се окаже добра замяна на стария ми Гранд Чероки 3.1 турбо-дизел,2001 година, знам, че няма да има неговите оф-роуд възможности, но е доста по икономичен, и спирам с ремонтите. Така или иначе ,чат-пат ми се налага да излизам извън асфалта,макар и като шофираш по нашите пътища все едно си на оф-роуд. Някой да има впечатления от този автомобил?Някои казват ,че двигателя бил проблематичен, други не харесват Нисан...къде е истината?

                      Коментар


                      • #12
                        До: NISSAN QASHQAI

                        Искате мнението на колегите, ето го:
                        Нисан Кашкай
                        Nissan Qashqai

                        И един съвет, преди да напишете нещо първо проверете дали вече не е писано по въпроса, използвайте бутона "търсене"-горе вдясно.
                        Ако вече има (както в случая) такава тема, можете да питате в нея, нова тема се отваря в случаите, когато сте сигурен, че не е писано по въпроса.
                        Поздрави
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • #13
                          До: NISSAN QASHQAI

                          Първоначално публикуван от Road Star Преглед на мнение
                          Здравейте приятели, чакам да ми дойде новия Нисан Кашкай 2.0 Dci, дано да се окаже добра замяна на стария ми Гранд Чероки 3.1 турбо-дизел,2001 година, знам, че няма да има неговите оф-роуд възможности, но е доста по икономичен, и спирам с ремонтите. Така или иначе ,чат-пат ми се налага да излизам извън асфалта,макар и като шофираш по нашите пътища все едно си на оф-роуд. Някой да има впечатления от този автомобил?Някои казват ,че двигателя бил проблематичен, други не харесват Нисан...къде е истината?
                          Извинявай, колега, би ли споделил какво точно си ремонтирал на Гранда, откога го имаш и какъв пробег си направил с тази кола...... Че тази фраза:" и спирам с ремонти", малко ме озадачи.....
                          Има и друго дали си сравнил поне визуално окачването на Ниссана с това на Гранда? И как смяташ дали кое е по-здраво?
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • #14
                            До: NISSAN QASHQAI

                            Според мен колегата има предвид че иска нова кола а не втора употреба
                            M.P.

                            Коментар


                            • #15
                              До: NISSAN QASHQAI

                              Първоначално публикуван от Chico Преглед на мнение
                              Според мен колегата има предвид че иска нова кола а не втора употреба
                              Прав си, явно му се кара кола, а не Джип.
                              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X