Обява

Свий
Няма добавени обяви.

етз 251

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • етз 251

    Здравеите колеги имам следния проблем релето ми не зарежда купих си токаво за лада но незнам как да свържа кабелите знам че 67 се свързва с DF 51 с D+ и после какво трябва да направя 61 с 15 ли трябва защо то ми казаха без даго свързвам

  • #2
    От: етз 251

    Тук са го написали : http://bgsimsonimz.forumotion.net/t335-topic

    Коментар


    • #3
      От: етз 251

      Аз имам за продаване оригинално немско ГДР реле от ЕТЗ 251, 45 лева му търся, ако те интересува пиши......Свалих го от мое ЕТЗ което блъснах и разглобих за части, мотора беше на 8000 километра.....Почти нов......А как се свързва реле от ЛАДА не знам, не съм по побългаряването.....

      Коментар


      • #4
        От: етз 251

        Здравеите колеги имам следния проблем релето ми не зарежда купих си токаво за лада но незнам как да свържа кабелите знам че 67 се свързва с DF 51 с D+ и после какво трябва да направя 61 с 15 ли трябва защо то ми казаха без даго свързвам и аз съм така някои ако може дами помогне

        Коментар


        • #5
          От: етз 251

          Гъзар, кво ти става бе, братооо ??? Качих ти инфо, чети ! Ти кво искаш, някой да ти дойде на крака и да ти оправи мотора ??? Няма да стане така, по-добре намери да го закараш на жичкаджия ..........или си купи електронно реле, а не механично..........

          Коментар


          • #6
            От: етз 251

            Без да свържеш 15 си мисля ,че няма как да работи релето.Ако на тая клема 61(болтче) идва напрежение само при Контакт може би там трябва да свържеш 15 .Трябва да свържеш 15 там ,където напрежението идва само при положение на ключа( Контакт.)

            Коментар


            • #7
              От: етз 251

              Гъзар, дръж левела !

              Те ти оригиналдЪ:

              Първоначално публикуван от Anton-Varna Преглед на мнение
              Аз имам за продаване оригинално немско ГДР реле от ЕТЗ 251, 45 лева му търся, ако те интересува пиши......Свалих го от мое ЕТЗ което блъснах и разглобих за части, мотора беше на 8000 километра.....Почти нов......А как се свързва реле от ЛАДА не знам, не съм по побългаряването.....
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: етз 251

                Брехх!?? Чак не ми се вярва, че чета горните слова!
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #9
                  От: етз 251

                  Здравейте колеги имах следния проблем имах оригинално реле но нали изгоря и реших да сложа от лада монтирах го зареждаше малко и то изгоря от какво може да горят

                  Коментар


                  • #10
                    От: етз 251

                    Първоначално публикуван от spongi Преглед на мнение
                    .... по-добре намери да го закараш на жичкаджия ..........
                    Толкова ли няма на кой да го закараш ??????

                    Коментар


                    • #11
                      От: етз 251

                      Първоначално публикуван от gazara999 Преглед на мнение
                      Здравейте колеги имах следния проблем имах оригинално реле но нали изгоря и реших да сложа от лада монтирах го зареждаше малко и то изгоря от какво може да горят
                      А ти как разбра, че са изгорели? Гледам, това дето тече по жиците не ти е силната ти страна.

                      Коментар


                      • #12
                        От: етз 251

                        значи старото ми реле тоест оригиналното като ми дам директен ток работи пак като сложих това от лада зарежда малко и изведнъж спря отворих го и видях нагар по пластмасата после 1 майстор ми каза сложи 1 крушка и пробвай с нея и пак малко зарежда и изгоря не знам от какво е не мога и да го карам така

                        Коментар


                        • #13
                          От: етз 251

                          ...
                          Прикачени файлове

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X