Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам джипка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Искам джипка

    Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
    Не се впрягам, ама ми беше интересна конкретика по темата от някой друг с преки наблюдения :-)
    Е точно по този начин се опитват да ме вкарват в точно такива интриги и чувствителните роверисти, и то на база на прочетеното от мен в техните теми в раздела им.
    Същото беше и с греещите V6 Фронтери.

    Сега и ти като останалите очаквам да кажеш "Я ми посочи къде е писано ?". Гледам, че четеш и пишеш в Jeepовия раздел, та си намери публикациите сам, или ги обсъди с Гагич дето, освен всичко друго, кълне и всичко дизелово и мерцедесово.

    Пристрастни интриги не ме интересуват, а само факти за спестяване на проблеми, или поне за обща култура.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #47
      От: Искам джипка

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Пристрастни интриги не ме интересуват, а само факти за спестяване на проблеми, или поне за обща култура.
      Това трябваше да е моя реплика :-)
      А иначе Jeep сме си секта с правоверни и дизелово-мерцедесови еретици.

      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • #48
        От: Искам джипка

        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        Е точно по този начин се опитват да ме вкарват в точно такива интриги и чувствителните роверисти, и то на база на прочетеното от мен в техните теми в раздела им.
        Същото беше и с греещите V6 Фронтери.

        Сега и ти като останалите очаквам да кажеш "Я ми посочи къде е писано ?". Гледам, че четеш и пишеш в Jeepовия раздел, та си намери публикациите сам, или ги обсъди с Гагич дето, освен всичко друго, кълне и всичко дизелово и мерцедесово.

        Пристрастни интриги не ме интересуват, а само факти за спестяване на проблеми, или поне за обща култура.
        Не чопкай семки в технически форум , а отговаряй обосновано!Темата ви с Гагич в спама е затворена.
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #49
          От: Искам джипка

          Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
          Не чопкай семки в технически форум , а отговаряй обосновано!Темата ви с Гагич в спама е затворена.
          Точно това направих.

          А аз тема (а и общи полицейско-юридически, бароназдравни и псевдофилософски такива ) с Гагич нямам, просто Ясен в качеството си на хипермодератор е преценил, че говоря простотии, но понеже, за разлика от някои, не мисля, че е капацитет, Ич ме не брига.

          Надявам се, че си ме разбрал, а ако не си, може да ми преброиш постовете във въпросната тема.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #50
            От: Искам джипка

            Ми карах се преди няколко дни с колегата.Заяви ми :Джипка е на Крайслер и стига си ми говорил глупости! На мен ми е се тая.Трошат ги ползвателите.Без битка и стрелба.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #51
              От: Искам джипка

              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
              Ми карах се преди няколко дни с колегата.Заяви ми :Джипка е на Крайслер и стига си ми говорил глупости! На мен ми е се тая.Трошат ги ползвателите.Без битка и стрелба.
              Ъ, нали знаеш, че аз така си говора, но както и да звуча, всъщност се опитвам да провеждам конструктивни и, надявам се, полезни за всички дискусии.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X