Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам джипка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Искам джипка

    + още един глас за бензинова Фронтера. Дългата база обаче е по-тежка и ако вземеш 2.2 бензин може да я усещаш спъната.
    Но това е за сметка на комфорта. Дългата база май вози по-добре

    п.с. Ако не се лъжа имаше и модели с LSD диф което си е супер.

    Коментар


    • #32
      От: Искам джипка

      Питай Дедо Гошо за кията/щеше да я продава по едно време/.На ЛС.
      Grand Cherokee WJ
      Dodge Caliber
      E 430 4-matic-T(S210)
      GLK

      Коментар


      • #33
        От: Искам джипка

        Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
        Питай Дедо Гошо за кията/щеше да я продава по едно време/.На ЛС.
        Продава я,пусната е във форума само.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • #34
          От: Искам джипка

          Дедовата е дизел, ако ще е Киа, ще е бензин.В момента има една, като се стопи снега гледам свалиха и цената.Ама е на гъ..а на географията.Чудя се дали да не си направя една екскурзика и да я огледам.Регистрирана е и може да се кара и тества.
          LZ1ACU

          Коментар


          • #35
            От: Искам джипка

            Първоначално публикуван от toniko Преглед на мнение
            Дедовата е дизел, ако ще е Киа, ще е бензин.В момента има една, като се стопи снега гледам свалиха и цената.Ама е на гъ..а на географията.Чудя се дали да не си направя една екскурзика и да я огледам.Регистрирана е и може да се кара и тества.
            .Ама е на гъ..а на географията!
            В България няма такова нещо колега,ако кажеш и от къде си все някой ще помогне.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #36
              От: Искам джипка

              Прав си така е.От Хасково съм, а кията дето я дебна от 2 месеца е в Доспат.Не са нищо 200 км са но нямам никакъв път през там, даже и на близо не минавам.
              LZ1ACU

              Коментар


              • #37
                От: Искам джипка

                Колеги напишете 1-2 мнения за този jeep cherokee Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jeep-cherokee-1460784251_big.jpg
Прегледи:1
Размер:36.1 КБ
ID:5748352 с двигател 2,5 crd.Уж има много мнения но аз не намирам нищо, излизат ми за старото чероки и 2-3 мнения за 2,8 crd.Нищо относно окачване, поддръжка на двигател и пр.
                Направиха ми едно предложение, малко ми е над бюджета но все пак по-нов клас автомобил.Единственото, което разбрах е, че е Part-time задвижване и нищо повече.
                LZ1ACU

                Коментар


                • #38
                  От: Искам джипка

                  Вече и аз съм с машина 4х4. Благодаря на всички, който помогнаха с мнения и съвети! Специални благодарности на колегата Джоу за консултациите по време на огледа и покупката. Машината е „Рекстън” 2005 год.2,7 дизел, автомат, парт-таим.Преди два дни в дъжда я тествах на черен път и трева, за сега всичко е ОК. Доволен съм от избора си (жената също).
                  LZ1ACU

                  Коментар


                  • #39
                    От: Искам джипка

                    Първоначално публикуван от toniko Преглед на мнение
                    Вече и аз съм с машина 4х4. Благодаря на всички, който помогнаха с мнения и съвети! Специални благодарности на колегата Джоу за консултациите по време на огледа и покупката. Машината е „Рекстън” 2005 год.2,7 дизел, автомат, парт-таим.Преди два дни в дъжда я тествах на черен път и трева, за сега всичко е ОК. Доволен съм от избора си (жената също).
                    Браво,да ти е честит и много безаварийни километри.Мотора му е на Мерцедес нали?
                    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Искам джипка

                      Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                      ...
                      Мотора му е на Мерцедес нали?
                      Да, но с горивна система Delphi. Автомата си е оригинален 5G-tronic, демек 722.6, но без проблемите които има при Jeep със същия двигател.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #41
                        От: Искам джипка

                        айде още един повлиян към корейската мечта. Честито и да пуснеш снимки, и много безавариини1

                        Коментар


                        • #42
                          От: Искам джипка

                          Честито ! Направил си правилния избор.
                          SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                          Коментар


                          • #43
                            От: Искам джипка

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            ...722.6, но без проблемите които има при Jeep със същия двигател.
                            От чисто любопитство питам - можеш ли да разкажеш за въпросните проблеми при jeep?


                            WG 2.7 CRD

                            Коментар


                            • #44
                              От: Искам джипка

                              Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                              От чисто любопитство питам - можеш ли да разкажеш за въпросните проблеми при jeep?
                              Айде сега, не се засягай "на марка" като "роверистите" !

                              Ако трябва да съм по-сериозен по темата, нали се появяват някакви софтуерни проблеми при Jeep с тази комбинация мотор/скорости понякога, и се ебава кутията, ама го обсъди с Гагич, че той хейти яко по въпроса.
                              Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 23-07-17, 14:56.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #45
                                От: Искам джипка

                                Не се впрягам, ама ми беше интересна конкретика по темата от някой друг с преки наблюдения :-)

                                WG 2.7 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X