Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам джипка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Искам джипка

    Да, май може да се започне от гумите
    Ако 31 са ти мечта и се постигат с тунинг са едни, ако почваш от 31ците нагоре - други коли.
    При първите водещо е външния вид да се харесва на жена ти.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Искам джипка

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Да, май може да се започне от гумите
      Ако 31 са ти мечта и се постигат с тунинг са едни, ако почваш от 31ците нагоре - други коли.
      При първите водещо е външния вид да се харесва на жена ти.
      Ми нормално. Първият джип е да разбереш за какво ти е джип, и следващият да е възможно по-близо до това което искаш, според нуждите и възможностите си.

      Колко Ора познаваш, дето съвсем мотивирано си правят сефтето с джип с 33" или 35" ?

      ... а ако и джипа се "води" "втора кола в семейството", със сигурност всичко това се случва и с благословията на жената, която ако е склонна да тегли лебедки нямаш проблем, но в повечето случаи не е баш така.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #18
        От: Искам джипка

        Хаха сетих се за една случка тази зима.Отидохме до село, беше изчистена само главната улица, а на страничните само по едно гребло пуснали.Хубаво влезнахме, но като да си тръгваме...Аха аха да стигна до чистеното и шаранчето заора, назад върви напреде не иска.Аз лашкам, въртя пък жената се хванала за дръжката и само повтаря:съгласна съм, съгласна съм.Аз нарочно не я питам на какво е съгласна, щото сутринта докато пиехме кафе аз гледах мбилетата пък тя мрънкаше та се сещам за какво е съгласна вече
        LZ1ACU

        Коментар


        • #19
          От: Искам джипка

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Ми нормално. Първият джип е да разбереш за какво ти е джип, и следващият да е възможно по-близо до това което искаш, според нуждите и възможностите си.

          Колко Ора познаваш, дето съвсем мотивирано си правят сефтето с джип с 33" или 35" ?

          ... а ако и джипа се "води" "втора кола в семейството", със сигурност всичко това се случва и с благословията на жената, която ако е склонна да тегли лебедки нямаш проблем, но в повечето случаи не е баш така.
          Не бе брат ми, не внимаваш
          На Кия не можеш да сложиш 35 а на патрул можеш
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Искам джипка

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Не бе брат ми, не внимаваш
            На Кия не можеш да сложиш 35 а на патрул можеш
            Ти не внимаваш !

            Колко хора познаваш, дето от неква лека кола, и без да са карали джип, се мЕтат директно на Патрул с 35" ?!
            Треа да има градация, първо 30"-31", после 33", и нааай-накрая, ако сичко ти се вижда софт, 35".

            ... а и темата е "Искам джипка", а не "Искам джип".
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #21
              От: Искам джипка

              Просто обяснявам защо се тръгва от гумите.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Искам джипка

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Просто обяснявам защо се тръгва от гумите.
                Тука теШката дума ше е на друг, и мисля, че размера на гумите няма да е това което ще я впечатли.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  От: Искам джипка

                  И за това съм писал, виж по-горе
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: Искам джипка

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    И за това съм писал, виж по-горе
                    Е, за енО и също говорим.

                    А във времето като се повози по горите, ако не се размрънка, че И друса, ше разбере нуждата от по-големи гуми, като при случката с неразринатото.

                    ... ма сичко с времето си.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #25
                      От: Искам джипка

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      Е, за енО и също говорим.

                      А във времето като се повози по горите, ако не се размрънка, че И друса, ше разбере нуждата от по-големи гуми, като при случката с неразринатото.

                      ... ма сичко с времето си.
                      Кажете на колегата,и колко струват гуми 35".
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • #26
                        От: Искам джипка

                        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                        Кажете на колегата,и колко струват гуми 35".
                        Ааа, моля те, обръщението в единствено число към Търтьо !
                        Аз, поне към тоз момент, не ща да чувам за повече от 31".

                        ... или направо, колко струва Патрул дето ше ареше на жената.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #27
                          От: Искам джипка

                          Един глас за Опел Фронтера, дълга база, бензин.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Искам джипка

                            Първоначално публикуван от vladimir_pvlv Преглед на мнение
                            Един глас за Опел Фронтера, дълга база, бензин.
                            Благодаря!Мисля, че м/у Д.Б и К.Б освн комфорта при пътуване и по-големите обеми на багажника няма друга разлика.Освен това, по-тежкото купе при един и същ двигател би трябвало да влияе на разхода на гориво.
                            LZ1ACU

                            Коментар


                            • #29
                              От: Искам джипка

                              Еб@си докато вдЕна, че:

                              Д.Б = дълга база
                              К.Б = къса база

                              Коментар


                              • #30
                                От: Искам джипка

                                Първоначално публикуван от icemaan Преглед на мнение
                                Еб@си докато вдЕна, че:

                                Д.Б = дълга база
                                К.Б = къса база
                                Сори!Ама видях, че и на други места го пишат така, рекох да не ме помислят за задръстен.Пък колко ми трябваше да вдЕна какво е БФГ ама си трая...
                                LZ1ACU

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X