Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна шпилки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна шпилки

    Добър вечер другари,пак проблем.Вчера купих гуми и при смяната скъсах 2 шпилки отзад(терани, отзад с барабани).Въпроса ми е, лесно ли се сменят и във всеки магазин за авточасти ли мога да ги купя?

  • #2
    От: Смяна шпилки

    Закъсах го тотално,свалих щилките и се оказаха ф13 и никъде ги няма,има само 12 и 14.В нисан с поръчка с 3 седмици доставка и цена 45 лв на бр(трябват ми 3).Имате ли някакви идеи?

    Коментар


    • #3
      От: Смяна шпилки

      http://www.etebg.com/
      Питайте тук. но ако може малко по-ясно. отколкото в двата си предишни поста. от които не се разбира нищо.
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • #4
        От: Смяна шпилки

        Свалих болтовете от барабана(които държат джантата,защото се скъсаха) и се оказаха с диаметър f13(на шлиците) и немога никъде да ги намеря с Този диаметър.В Една морга ми казаха че ги имат и утре ще ги получа по кориер и се надявам да са тези.Исках да питам дали има начин да се преправи с болт с F14 по някакъв начин.

        Коментар


        • #5
          От: Смяна шпилки

          В ЕВРОБОЛТ има с правилния диаметър и резба, но са малко по-дълги и накадката е малко по-широка, отколкото трябва. Режеш излишната дължина и пилваш леко накадката, за да влезе по-лесно в главината.

          Аз така направих, защото не ми се занимаваше да търся по магазините.

          Коментар


          • #6
            От: Смяна шпилки

            За какъв Нисан колега? Има всякакви нови при Енчо Енев линка по горе. Иначе по моргите. Ако е за Патрол - във Велинград 0878/812245, аз от там си купувам разни неща.
            Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X