Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

    Не че разбирам от тая техника, но май повечко изводи(включително и в багажника) за черпене на ток няма да са излишни.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

      Преди да си купиш теоритично Мергела покарай БМВ и ще разбереш какво имам предвид! Не съм фен и на двете, карал съм и двете. Тая е-класа е един от най-бездушните МБ който съм докосвал по-зле ми се стори само МЛ от първите.

      Коментар


      • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
        Не че разбирам от тая техника, но май повечко изводи(включително и в багажника) за черпене на ток няма да са излишни.
        Едва ли. Ако наистина нещо има нужда от зареждане, мога да го взема отпред да го заредя с зарядното за запалката...

        Коментар


        • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
          Както се каза по напред. МС е ориентиран към комфорта на пътниците, а БМ към комфорта на шофьора
          Ориентирани са към портофейла на купувача...
          И благополучието на знайните и незнайни сервизи, знайните и незнайни "майстори", знайни и незнайни моргаджии, и вносителите на знайни и незнайни авточасти...

          Коментар


          • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

            Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
            Едва ли. Ако наистина нещо има нужда от зареждане, мога да го взема отпред да го заредя с зарядното за запалката...
            Вслучая, ако се налага зареждане в движение, можеш да се ориентираш и към един добър инвертер. Мисля, че е добра инвестиция, ако ще се прави подобен тип "експедиционно снимане". Планирам по тия причини да оборудвам WJ-а с един, но това малко по-натам.
            Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
            Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

            Коментар


            • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

              Втора батерия с ключ към първата и инвьртьр плюс изход запалка,може да се навре в коя да е кола.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                Съжалявам, че в чужда тема ама съм в същата драма и въпроса ми е, w211 с 5.0 или с 5.5? 5.5 с 7g ли е?

                Коментар


                • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                  Първоначално публикуван от Recom Преглед на мнение
                  Съжалявам, че в чужда тема ама съм в същата драма и въпроса ми е, w211 с 5.0 или с 5.5? 5.5 с 7g ли е?
                  Хвърли един поглед тук - https://en.wikipedia.org/wiki/Merced...#Transmissions
                  РенеГАД
                  VW Golf V Variant 1.9 TDI
                  Honda HR-V 1.6i 4WD
                  "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X