Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
    ..
    Иначе разгледах E300 98-2002 намира се това-онова, но не знам защо, тъй-наречената очиларка не ме кефи визуално...
    ..
    Ако смяташ ти да я караш тая кола, критерия за това, дали те кефи визуално, трябва да го оставиш на тия, дето те гледат.
    Дори да е грозна като мултипла, ако има пневматична поддръжка четиристепенна на седалката, ако има електрична регулировка по дължина, височина, и на подглавник, ако има подгрев на седалката, ако има елрегулиране на волана...

    Абе, ти търсиш моя Бенц, дето го продавах известно време, ама се намери ценителя му, плати го без коментар, и тръгна усмихнат.

    Сори, продаде се.
    Потърси из архива, вероятно ще го срещнеш някъде, ако не е бастисана обявата.

    Коментар


    • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

      Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
      Да то като ходиш на познато място всичко е ясно и си предвиждаш с какво да тръгнеш, ама ако е непознато, от къде да знаеш дали последните 200-300 метра няма да се окажат трудно-проходими.
      Иначе разгледах E300 98-2002 намира се това-онова, но не знам защо, тъй-наречената очиларка не ме кефи визуално...
      Напълно съм съгласен с Вени, че ако ще го караш, няма кой знае какво значение как ще изглежда, но ако държиш на външния вид на МПС-то - виж следващия Бенц комби S211 след 2006г., след фейслифта:


      Нека Вени и Боса да кажат дали съм на прав път.

      П.С. Съмнявам се, че вече може да се намери такова бижу като на Вени...
      Вени, братче, ето я твоята тема:

      http://www.offroad-bulgaria.com/show...highlight=W210

      И линк към снимките:
      https://photos.google.com/share/AF1Q...Q2cTN6U3pyMEF3
      Последно редактирано от zlost; 26-02-17, 20:15.

      Коментар


      • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        Заковавам темпомата на 140-150 и си релаксирам...
        Къде го има това, в кои страни освен Германия няма ограничения до 120-130?
        Аааа, в БГ - 140!
        По- важното (за мен) предназначение на темпомата е точно да му зададеш разрешената скорост при ограниченията, и в града и извън него. Доста глоби се отървават само за превишение с над 3 км...
        Последно редактирано от ivied; 26-02-17, 20:37.

        Коментар


        • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

          Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
          .. Аааа, в БГ - 140!
          И в Полша е 140! Другаде няма, 120-130 е навсякъде.
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

            Първоначално публикуван от puh4 Преглед на мнение
            Нисан Серена дизелов
            Никога.
            Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
            Това е колата щом ще се пътува и с багаж, ама колко човека ше са и колко е багажа. .....................
            Катастрофирал съм със Серена от счупен заден напречен ресьор, така че ако бръмчилката ще се товари здраво, точно този модел на нисана не е подходящ.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

              Може би съм пропуснал някъде по страниците, но 5-6 000 км за 30 дни не са кой знае колко. Какъв дневен преход се очаква?
              В миналото ще остане, каквито сме били...

              Коментар


              • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                С тия стари дизели ще трябва да си взимате карти за метрото Не става по европата вече с тях. Не става и с 15-20 годишна кола. Аз давам глас за Рено Еспас 4, не съм виждал по-комфортна кола някога.


                Коментар


                • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                  Първоначално публикуван от BadAngel Преглед на мнение
                  С тия стари дизели ще трябва да си взимате карти за метрото Не става по европата вече с тях. Не става и с 15-20 годишна кола. Аз давам глас за Рено Еспас 4, не съм виждал по-комфортна кола някога.
                  Но да е след 2006г., ако ще дизел и да не е с 3.0 и 2.2, като проблемни, нито с 1.9, който е слаб за това купе, а само с 2.0 и над 150к.с. Има и прекрасни турбо бензини, но там разхода е нагоре. Има и Grand Espace IV с 5 или със 7 места. И нормалният и големият Спас са с огромно багажно пространство...

                  Коментар


                  • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                    Първоначално публикуван от BadAngel Преглед на мнение
                    1. С тия стари дизели ще трябва да си взимате карти за метрото2. Не става по европата вече с тях. 3. Не става и с 15-20 годишна кола. 4.Аз давам глас за Рено Еспас 4, 5. не съм виждал по-комфортна кола някога.
                    съгласен по точка 1-3 (и властите в Европа са натова мнение + въвеждане на различни винетки по класове и години)
                    по т.5 - аз пък съм виждал.

                    Коментар


                    • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                      Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                      по т.5 - аз пък съм виждал.
                      Но сигурно не за тези пари и не от тези години? То е ясно, че има и по, по, по, но като говорим за ван дизел това не е лош вариант, при все и че не е толкова евтин за поддръжка. Евровановете от втората генерация също не са лош вариант...

                      Коментар


                      • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                        Aз изправен пред същата дилема заглеждам w220 s500... Не бих се спрял на дизел по много причини, но никак не ми се задълбава. Не мисля и че V8 бензин, който в пари на газ харчи по-малко, но върви повече ще е по-малко здрав. Уви не е комби, а на с-класа тулето на покрива... отпада. Мисълта ми е, че един голям и мощен, разтоварен и надежден V8 двигател ми се струва много по-подходящ от кой да е дизел. Може би ауди комби?

                        Коментар


                        • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                          Нисан Серена ......ти си за БАН без право на замяна ! Това не е Академията на учЕните.
                          подпис : Драги ми смехурко;))

                          Коментар


                          • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                            класацията включва и комбитата
                            отивате на volumenklassicer - "класически обемни" и си избирате, в случая съм задал за 4 модела над 150.000 км
                            + 4 вана
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                              Ив , подай и некоя стинка на наште ора.Само по картинки...
                              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                              Коментар


                              • От: Избор на "кола" за дълги пЪтувания из Европа

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                W210 E300 TD

                                Точно за това е създадена!
                                Минималната комплектация е доста над максимума за доста други.

                                След изминати 1000 км след тръгване спираш да пикаеш, и бързаш да продължиш карането, респ. удоволствието.
                                Ето Този пост приключва Темата.
                                Авторе, ако искаш НЕръждясъл W210 E300 TD ела ми на гости и ще го имаш.
                                И забравѝ да купуваш от Германия и Австрия /оле, майко/! Там колите са изгнили, превъртяни, потурчени и поалбанчени. Най-вече изгнили.
                                Щом при мене вече почнаха да идват за коли хендлери от гореспоменатите държави - правѝ си изводите сам. И поляците вече от 10-ина години насам купуват само във Франция. Тука ръжда няма.
                                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                                Само DIESEL !!!

                                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X