Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Santa Fe II 2.2 CRDI или 2.7 на газ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Santa Fe II 2.2 CRDI или 2.7 на газ

    Немското санта фе по ред причини не се получиха нещата и в крайна сметка взех купено от ИНД Комърс 2008-ма година с 1 собственик на 210к км. 2-3 снимки които направих днес в мокрото : https://vgy.me/a/43H9IKZc
    Булбара мисля да го махна но като цяло съм много доволен, имам само разни 2-3 дребни неща за оправяне според 2-та сервиза в които я прегледаха единият от които IND Commerce.

    Коментар


    • #17
      От: Santa Fe II 2.2 CRDI или 2.7 на газ

      Честит и безавариен!
      За булбара има интерес.Определи си цена и ми драсни ,не е варианта който търся ,но може да се навия.
      Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
      Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
      Nissan Terano 2.4i дълго с газ
      0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

      Коментар


      • #18
        От: Santa Fe II 2.2 CRDI или 2.7 на газ

        Изчерпан ти е лимита на личните

        Коментар


        • #19
          От: Santa Fe II 2.2 CRDI или 2.7 на газ

          Това Санта Фе и аз го бях гледал преди 2-3 месеца и мислех да сменям моят джип с него.Доста запазено ми се видя пък и номера е готин.Безаварийно пътуване с този красавец.
          SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

          Коментар


          • #20
            От: Santa Fe II 2.2 CRDI или 2.7 на газ

            Първоначално публикуван от svetli96 Преглед на мнение
            Това Санта Фе и аз го бях гледал преди 2-3 месеца и мислех да сменям моят джип с него.Доста запазено ми се видя пък и номера е готин.Безаварийно пътуване с този красавец.
            Номера след 2 дена като отида в КАТ за пререгистрирането и ще си замине понеже съм в София по местожителство

            Коментар


            • #21
              От: Santa Fe II 2.2 CRDI или 2.7 на газ

              И аз ама щях да го оставя.
              SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

              Коментар


              • #22
                От: Santa Fe II 2.2 CRDI или 2.7 на газ

                Здравейте! и пред мен стои дилемата Санта Фе 2.7 автомат или нещо друго. До сега карах Хонда ЦР В 2 генерация, но ми е малко тесничка. Спрял съм се на Санта Фе 2.7 автомат газ / бензин. На година изминавам между 12 - 16 хил. км. Моля посъветвайте ме. Благодаря предварително!!!

                Коментар


                • #23
                  От: Santa Fe II 2.2 CRDI или 2.7 на газ

                  Сядаш вътре, и виждаш дали ти е удобно, после ровиш по джобовете, и виждаш дали ти е изгодно.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: Santa Fe II 2.2 CRDI или 2.7 на газ

                    След Хондичката с Фетката ще се родиш от към комфорт.Минах по този път и съм убеден ,че съм прав.Единствено разход гориво ще ти е малко тегав отначало ,но се свиква.Този мотор е самолет спрямо нашите дизелови куци коне ,но ..... всеки знае себе си!

                    п.п. Сега видях ,че дилемата между 2-ка дизел и Класик бенц ..... разликата е в цената.Тук съвет не мога да дам.Само казвам ,че и двете са по-добрия избор от предходната.Успех!
                    Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                    Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                    Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                    0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X