Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

    Здравейте на всички. Моля за помощ относно покупка на джип за всекидневно каране. От няколко месеца се балтая и нищо не мога да избера. харесах черокито гранда от 2006г. но ме отказаха с разхода и потдръжката. после се спрях на супаро трибека но там същата работа много горяло незнам си какво. Мл 270 цди. не ми допада много много. до тук се спрях на санта фе защото казват че били здрави и горели малко и другото е волво но там нищо не знам. Моля помагайте и само не ми предлагайте х5 щото неща да чуя за това.

  • #2
    От: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

    Благодаря за съветите ще се съобразя с тях непременно. Темата е за коша.

    Коментар


    • #3
      Re: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

      Трибеката не е със здравината на субару. Поддръжката и там няма да е ефтина. Баща ми кара санта фе 2.2 дизел с ръчни скорости. Колата е добра за всекидневна. Най нисък разход ми е давала софия гърция, спокойно каране без да я натискам 5.5 на 100. Обикновено средния разход е около 8. СУВ а вече е на към 80 000 и са сменени по него дребни неща по окачването плюс някакъв тройник на съединителя. Върви много прилично. Става за черен път където при желание и с кола може да се мине, но нищо повече. Има голям багажник удобна е за дълъг път и не уморява. Автомата е доста по муден и харчи с около литър отгоре. Лично аз волво не бих го и гледал. Непоносимост към марката и цената за обслужване, плюс много Форд в него, тривиално 4х4.

      Последното си е само мое мнение и не ангажирам никой с него.
      Последно редактирано от Daniel; 19-02-17, 17:10.

      Коментар


      • #4
        От: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

        Ами май към това клонят везните. Гледах две три но бяха в лошо състояние. В сряда ще ходя да гледам още едно дано да е по-запазено. Благодаря ти за инфото колега.

        Коментар


        • #5
          Re: От: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

          Първоначално публикуван от dorian Преглед на мнение
          Ами май към това клонят везните. Гледах две три но бяха в лошо състояние. В сряда ще ходя да гледам още едно дано да е по-запазено. Благодаря ти за инфото колега.
          Докато аз си търсех сув видях само едно прилично санта фе 2010 та в хюндай, но му искаха 30 000. Повече инфо за съжаление не мога да дам. Баща ми си я купи нова на времето.

          Коментар


          • #6
            От: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

            Ами то 2010 май е фейсовото аз няма да мога да извадя такива пари. Но ще видя в Хюндай все пак. Благодаря ти.

            Коментар


            • #7
              От: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

              http://hyundai.bg/bargain/hyundai-sa...sel155hp-auto/

              Я виж това какво ще кажеш.

              Коментар


              • #8
                От: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

                Погледни някоя Хонда-Црв,не гори много а и вози добре.
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • #9
                  Re: От: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

                  Първоначално публикуван от dorian Преглед на мнение
                  http://hyundai.bg/bargain/hyundai-sa...sel155hp-auto/

                  Я виж това какво ще кажеш.
                  Интересно предложение. Поне това са му километрите и най вероятно си е с пълна история. Врътни му едно кръгче и виж дали ще си допаднете. Ходовете на окачването са доста къси да си го знаеш.

                  Погледнах и немците какво продават. Има и на по 300 000км. Чувал съм за проблем с висящия лагер но не мога да кажа нищо повече.
                  Последно редактирано от Daniel; 19-02-17, 18:40.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

                    Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                    Погледни някоя Хонда-Црв,не гори много а и вози добре.
                    Гледах една хонда и я карах хареса ми но са ми теснички малко. Сегашната ми джипка е х5 и правя сравнение. А и бензин беше а аз дизел не знам дали имат.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Re: От: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      Интересно предложение. Поне това са му километрите и най вероятно си е с пълна история. Врътни му едно кръгче и виж дали ще си допаднете. Ходовете на окачването са доста къси да си го знаеш.

                      Погледнах и немците какво продават. Има и на по 300 000км. Чувал съм за проблем с висящия лагер но не мога да кажа нищо повече.
                      Май ще отида до Хюндай за да го видя. Поне няма да има нещо замаскирано и на маса километри.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

                        Да си призная мен много ме е страх от стар дизел. За това пак си купих бензин.

                        Все пак го виж. Погледни му сервизната книжка. В хюндай маслата които слагат са хубави. Дано е поддържан само там.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

                          Дано дано ххаахахха

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

                            Първоначално публикуван от dorian Преглед на мнение
                            http://hyundai.bg/bargain/hyundai-sa...sel155hp-auto/

                            Я виж това какво ще кажеш.
                            Аз го гледах миналата седмица. Не е тяхно,продават го от името на клиент. Няма елемент без следа, което е и кофти за застраховката и страшно захабено. Не го карах ащото тоя се обърка че било 7 местно а не беше. Няма начин с толкова захабен салон да е на тия километри и казаха че немогат да гарантират километрите, защото клиента им си го бил внесъл преди време. Няма сервизна история.

                            Виж си го все пак де.

                            Sent from my MI 5s using Tapatalk
                            Последно редактирано от zorvalth; 19-02-17, 22:33.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Re: От: Помогнете за покупка на джип до 12-13 хил. лв.

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Поне това са му километрите и най вероятно си е с пълна история. Врътни му едно кръгче и виж дали ще си допаднете. Ходовете на окачването са доста къси да си го знаеш.
                              .
                              Това не е върнато от лизинг с тая регистрация СВ. Тава е нова регистрация. Трябва да е СА. А цената е много примамлива.
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X