Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ESP и BAS ( Jeep patriot limited 2010)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с ESP и BAS ( Jeep patriot limited 2010)

    Здравейте,


    Имам следният проблем днес докъто карах джипа си "jeep patriot limited 2010" ми светнаха жълтите лампи за ESP и BAS опитах да изключа ESP ръчно но нищо не стана, не се исписва че е изключено. Понеже колата е моя собственост от няколко месеца и не познавам хора, който карат подобни коли бихте ли ми дали съвет, къде мога да отида да оправят проблема, или ако може някой от вас да ми помогне. Прочетох в чуждите форуми, че се случва подобен проблем но в този форум нищо не намерих по темата, ако някой знае нещо и може да ми помогне нека сподели. Само да кажа, че измих колата днес през деня, нямам никакви проблеми с шумове и спиране за сега. Понеже пътувам много и колата ми трябва, бързам да я поправя.


    Благодаря ви предварително

  • #2
    От: Проблем с ESP и BAS ( Jeep patriot limited 2010)

    Кажи им къде си,че аз примерно мога да ти дам механик който да ти провери АБС сензорите и розовия кабел под лявата стелка около педала на спирачката,но механика ми е в Калифорния и то Южната и част.

    Аз поне от 10 000 километра се сещам за по един майстор в Бургас,Варна,Пловдив,Кърджали и няколко из София,но няма да гадая дали си около Младостите.

    Като я миха с водоструйка та ли се получи това?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с ESP и BAS ( Jeep patriot limited 2010)

      Живея в София,
      Да измиха е с водоструйката вътре не съм я чистил към 16:00, после се прибрах вкъщи и след около три часа вечерта излезнах отново отидох до къщата на жена ми там седях 15 минути и на връщане на около километър преди къщи ми светнаха лампите BAS/ ESP и тракшън контрола.Общо съм изминал около 16 километра след като я измиха.
      После четох три часа из форуми, после излезнах да и пробвах да завъртя волана до край в ляво и в дясно, но няма никакъв ефект интересно е, че немога да изключа ESP ръчно чрез бутона.
      много ще съм благодарен, ако някой може да помогне.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с ESP и BAS ( Jeep patriot limited 2010)

        Първоначално публикуван от Боян Блажев Преглед на мнение
        Живея в София,...
        .... ако някой може да помогне.
        Еди Рангелов на тел. 08850884441, по-рядко на мейл edirangelov@abv.bg , в краен случай на лично съобщение във форума.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с ESP и BAS ( Jeep patriot limited 2010)

          Първоначално публикуван от Боян Блажев Преглед на мнение
          ....интересно е, че немога да изключа ESP ръчно чрез бутона.
          много ще съм благодарен, ако някой може да помогне.
          Не можеш да го изключиш, защото не е включено. Щом свети лампата. Само диагностика ще помогне, другото е гадаене.
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с ESP и BAS ( Jeep patriot limited 2010)

            Здравейте,
            След три четри запалвания лампите спряха да светят и всичко работи както трябва, доколкото разбрах от това което прочетох подобно нещо, може да се случи от замърсяване или от лош контакт на датчиците на ABS. Ако имам проблеми ще се обадя по телефона.

            Поздрави и благодяря на всички за помоща!!!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X