Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Корекции на външи драскотини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Корекции на външи драскотини

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    А, Борка, явно не си разпъвал по старому ти! Не виждам стълба на енергото в схемата.
    Това беше в едни по-ранни години. Дори веднъж бях съборил старата улична лампа пред дома с един рог на лада...
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #47
      От: Корекции на външи драскотини

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      А, Борка, явно не си разпъвал по старому ти! Не виждам стълба на енергото в схемата.
      То,и това е модерна схема ,поначало ги опиняхме на черешата,ма она от зор изсъхна...
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #48
        От: Корекции на външи драскотини

        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
        Борко колко горе долу излиза ремонт като на Деуто?
        Не ми се говори тук за пари.
        Със сигурност в твоя случай цената на ремонта + частите ще надвиши цената на автомобила и малко се губи смисъла.
        Мисля че е време, да зачеркнеш тази марка.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #49
          От: Корекции на външи драскотини

          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
          Не ми се говори тук за пари.
          Със сигурност в твоя случай цената на ремонта + частите ще надвиши цената на автомобила и малко се губи смисъла.
          Мисля че е време, да зачеркнеш тази марка.
          Цената на автомобила беше над 4000лв. реално. Застрахователя днес ми се обажда - за тотал щета ми я оценили на 1762лв.. Днес продадох колата в състоянието от клипчето без седалката, акумулатора, газта и гумите с джантите за под 1000лв., от останалите части без газта и гумите да взема с чакане още около 500лв. и пак като ми останат гумите с джантите и газта мога да я докарам до реалната цена, но определено оценката на застрахователя е много ниска. Последната снимка на колата, качихме я на ход на платформата:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170323_150155.jpg
Прегледи:1
Размер:114.0 КБ
ID:5747462
          Подложените гуми са стари и за изхвърляне, моите си ги прибрах. Не вярвах, че за 2 дни ще я оглозгаме нацяло. В това състояние вече с не работещ тракшън заради откачени датчици не даваше да и се пипне газта, въртеше яко гуми.

          Следващата вероятно ще е Кия Черато 2,0 143к.с. за ужас на феновете на немски коли .
          Последно редактирано от Иван Жоров; 23-03-17, 22:07.
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • #50
            От: Корекции на външи драскотини

            Добре работиш,с продажбите.
            Браво,Ванка!
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #51
              От: Корекции на външи драскотини

              Еми то ремонта щеше да ти струва средно около 3 хилки, само едно качествено боядисване е + -1000 лева..

              А пък тя щом е и силна колата, купето ще е допълнително усилено, с допълнителни напречни греди лонжерони, и ще е проблем разпъването.

              Правилно решение че си я разчастил, щеше да се вкараш в голям филм, ако беше на 3 години БМВ, нещата вече щяха да стоят по друг начин..
              Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

              Коментар


              • #52
                От: Корекции на външи драскотини

                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                Следващата вероятно ще е Кия Черато 2,0 143к.с. за ужас на феновете на немски коли .
                Такива сигурно има произведени десет бройки? Аз на живо не съм срещал май...
                Не напразно такова НЕЩО 2005 година, струва колкото 20 годишно А4
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #53
                  От: Корекции на външи драскотини

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  Такива сигурно има произведени десет бройки? Аз на живо не съм срещал май...
                  Не напразно такова НЕЩО 2005 година, струва колкото 20 годишно А4
                  Цялата работа е, че не е правено за Европа и в Европа е продавано 2 години докато направят Сеед. В карса са 27 обяви, като само 3 са 2.0 бензин. Части бол на смешни пари, във София било пълно с такива таксита, в Шумен се мяркат няколко, но са все седани. Това е най-близо до типа кола която търся, иначе и за Сеед или Хюндай И30 със същия двигател съм навит, ама не ми харесват цените. ВАГ не мога си позволя да поддържам, иначе има колкото си искаш. Нещо от далечния изток принципно държа да е.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X