Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Корекции на външи драскотини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Корекции на външи драскотини

    Според мен цената на ремонта ще е почти колкото на здраво возило от този клас и тип, така че ако няма някаква сантиментална стойност, по добре да се разчаства...

    А иначе в белите държави така се работи, със стент дозер, като се има предвид че този удар на клипа е съвсем лек!!

    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

    Коментар


    • #32
      От: Корекции на външи драскотини

      Колата вече не бих се хванал да я правя . За общо около 35 човекочаса сме до тук с разглобяването:

      Последно редактирано от Иван Жоров; 22-03-17, 21:19.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #33
        От: Корекции на външи драскотини

        Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
        Според мен цената на ремонта ще е почти колкото на здраво возило от този клас и тип, така че ако няма някаква сантиментална стойност, по добре да се разчаства...

        А иначе в белите държави така се работи, със стент дозер, като се има предвид че този удар на клипа е съвсем лек!!
        Ако стенда за разпъване на купета е критерии,то България си е съвсем нормална държава .
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #34
          От: Корекции на външи драскотини

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          Карането в София е подобно на това в гората, като драскотините даже са по-дълбоки.
          От самото начало обяснявам, че не ми пука как и колко щяло да личи......... това са моторизирани купчини ламарини, а не ценни картини на ренесансови майстори, че да си разплитам чорапите при всяка драскотина.
          От собственици с такова мислене най много ме е страх! Те като управляват навеси и си мислят, че всички покрай тях са така и не ги интересуват собствените им автомобили.

          Коментар


          • #35
            От: Корекции на външи драскотини

            Първоначално публикуван от ceko45 Преглед на мнение
            От собственици с такова мислене най много ме е страх! Те като управляват навеси и си мислят, че всички покрай тях са така и не ги интересуват собствените им автомобили.
            София определено не е място за нежни души, които изпадат в прединфарктно състояние при мисълта за драскотинка по бронята ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #36
              От: Корекции на външи драскотини

              Оо определено не е само в София така. Навсякъде има хора каращи автомобили в безобразно състояние и не интересуващи се от това как изглеждат.

              Коментар


              • #37
                От: Корекции на външи драскотини

                Първоначално публикуван от ceko45 Преглед на мнение
                От собственици с такова мислене най много ме е страх! Те като управляват навеси и си мислят, че всички покрай тях са така и не ги интересуват собствените им автомобили.
                Първоначално публикуван от ceko45 Преглед на мнение
                Оо определено не е само в София така. Навсякъде има хора каращи автомобили в безобразно състояние и не интересуващи се от това как изглеждат.
                не се бой, ще свикнеш............ и аз треперех така 1990г. когато си купих първата кола от магазина, с найлоните..............купих я във вторник, в събота одрах задна дясна врата в един стълб - познай дали съм спал следващите две нощи.

                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #38
                  От: Корекции на външи драскотини

                  И аз съм така, ама още не мога да се пречупя!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Корекции на външи драскотини

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    ... купих я във вторник, в събота одрах задна дясна врата в един стълб - познай дали съм спал следващите две нощи...
                    Прочетох и мнението в началото. Замислих се.

                    Щети от градско движение в София при мен няма.

                    За сметка на това относително често намираме колата ни „одрана" на паркинг.

                    Т.е. в първото мнение вероятно не трябва да се обвинява движението в София, а „задкормилното" устройство.

                    При дефект в него, движението („градско" или „селско") не е от съществено значение...
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • #40
                      От: Корекции на външи драскотини

                      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                      ... Щети от градско движение в София при мен няма.

                      За сметка на това относително често намираме колата ни „одрана" на паркинг.

                      Т.е. в първото мнение вероятно не трябва да се обвинява движението в София, а „задкормилното" устройство.

                      При дефект в него, движението („градско" или „селско") не е от съществено значение...
                      Маневрите при паркиране/потегляне са също част от градското движение, а в последното, естествено, се включва и ролята на задкормилното устройство. А разликата между "градско" и "селско" движение е много съществена, вЕрвай ми! Особено, ако градското е софийско. Градът е вече толкова пренаситен с автомобили, че на много места може да се изисква владеене на "висш пилотаж" за да може човек да мине без да остави някоя драскотина по собствен или чужд автомобил ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Корекции на външи драскотини

                        Първоначално публикуван от ceko45 Преглед на мнение
                        От собственици с такова мислене най много ме е страх! Те като управляват навеси и си мислят, че всички покрай тях са така и не ги интересуват собствените им автомобили.
                        На мен пък ми става смешно от такива собственици които са роби на колата си, и треперят да не падне прашинка върху боята.

                        Все пак това си е само машина за придвижване. Това, че някои хора са ги превърнали в предмет за обожаване не променя факта, че са само машини.

                        Ма кой както си знае.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Корекции на външи драскотини

                          Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                          Прочетох и мнението в началото. Замислих се.

                          Щети от градско движение в София при мен няма.

                          За сметка на това относително често намираме колата ни „одрана" на паркинг.

                          Т.е. в първото мнение вероятно не трябва да се обвинява движението в София, а „задкормилното" устройство.

                          При дефект в него, движението („градско" или „селско") не е от съществено значение...


                          С разбиране трябва да се чете, а не просто да се чете........... драскотините по Тусона са от периода, в който го караше щерката /2014-2016г./ - колко са от нея, колко на паркинг, няма значение и никога не съм се интересувал.
                          Случката с одраната от мен кола е от 1990г., както съм написал в началото на изречението и си признавам, че аз си бях виновен - бях от 4 дни "шофьор" макар и с 5-годишна книжка........... и ако има някакво значение за вас, столичаните - одрах стълба пред гаража в Троян, така че няма да го броим за софийско градско.
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #43
                            От: Корекции на външи драскотини

                            Стига бе, вие верно ли до бой сте докарали работата?
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • #44
                              От: Корекции на външи драскотини

                              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                              Ако стенда за разпъване на купета е критерии,то България си е съвсем нормална държава .
                              По селата ги разпъваме по старому ...
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15541097_1458458647520154_62301721314522889_o.jpg
Прегледи:1
Размер:97.4 КБ
ID:5747456Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15591088_1462547160444636_1595473425350088050_o.jpg
Прегледи:1
Размер:78.3 КБ
ID:5747457Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13407306_1207568739275814_4329091106029488456_n.jpg
Прегледи:1
Размер:17.9 КБ
ID:5747458
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • #45
                                От: Корекции на външи драскотини

                                А, Борка, явно не си разпъвал по старому ти! Не виждам стълба на енергото в схемата.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X