Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
    На десетката в цифрата . Как ти го роди главата толко бързо.
    Ми Крумчо рече, че съм дърт...

    Коментар


    • #32
      От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

      "Без паника".
      Пише го на първата страница на "Пътеводител на галактическия стопаджия"...мисля 9-то издание.
      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

      Коментар


      • #33
        От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        ...
        И все пак за да станеш милиционер трябва да си завършил училище.
        То пък едно училище, ...

        Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
        ...
        Плашещото е че абсолютно всеки, без някакво техническо образование, дори без образование, ще може да си прави действащо оръжие!!!
        Към момента абсолютно всеки, без някакво техническо образование, дори без образование може да спести за действащо оръжие от няколко дни относително честен труд и да си го купи на черния пазар. В много страни - и на белия пазар.

        Пък не сме се изтрепали нещо.

        Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
        "Без паника".
        Пише го на първата страница на "Пътеводител на галактическия стопаджия"...мисля 9-то издание.
        И аз това разправям ама ей на.

        Коментар


        • #34
          От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

          Значи Ясене викаш: да сме спокойни докато биороботите не потропат на нашата врата, и тогава чак да се паникьосваме..
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #35
            От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            То пък едно училище, ...


            .
            Ако ще си мерим дипломи да не се изненадаш .

            Коментар


            • #36
              От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

              Не си мерим дипломите, това важи за всички училища.

              Коментар


              • #37
                От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                Първият принтер за хартия е бил черно бял и е струвал няколко хилки долара..
                Вероятно си прав... но по времето на Бабидж доларите не са били това, което са сега..

                Всъщност - прав си - черно- едикакъв си е бил ( едикакъв си - в зависимост от едикаквато си е била хартията).

                Което важи и за всички монохромни печатащи устройства, де.

                Коментар


                • #38
                  От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                  Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                  Значи Ясене викаш: да сме спокойни докато биороботите не потропат на нашата врата, и тогава чак да се паникьосваме..
                  Според учЕните, първите достоверно изглеждащи биороботи ще потропат на вратата на спалнята. Та паниката е излишна
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                    Според учЕните, първите достоверно изглеждащи биороботи ще потропат на вратата на спалнята. Та паниката е излишна
                    Такива ли?


                    Секс робот

                    Мъж става на сутринта, взема си куфара, целува жена си и хваща такси за летището – ще заминава в командировка.

                    Жената по най-бързия начин отива до магазина, пазари готови скъпи и тънки мезета от гурме-то, бутилка скъпа ракия и се прибира в къщи да чака любовника.

                    Идва любовника, прескача софрата и награбва жената!

                    Аха да я оноди и двамата чуват как в ключалката на входната врата се пъха ключ… Жената:
                    - Това е мъжът ми! Ще ни изтрепе! Поглежда в ъгъла на хола – върху парче найлон стоят няколко кофи боя (правили ремонт в къщи).. Грабнала бронзовата боя, казала на любовника да замръзне и го заляла с боята.

                    Мъжът и влязъл в хола ядосан, че си изтървал полета и замръзнал:
                    - Защо си гола, кой е тоя със сребърния кур и каква е тази софра дето не си я слагала и за рождения ми ден?

                    Жената започнала да мънка:
                    - Ами скъпи, ти постоянно пътуваш, а аз имам своите нужди и си купих този секс робот, за да не ти изневерявам!

                    Мъжа все още наострен попитал:
                    - А защо мирише на боя? Жената:
                    - Нов е! Току що му изхвърлих найлоните и кашона… Мъжът малко по-отпуснат:
                    - А тази софра каква е? Жената:
                    - За първи път ми е с робот и реших да направя нещо да се поотпусна… Така и така си тук, хайде да го направим още сега върху всичките тези мезета, както едно време, а..?!! Попитала жената с най-перверзния тон на който била способна.

                    Мъжът се позамислил и и отговорил:
                    - Може, но първо ще пия една ракия и ще хапна – да не става зян хубавото мезе! Жената щастливо изчуруликала:
                    - Супер скъпи! Докато пийваш и хапваш, аз ще си ударя един душ и ще си сложа секси бельото което ми донесе от Франция!

                    И изприпкала към банята.. Седнал мъжа на масата, сипал си една ракия и я ударил на екс -гледайки стегнатия задник на робота. Боцнал си от мезетата, сипал си още една ракия и нея ударил на екс, продължавайки да гледа задника на робота! Усетил, че му минава яда, сипал си още една ракия, ударил и нея на екс и докато все още гледал задника на робота започнал да си мисли:
                    - Абе жената е права.. Наистина ме няма доста често, а тя все още е млада и има нужда от внимание.. Ама като се замисля колко пари е дала за това чудо на техниката, някак си не е честно само тя да го ползва..?!! Що не взема да го отпера докато се оправя жената, хем после ще свърша по-бавно и ще зарадвам булката..?!!

                    И докато си довършвал мисълта, станал, събул си панталоните, навел си удобно робота и опитал да му го нацепи! Добре ама робота дошъл да чука, а не да го чукат и стиснал бузите колкото сила има.. Опитал мъжа един, два пъти – не става, робота бил много тесен отзад.. Тогава мъжът се сетил, че жена му казала, че е чисто нов и решил да го поразсшири малко. Отишъл до килера и се върнал с една ударна дрелка с най-дебелото свредло което намерил.. Врътнал един-два пъти с дрелката да се затегне свредлото и тогава робота започнал да ръкомаха механично с ръце и с равен глас проговорил:
                    - Опитай пак с кура! Опитай пак с кура! Опитай пак с кура…

                    Коментар


                    • #40
                      От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                      Аз го знам по друг начин

                      Прибира се една жена от пазар, при което я срещат двама гамени, от тези бруталните индивиди, които са от най-извратените кръстоски, а единият я посреща с думите:
                      - Ей, лелче, може ли да си толкова грозна и дебела, ей сега ще те пребия от бой!
                      След него се включва и другият:
                      - Не само бой ще ядеш, аз и ще те чукам докато те бия!
                      Жената, разбрала, че няма какво да прави и предвид безизходицата им казала:
                      - Момчета, така и така ще ме биете и ебете, защо не ми помогнете с тези торби до вкъщи, а после там на спокойствие ще си свършите работата?!
                      Съгласили се гамените и тръгнали към дома й. Стигат, отварят вратата, а пред тях застава един огромен, здрав, космат българин, от тези, по които можеш да се увериш, че Дан Колов не е бил само мит... На който жената рекла:
                      - Данчо, тези ме спряха на улицата и ми казаха, че съм толкова грозна и дебела, че ще ме пребият и изнасилят! Този каза, че ще ме бие, а другият, че ще ме изнасилва, посочила тя. След което бай Данчо хванал първият и му ударил една глава и онзи припаднал, а после хванал другият и го завлякъл в една стая....
                      Тук е момента, да поясня, че за да добиете представа как изглежда кура на бай Данчо, е нужно да си представите детска ръчичка, стиснала портокал! При което след няколко минути крещене и реване от стаята, бай Данчо излязъл и се обърнал към жената:
                      - Марче, я ми дай макетното ножче, че този ми е тесничък и не може да му влезе...
                      А от стаята през сълзи се чуло:
                      - Чичо Данчо, като човек те моля, върни се и опитай пак!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                        Само в офф форума, може да се почне да се говори за роботи убийци от бъдещето, и да се стигне до сексуални проявления на българи в настоящето..
                        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                        Коментар


                        • #42
                          От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                          Плашещото е че абсолютно всеки, без някакво техническо образование, дори без образование, ще може да си прави действащо оръжие!!!
                          Какво ми пречи утре да отида и да си купя един арбалет или лък? Аз лично не разбирам защо трябва да е толкова ограничен режимът на огнестрелните оръжия при положение, че всеки човек, ако си го постави за цел, може да измисли десетки начини, за да убие друг човек - като започнеш от самоделни експлозиви и огнестрелни оръжия, нелегални оръжия и стигнеш до оръжия и всякакви инструменти и предмети от бита, които и сега си се продават съвсем свободно и може да си ги купиш законно.

                          Огнестрелните оръжия са просто инструмент, не те убиват, а хората. Следователно трябва да се работи с хората и да се минимизира желанието на хората да се избиват. Ако се тръгне по пътя на ограниченията, единствено пълният контрол ще може да има някакъв ефект.

                          Впрочем идеята, че някой ден всеки ще може съвсем лесно да си произведе сам качествено оръжие, за мен лично е успокояваща, а не плашеща, защото ако не друго поставя всички на равно. Сега всичките бандити така или иначе се разкарват въоръжени, докато за нормалния гражданин придобиването на оръжие, макра и не невъзможно, въобще не е тривиално.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                            Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                            Само в офф форума, може да се почне да се говори за роботи убийци от бъдещето, и да се стигне до сексуални проявления на българи в настоящето..
                            Добре де -извинявай .Ако ще спиш по спокойно мене ме е страх още от "торбалан".

                            Коментар


                            • #44
                              От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                              Първоначално публикуван от Александър_ Преглед на мнение
                              Аз лично не разбирам защо трябва да е толкова ограничен режимът на огнестрелните оръжия.........
                              Защото това е една психологическа бариера, вкоренена в нас от "светлото" ни комунистическо минало, която си я налагаме сами за да успокояваме нашите ирационални страхове..

                              Едно време комуниста, най големият му страх беше да не го свалят от власт, понеже те самите дойдоха така на власт, чрез оръжие..
                              В последствие успяха да втълпят и на хората, че този който иска оръжие е партизанин и престъпник, и родоотстъпник, и същите тези хора искаха да ти дадат калашник за да ги защитаваш..

                              Просто объркан комунистически мозък, който успя да обърка и хората...

                              Но времето минава, дъртите комунисти ще умрат, ние ще остареем, но поне нашите деца няма да страдат от предразсъдъците насадени ни от комунизма..
                              Последно редактирано от Traqn Savov; 16-02-17, 21:30.
                              Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                              Коментар


                              • #45
                                От: Рано или късно щеше да се случи, и то се случи...

                                Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                                ...ние ще остареем, но поне нашите деца няма да страдат от предразсъдъците насадени ни от комунизма..
                                Ще си намерят други. Страхът от биороботи едва ли ти е насаден от комунизма
                                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X