Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ в избора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ в избора

    Вместо да сменям двигател няма ли да е по лесно да продам този и да взема един 3.3 турбо ,ако намеря читав

    Коментар


    • #17
      От: Помощ в избора

      Не
      Твоя е по добър от 3.3 турбо. Най просто е да сложиш 2.8 турбо, може да се пипне леко и става самолет.
      Или РД от скайлайн, той реално е същия мотор.

      Ма пак ако не вдигнеш жипа за едни 35ци няма смисъл
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Помощ в избора

        Казвали са ми че 2.8т бил проблемен пукали глави, има ли нещо вярно или зависи от поддръжката и собственика и ако е така кой всъщност е най - добрия (здрав и идиотоустойчив) мотор ? И трябва ли да е GR както колегата по горе препоръча или може и от по старите като моя. Тук четох доста в раздела Нисан и общо взето ми се стори че всеки си хвали неговия.

        Коментар


        • #19
          От: Помощ в избора

          Да, като се кара от неграмотници главата заминава.
          ГР е по-читав от 260, ма и той не става за магистрална бегачка.
          За ходене на лов предимствата на гр-а е слабо вероятно да ги усетиш.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Помощ в избора

            Първоначално публикуван от dark1 Преглед на мнение
            Вместо да сменям двигател няма ли да е по лесно да продам този и да взема един 3.3 турбо ,ако намеря читав
            Можеш да пробваш с монтаж на газова уредба на пропан бутан вдига мощноста и пъргавината до степен да буксува съединителя като го резнеш.

            Ще има много мнения против но аз ползвам газ на две коли вече години и ефекта е добър.

            Слага се обикновенна уредба за около 350 лева к-т нова.
            Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
            Място и хора към които да принадлежи ...

            Коментар


            • #21
              От: Помощ в избора

              Какво е състоянието на Патрула и продаваш ли го?
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #22
                От: Помощ в избора

                Първоначално публикуван от PGV Преглед на мнение
                Извинявам се, но имаш ли информация,колко пари излиза всичко? Ако реша каква цифра трябва да имам.
                Много зависи, какво е това всичко. Иначе двигател от БМВ с комп., кабели и помпи- какъвто и за колко го намериш, нисан 3.0 с ръчни скорости и около 8 000 трансформацията - това е преходен фланец, съединител, лапи, радиатори воден и кулер, перки спал, турбо пътища, изпускателна система.....труд и още една камара джундурийки, докато тръгне. Но.....можеш да продадеш доста от непотребните части от нисана, така че избиваш...доста. Филма не е евтин, но не е и скъп - според мен си заслужава, като видиш как върви...

                Коментар


                • #23
                  От: Помощ в избора

                  Пословичната здравина на много Тойоти и Нисани се дължи на астматичните двигатели. Дали с поставянето на този мотор продължението на филма няма да тръгне към трансмисия и окачване?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помощ в избора

                    Колега Тропчо , ако питаш за моя патрол състоянието е повече от добро ще ти пусна линк към обявата на лично да видиш снимки , като проблем има ръжда само по двата прага и подгряването на свещите трябва да го преместя на копче защото релето понякога не включва и се налага принудително подгряване но и това ще оправя.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Помощ в избора

                      Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
                      ... според мен си заслужава, като видиш как върви...
                      Нещо ме навежда на мисълта ,че съм го виждал някъде как върви.Или се лъжа?
                      Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                      Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                      Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                      0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                      Коментар


                      • #26
                        От: Помощ в избора

                        Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
                        Пословичната здравина на много Тойоти и Нисани се дължи на астматичните двигатели. Дали с поставянето на този мотор продължението на филма няма да тръгне към трансмисия и окачване?
                        Нямам много наблюдения върху Тойоти. Виж колко мотори са поставени в Полша и Испания, а в България са повече от 10 вече. Толкоз години....никой не се е оплакал, въобще кой е счупил скорости на патрол, ако не ги е оставил без масло...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Помощ в избора

                          Това, дето ми го прати на ЛС, бих си го взел, ако не си бях продал почти всички ловни пушки. Явно те мори на дълъг път и искаш нещо "средно". Черока няма да ти хареса в гората. Паджерото е по- грозно, но ако аз имах дилемата между двете, бих избрал него.
                          Дано смяната на Патрула е продиктувана от обективни нужди. Голяма е вероятността да останеш разочарован от смяната на возилото.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Помощ в избора

                            колега,купи си един двигател+скоростисьсраздатка от 3.3 турбо/има ги по обявите/ монтираи и караи.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Помощ в избора

                              Вече съм харесал един 3.3 турбо и се оглеждам и за някой Gr ако испадне оферта , за това пуснах и обява на моя в форума . Реших че ще ми е по лесно да сменя джипа от колкото скорости и двг. Колегите тотално ме отказаха от смяна на марката с някой от по горните, които бях решил. Ако се продаде до новия ловен сезон хубаво , ако не нови гуми за гората и си го оставям

                              Коментар


                              • #30
                                От: Помощ в избора

                                Някой да познава тези джипове или да е ходил да ги гледа ?
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X