Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Ножче Менли от офроуд- серията

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ножче Менли от офроуд- серията

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Знаех си аз, че ще се набутам...
    Прието. Кога идваш?
    на
    20 и 21.02 съм в Пловдив
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #17
      От: Ножче Менли от офроуд- серията

      Имаш ли си хотел?
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #18
        От: Ножче Менли от офроуд- серията

        Язък,че в правилата на тази тема няма условие "причина за покупката" Супер интересно ми беше...
        Зер - менли е едно от нещата,които истинският джентълмен се старае да избягва...
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • #19
          От: Ножче Менли от офроуд- серията

          Имам едно свободно чекмедже и се чудя с какво да го напълня.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #20
            От: Ножче Менли от офроуд- серията

            Това е начина! Искаш ли,като го придобиеш,да му оправя острието и да го наточа,пък някой ден да пиеме кафе с каймак в стария град..?
            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
            Най-добрият ром е студеният ром!
            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

            Коментар


            • #21
              От: Ножче Менли от офроуд- серията

              Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
              Това е начина! Искаш ли,като го придобиеш,да му оправя острието и да го наточа,пък някой ден да пиеме кафе с каймак в стария град..?
              Ухаааа! И ще си говорим за бръсначи, сапуни, колани за точене...
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #22
                От: Ножче Менли от офроуд- серията

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Имаш ли си хотел?
                Даммм, не е лошо да имам хотел в Пловдив. Ся ще ти прибера парите за ножа и ще разгледам какво се продава и къде.

                п.п. иначе имам къде да нощувам
                Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                Коментар


                • #23
                  От: Ножче Менли от офроуд- серията

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Ухаааа! И ще си говорим за бръсначи, сапуни, колани за точене...
                  Хаха Интересна ли ти е тази тема с класическото бръснене..?
                  Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                  Най-добрият ром е студеният ром!
                  Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ножче Менли от офроуд- серията

                    Чак пък интересна... ежедневие ми е.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ножче Менли от офроуд- серията

                      Разбирам.Не знаех,че се бръснеш с бръснач...
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ножче Менли от офроуд- серията

                        А, това е само в проект. Засега ползувам един винтидж Жилет фат бой, със сменяеми ножчета, четка от язовец, сапун с ментол и евкалипт... глезотии. Инак, имам и бръсначите и коланите, но са в много окаяно състояние, навряни по чекмеджетата.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ножче Менли от офроуд- серията

                          Добре де, само paksss ли има ножка за продаване?
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ножче Менли от офроуд- серията

                            Какво съм пропуснал? Ножче, като ножче. Нащърбва се, затъпява се, поправя се, заточва се...Какво му е в повече, че обърна орталъка?
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ножче Менли от офроуд- серията

                              Лек път на Павел. Сделката се осъществи малко "на крак", но такива са времената. Ще компенсираме като се пенсионираме.
                              В момента възстановявам острието, но това няма нищо общо с моите (старите, преди да ги сменя). Деформациите са "влязли" по- надълбоко, отколкото прилича на презакалено. Но, всичко това е при поглед през лупа и става дума за деформации от порядъка части от милиметъра. На практика, ножчето си е ново.
                              Аз съм недоволен единствено, че времето на срещата ни беше ограничено. Имаше какво да си кажем, дано се случи някога.
                              Наздраве, Павка!
                              Използувам поста да подканя други желаещи да се разделят срещу разумна сума със сувенирите си. Очаквам!
                              Последно редактирано от Тропчо; 21-02-17, 21:59. Причина: уточнение
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ножче Менли от офроуд- серията

                                Имам чувството че искаш да ги изкупиш и след 100 години да забогатееш.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X