Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F-35

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: F-35

    Чесната какво доказа? Невидим за какво и кого.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: F-35

      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      Е то тука е пълно със сенки от миналото!Не че ми пука !
      Ц!Можеш да провериш из досиета ,насам -натам,убежденията са ми други още от миналото!!Това е друга тема,а иначе израелците са били засечени ,но след това нещо станало със сирийккото ПВО,нещо се разрушили нещата,пък уж модерни,разбираш ли!
      Последно редактирано от faster; 08-11-17, 16:05.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: F-35

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        Ц!Можеш да провериш из досиета ,насам -натам,убежденията са ми други още от миналото!!
        Мисля, че точно това се има предвид - сянка от миналото си! В настоящето требе да биеш чело оземи в прехласване по чудесата на руската военна промишленост, да се захласваш от бляскавата военно-политическа стратегия на тов. Путин и яростно да оплюваш пингоейомасонските недоразумения като F-35. Просто не си актуален. От миналото си.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: F-35

          Самолети сред които F 35 на израел на разузнавателен полет над ливанска територия ,са били засечени и обстреляни от сирийска ПВО батарея с далечен обсег Ц 200 разположена на 50км. от Дамаск.Израелското командване е предупредило руските военни представители в района и е нанесло ответен ракетен удар от въздуха ,вследствие на което ПВО батареята е унижожена.Били използвани 4 ракети за контраудара.Гагич!В настоящето съм!п.с. пиндосгейомасонските измишльотини и тия техните от "сенките"за нищо не стават,ръждоляцитеФ 35 могат да се свалят с ДШК,тия сенкаджиите един шамар работа...,абе гола вода.Израелците си фърлят парите ,та не купуват Су,Суадитците и те балами,пък и разни други си фърлят и ще си хвърлят парите на вятъра.
          Последно редактирано от faster; 08-11-17, 16:53.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: F-35

            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
            Самолети сред които F 35 на израел на разузнавателен полет над ливанска територия ,са били засечени и обстреляни от сирийска ПВО батарея с далечен обсег Ц 200 разположена на 50км. от Дамаск.Израелското командване е предупредило руските военни представители в района и е нанесло ответен ракетен удар от въздуха ,вследствие на което ПВО батареята е унижожена.Били използвани 4 ракети за контраудара.Гагич!В настоящето съм!
            Така омаза три случая плюс малко добавено въображение за спойка и епилог, че останах без дъх. Не, конкретния случай не е такъв.
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • От: F-35

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              сирийска ПВО батарея с далечен обсег Ц 200

              п.с. пиндосгейомасонските.
              Нищо не разбираш от авиация, и ти си дърводелец като мен

              пп.Въпрос към модераторите в темата, уместно ли е ползването на обидни и хомофобски изрази в темата.
              Мога ли да ползвам звучното "блядки" вместо руските военни представители в района

              Коментар


              • От: F-35

                Оф.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X