Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F-35

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Re: От: F-35

    Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
    Не четеш ли, това което пускам ?
    За съжаление чета. Но е същото аз да започна да пускам клипове и четива от сорта на "нато в шоке". Недей толкова да подскачаш, просто чети и друга литература. Не само мъде ин. И си вади технически заключения, а не каквото ти изнася без грам да мислиш и анализираш.

    Коментар


    • От: F-35

      Точно обратно. Без грам мисъл е сумати спам тук, точно защото е за мъде ин, а не е за сделано. Просто на някой хора (много хора) за жалост това им е проблема. Включително и ти, колкото и да се опитваш да отричаш тук там.
      Аз нямам против хората, които обичат сделаното, но тези хора са хронически против даже и за споделеното за мъде ин.
      Проблема е там.

      Я виж пост 450 - Що не репликираш полюцията там ? И още доста подобни в темата.

      Коментар


      • От: F-35

        Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение

        Я виж пост 450 - Що не репликираш полюцията там ? И още доста подобни в темата.
        Па от толкова време , като те чете човек - какъв друг резултат може да има?
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • От: F-35

          nitro, бъркаш 'обичане на сделаното' с реалната преценка... Голямата част от нас (уверен съм, че и мен си ме вкарал в тази група ) и е интересно развитието на Ф-35, но от друга страна твърдо не са съгласни с конкретни изхвърляния/определения по темата...
          Погледни си мненията - все едно човек чете 'комсомолска правда'... Допреди слушахме 'най-големия слон е руския', 'нет аналог в мире' и т.н.........
          Сега чуваме същите думи, ама за друг 'господар'...
          Ама натрупания ни опит ни подсказва, че нещата никога не са такива, за каквито се представят ....
          Ровиха се примери за уникалността на дисплеи на Ф-35 и т.н. Ами ако се загледаш - ще видиш че и 'врага' експлоатира активно свои такива дисплеи...
          И това съвсем не омаловажава направеното по Ф-35, но е в разрез с твоите твърдения за 'самий лучший в мире'
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: F-35

            slowtraveler, не съм видял някой или нещо да те спира да споделиш, какво експлоатира "врага". Аз мога да ти пусна едни снимки, ама съвсем на рогите ще ме вземете
            Но вместо това е по-лесно да се намират кусури и да се обвини Нитро в обществен враг номер едно

            Дреме ми, аз си чета каквото ми е кеф, споделям тук-там от време на време и хич не ме интересува кой, кого, защо и как префирира, че да се съобразявам с това което пиша.

            Коментар


            • От: F-35

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              nitro, бъркаш 'обичане на сделаното' с реалната преценка... , но е в разрез с твоите твърдения за 'самий лучший в мире'
              В политиката всеки може да разтяга локуми, При техниката не става. всяко нещо има конкретни параметри, -физически измерими.
              При оръжието е още по лесно, може да се преброи какво и колко.
              Проблема е когато някой не иска да приеме реалността, тогава той не може да види каква е причината, следствието- спора от технически се обръща виртуален политически с лични нападки. slowtraveler точно за теб става дума.
              Ще те помоля да направиш една табличка, по избор- училища, иновации, медицина, граждански самолети, военни , кораби.. избора е твой.
              Табличка от едната страна US, от другата Ру. Само с 5 реда от избраната ти категория , като запишеш модел и брой, без коментар Само да сравними.
              Можеш ли да Я направиш.

              Ако искаш аз да я започна ти я довърши
              US/ Ру
              Военна авиация
              F-22- 166 бр от 2003 г. /
              F-35- 200? br ot 2006? /
              F-16->4000bg ot 1978/
              F-18 1480? ot 1983 /
              B-2 21 ot 2000g /

              Имаш право да я променящ / изменяш , важно е в случая реалната преценка.
              Много ми е интересно, чувството докато я попълваш -доволство да сравняваш техника или друго?

              Данните ми може да не са верни, извадих ги набързо, целта в случая е друга

              Коментар


              • От: F-35

                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                Елементарно , Уотсън ( или Бровкин ).Ти разправяш нещо за Сирия , па го бъркаш с Асад и не знаеш кой го е докопал...Като извадиш доказателство , че руско оръжие е изпуснато да порази евреи можеш да ме наречеш пред всички , както си поискаш.Ма , докато не го направиш и понеже нещо си само пристрастен...И Азота , влез един път в битка с лични умения ,прецени , па после се фръгай , кат... на мокър песък!Качествени оценители и тактици.Дразните.
                И на двамата ще ви припомня боя от тактиците на Калоян.Ша кажете нема такова вече...Сичкото си го е имало!
                Мога да ви цитирам какво ли не , от Сципиан Африкански.. , та до сегашно време.Нещо много се фръгате вие двамата.
                Disko , когато губи - губи.Оценява го.
                Рано си започнал купона, но то пък е събота викаш, защо не.
                Последно редактирано от disko04; 19-03-17, 08:46.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • От: F-35

                  Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение

                  F-22- 166 бр от 2003 г. /
                  F-35- 200? br ot 2006? /
                  F-16->4000bg ot 1978/
                  F-18 1480? ot 1983 /
                  B-2 21 ot 2000g /
                  Само ти и нитро май още не сте осъзнали че бой между Ф-22 и какъв и да е руски самолет няма да има, същото важи и за Ф-35. Няма значение кой колко е стелт на кой кви са му дисплеите, на кой какъв му е радара, тия работи да ги мислят арабелите щото и за в бъдеще хай-тек истребителите и на итя и на ония ще правят дупки в пустинята.
                  Ако искаш сравнителна таблица, аз ти давам една попълни я ти.

                  PC-24 Ярс-
                  Топол-М-
                  Р-36М2-
                  УР-100Н УТТХ-
                  Р-29РМУ2 «Синева-
                  Р-30 «Булава-

                  За да ти спестя малко търсене да ти кажа че и от среща имат повече от достатъчно.

                  Коментар


                  • От: F-35

                    Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                    Само ти и нитро май още не сте осъзнали че бой между Ф-22 и какъв и да е руски самолет няма да има, същото важи и за Ф-35. Няма значение кой колко е стелт на кой кви са му дисплеите, на кой какъв му е радара, тия работи да ги мислят арабелите щото и за в бъдеще хай-тек истребителите и на итя и на ония ще правят дупки в пустинята.
                    Ако искаш сравнителна таблица, аз ти давам една попълни я ти.

                    PC-24 Ярс-
                    Топол-М-
                    Р-36М2-
                    УР-100Н УТТХ-
                    Р-29РМУ2 «Синева-
                    Р-30 «Булава-

                    За да ти спестя малко търсене да ти кажа че и от среща имат повече от достатъчно.
                    Това е стара слава, виж тази статия - САЩ са почти в състояние да нанесът изпреварващ удар, колкото и страшно да звучи! F-22, F-35, B-2 и всичко стелт са основно средство за това, поне докато няма надеждно ПВО срещу стелт.

                    Коментар


                    • От: F-35

                      Първоначално публикуван от ardmin Преглед на мнение
                      Това е стара слава, виж тази статия - САЩ са почти в състояние да нанесът изпреварващ удар, колкото и страшно да звучи! F-22, F-35, B-2 и всичко стелт са основно средство за това, поне докато няма надеждно ПВО срещу стелт.
                      Дали?!? Когато става въпрос за ядрено оръжие "почти" никак не е достатъчно. В статийката пише, че били можели да унищожат всичките силози на руснаците. Ама те затова последните силно наблягат на мобилните установки ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: F-35

                        Първоначално публикуван от ardmin Преглед на мнение
                        Това е стара слава, виж тази статия - САЩ са почти в състояние да нанесът изпреварващ удар, колкото и страшно да звучи! F-22, F-35, B-2 и всичко стелт са основно средство за това, поне докато няма надеждно ПВО срещу стелт.
                        Ооо нищо ново под слънцето, коя и да е от супер силите може да нанесе изпреварващ удар, въпроса е да се стигне до момент в който няма да има ответен такъв. В статията пише че щатите с базираните си на подводници ракети могат да унищожат руските базирани в шахти и едните и другите го могат това от има няма 40 години, за това щатите правят подводници, руснаците мобилни пускови и в момента възраждат атомните влакове.

                        Коментар


                        • От: F-35

                          Относно "изпреварващия удар" - преди време на шефа на Пентагона подава доклад на Айзенхауер (ако не се лъжа) с грейнало лице, че те превъзхождали СССР в ядреното оръжие с думите: "г-н Президент, ние сме по-напред от СССР - ние можем да унищожим света 16 пъти, а руснаците само 9"... На което Айзенхауер му отговорил: "а не се ли досещате, че на светът и един път му стига???"
                          Иначе дискусията е интересна, а някои фантазии са наистина много забавни...
                          И не плюйте по азота и биол - без тях е скучно...
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • От: F-35

                            Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                            Относно "изпреварващия удар" .......
                            Иначе дискусията е интересна, а някои фантазии са наистина много забавни...
                            И не плюйте по азота и биол - без тях е скучно...
                            Сега виж кой пусна преди няколко поста ядрените фантазии, да, от твоя лагер е. Не е нито Nitro нито Biol. По стари правила на русофилите като им покажеш факти те те питат а вие защо........ На Любенов му бяха посочени факти относно самолети, тоест нещо като F35 и...., защото това не му беше изгодно, човека играе на карта ядрено оръжие където е ясно че всички са губещи. Любенов.... приятел..... за самолети тук иде реч............
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • От: F-35

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              .. за самолети тук иде реч............
                              Това ли?
                              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                              US/ Ру
                              Военна авиация
                              F-22- 166 бр от 2003 г. /
                              F-35- 200? br ot 2006? /
                              F-16->4000bg ot 1978/
                              F-18 1480? ot 1983 /
                              B-2 21 ot 2000g /
                              Ми отговорът е много лесен - в Ру нямат нито един от посочените на въоръжение...

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              Сега виж кой пусна преди няколко поста ядрените фантазии, да, от твоя лагер е. ........
                              Хабера си нямаш кой е моят лагер, но щом те кефи - вярвай си го... Не напразно казах, че ми е забавно...
                              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                              Коментар


                              • От: F-35

                                Да, за лагера ти имам само предположения от минали наблюдения, но разбира се мога и да бъркам, така е. А за самолетите, biol е дал американските модели и бройки, Любенов като добър познавач на тази техника трябваше да даде РУ аналозите, но в самолети, а не в ядрени ракети. Ма явно не му изнася нещо......
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X