Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кърпене, но както си му е реда!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кърпене, но както си му е реда!

    Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
    Аз поцинковам вратички от 1,2мм ламарина.Абсолютно никакви деформации.Мисля че 600 градуса не биха навредили.
    Аз не мисля , само по спомени ,на ваната в Кремиковци пишеше "Внимание разтопен цинк 400 градуса".
    Не ,че един не реши да мине от там напряко при спрян агрегат за ремонт и е потънал като титаник.

    Коментар


    • От: Кърпене, но както си му е реда!

      започна да става по интересно в тази дискусия . вече се говори за техника ,а не за нормочасове , 3000евро(лв) и т.н. практиката е доказала , че като купуваш витара, ако е от южни ширини даваш повече пари. В БГ зимата(с лугата) задължителнооооо миеш отдолу поне 1 път в седмицата. това е рецептата за удължиш живота на детайлите. горното миене на купето е почти без полза. има ли започнала корозия , вече е въпрос на време и наливане на пари в канала.
      при мен така се получиха нещата и почти нямам поражения по купето и рамата.
      може да е баналнно и всички да го знаете ,но е истина.
      и мийте колеги вода бол.
      899180483

      Коментар


      • От: Кърпене, но както си му е реда!

        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        Аз не мисля , само по спомени ,на ваната в Кремиковци пишеше "Внимание разтопен цинк 400 градуса".
        Не ,че един не реши да мине от там напряко при спрян агрегат за ремонт и е потънал като титаник.
        Не че разбрах ко каза,ама цинкот се топи при 420 .За да няма шоково изстудяване ваните се поддържат на 600-630 градуса.
        А иначе на човек и 40 са достатъчни.Особенно алкохолни...

        Коментар


        • От: Кърпене, но както си му е реда!

          Вчера си проверявах контролно налягането в гумите, и при фланците, около главините, беше пълно със сол, та наистина е добре да се прави измиване поне веднъж като се пооправи времето и вече не ръсят сол.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Кърпене, но както си му е реда!

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Деди, само за протокола: това Жигула ли е?
            Да
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X