Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кърпене, но както си му е реда!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кърпене, но както си му е реда!

    Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
    Много искам да видя как се пяса
    ъкоструи витара[emoji1] ... от 20 метра минимум инак ще остане само някой вътрешен полувал.

    Изпратено от моят StrongPhoneQ4 с помощта на Tapatalk
    Blastice , но дали ще има останало за ловене , един бог знае
    пп Или IceBlast
    Последно редактирано от jeko47; 14-02-17, 21:54. Причина: тъп
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #17
      От: Кърпене, но както си му е реда!

      Не се бъзикайте с витарите бе.При сях само скрежта издържа по дълго от ламарините.

      Коментар


      • #18
        От: Кърпене, но както си му е реда!

        Колеги, много моабет, а нищо по същество. Просто исках да ми препоръчате надежден майстор / гараж на база на Вашия опит, който да направи качествено изкърпване и другите необходими операции. За песоко не знам, не съм специалист ама мисля, че шасито ще му устои. Не ми трябва някой да ми казва да си купя нова кола. Но най-важното условие е да няма: "Еее защо ти е да я правиш", "Не се занимавай с глупости", "И тва няма да стане".

        Коментар


        • #19
          От: Кърпене, но както си му е реда!

          Първоначално публикуван от marc144 Преглед на мнение
          По принцип нямам претенции, ако знам че ще е качествено. Иначе съм от Югозапада


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Не разбрахме от къде си ? До колко километра от теб търсиш майстор ?

          Изпратено от моят StrongPhoneQ4 с помощта на Tapatalk
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • #20
            От: Кърпене, но както си му е реда!

            https://www.facebook.com/piasakostru...type=3&theater

            Коментар


            • #21
              От: Кърпене, но както си му е реда!

              Здравко, eternityz, се хвана на хорото да възстановява витара, на която май само двигателя не беше изгнил. Майстора е форумен член. Еми година по-късно продължава да не кара витарата, а отхвърлената работа е ужасна като обем. Колко са цифрите, ако иска някой от тях да споделя, но аз съм скептичен за дълговечността на така възстановения автомобил.

              Моя съвет е да се търси ново (здраво) купе и/или рама.

              Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
              При тези съм се пробвал веднъж. Не знам искаха да ме откажат ли, но ми обявиха 300 лева на час Но не успяха да кажат за колко ще направят детайла който им бях закарал.
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #22
                От: Кърпене, но както си му е реда!

                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                Здравко, eternityz, се хвана на хорото да възстановява витара, на която май само двигателя не беше изгнил. Майстора е форумен член. Еми година по-късно продължава да не кара витарата, а отхвърлената работа е ужасна като обем. Колко са цифрите, ако иска някой от тях да споделя, но аз съм скептичен за дълговечността на така възстановения автомобил.

                Моя съвет е да се търси ново (здраво) купе и/или рама.

                При тези съм се пробвал веднъж. Не знам искаха да ме откажат ли, но ми обявиха 300 лева на час Но не успяха да кажат за колко ще направят детайла който им бях закарал.

                Мерси Стояне! Колата в никакъв случай не е толкова изгнила, че да сменям купета, шасита и др. Целта на кърпенето и антикорозионното покритие е да се премести с някоя и друга година времето, когато ще се наложи да се разделям с колата (купе, шаси или всичко).

                NewHope

                От Сандански съм! По принцип не ми се пътува много, но ако знам, че ще си заслужава (цена и качество на услугата) - няма проблем.

                Коментар


                • #23
                  От: Кърпене, но както си му е реда!

                  Аз като минал през простотията "изкърпи си сам" ще споделя нещо.
                  След загубеното време, сили, псувни /заради това, че не си кърпил никога и сега "ще се научиш, то е елементарно"/, пари.... Съветвам всеки, който не се е занимавал с това начинание да се свърже с някой тенекеджия и да плати каквото трябва да плати.
                  Свалях купето от рамата, рязах двата задни калника и двата предни калника, вътре в купето.., кърпих, китосвах....побърках се. После го караш да го боядисват, щото нали си дал толкова нерви и труд, че ако го боядисаш зле ще се побъркаш още повече. Никога повече нищо свързано с кърпене на купета.
                  Това е работа за човек, който е пипал, знае къде да точкува, знае как да разкроява и знае как да изчука.

                  Хубаво е да имаш телоподаващо, но не и да кърпиш много гнило.
                  И кърпенето е 50%. Другите 50% са антикор покритие, боя, лак.

                  п.п. Разходи се до NewHope и говорете. Успех.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кърпене, но както си му е реда!

                    Ето ме и мен да ти кажа от първа ръка защото само аз знам колко пари ми е легнала тая витара фо момента.Ако знаех в какво се забърквам на тоя акъл на който съм сега щях си зема някой по-голям джип и да не се занимавам,НО обмисли го добре и действаи не слушай хора дето ти казват:не се занимавай,няма смисъл,глупости,боклук,ръждилник,скраб и тн.Аз не послушах платих си доста солено,но така както е направена колата мисля да я покарам фоста годинки. А за цената ми така ще го кажа два пъти колкото взех моя ръждилник.
                    Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кърпене, но както си му е реда!

                      Ако някой ти е взел 6000лв. /грубо да кажем/ за кърпене и боядисване, дано поне я е направил от алуминиеви панели.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Кърпене, но както си му е реда!

                        При нас правиха една Нива. Песъкоструя само на купето му струваше 700 лв. Тотално разпиляване на автомобила, много месеци работа.....много труд е това, което искаш и пари. Заслужава ли си?
                        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                        Коментар


                        • #27
                          От: Кърпене, но както си му е реда!

                          Първоначално публикуван от marc144 Преглед на мнение
                          Мерси Стояне! Колата в никакъв случай не е толкова изгнила, че да сменям купета, шасита и др. Целта на кърпенето и антикорозионното покритие е да се премести с някоя и друга година времето, когато ще се наложи да се разделям с колата (купе, шаси или всичко).

                          NewHope

                          От Сандански съм! По принцип не ми се пътува много, но ако знам, че ще си заслужава (цена и качество на услугата) - няма проблем.
                          Стоян ме е изпреварил , препоръчвам и аз Дечо от Пловдив (и по близо ти е). Аз близката година съм зает .... после незнам ..

                          Изпратено от моят StrongPhoneQ4 с помощта на Tapatalk
                          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                          Коментар


                          • #28
                            От: Кърпене, но както си му е реда!

                            Снимай какво имаш за ремонт по витарника и пораженията !
                            Land rover 2.5 tdi
                            0884035413

                            Коментар


                            • #29
                              От: Кърпене, но както си му е реда!

                              И на мен ще ми е интересно да видя за какво точно става въпрос!
                              SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

                              Коментар


                              • #30
                                От: Кърпене, но както си му е реда!

                                Аз съм от Благоевград и почти всяка седмица идвам надолу към Сандански, 0876224282 Георги. Звънни да я погледна и може да измислим нещо. Няма да е първият мъртвец за съживяване.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X