Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

    И нашия спи в кухнята вече защото през ноща бъркаше под завивката и ме драскаше по стъпалата.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • #17
      От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

      Нямам такъв проблем,котака спи в краката ми и не мога да го мръдна.Но съм на отворен прозорец и като реши си излиза,не ме е будил досега.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170108_161637.jpg
Прегледи:2
Размер:76.6 КБ
ID:5743244
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • #18
        От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

        Гледал съм четири различни котки досега и четирите "процедираха" по различен начин:

        1. Женска "европейска късокосместа" - спи (отваряше си сама вратите и където и да я оставиш, през нощта се намъкваше в леглото, в което спим с жена ми) в нашето легло, сутринта в точно определен час "включва моторчето за мъркане" и започва да ни ближе по ушите и по лицата - първо мен, а ако не се събудя - жена ми.

        2. Женска персийка - спи в леглото (сами я пускахме в стаята, защото беше много пухкава и мила), в което се намъква по неизвестно време през нощта, сутрин почва да мърка и да ни "меси" с лапи (като котката на пуснатия по-горе клип) по гърба или гърдите, в зависимост от това в каква поза спим в момента и ако не се събудим, надаваше пронизително "персийско" анти-мяукане (те тия котки не могат да мяукат), нещо като "Ме-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е!!!!!"

        3. Втора женска персийка (дъщеря на първата) - спеше отделно, но се промъкваше в точно определен час сутрин и почваше да ни "пипа" с лапи по лицата и да си "боде" с влажния си сплескан нос пак по лицата, без да издава други звуци, освен мъркане.

        4. Мъжки персийски котарак - мрази ме и щом ме види в някоя стая, гледа да се изнесе от нея. Ноооо сутрин в точно определен час почва да надава виещи звуци (пак персийско "анти-мяу") пред вратата. Тип "Аууу! Уааааааауууу!!! Меуууу!" и драска по вратата, докато някой не стане и не му отвори (не може да си отваря сам). Като отвориш, нахлува в тръс в спалнята, издавайки тревожно-врякащи звуци и не мирясва, докато не "провери" дали всичко е на мястото си. След което стреснато ме съзира с огромните си очи и бързо напуска. Но пак ни е събудил.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #19
          От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

          Моя котарак навремето спеше в леглото ми, някъде в краката. А сутрин се примъкваше до лицето ми, включва моторетката и ме бута по носа с муцуната. Просеше си да го галиш.
          А от личен опит знам, че мъжките мъркат по-хубаво от женските и са по-гальовни.
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #20
            От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

            Предния котарак, който живя при нас, беше невероятно деликатен и спокоен и никога не си позволяваше да ни буди - сядаше или лягаше близо до главите ни и чак като се размърда някой от нас и си отвори очите, тогава започваше да мърка и да се гали в лицето му. Сегашната гадина правеше опити като малък да ни буди но след като задължително получаваше порция език от кучето, до степен да прилича на мокра мишка, чудейки се къде да се скрие, се отучи рано-рано.
            За сметка на това кучето мръсно не можах да го науча да брои до седем и да чете календара с официалните празници и така всеки ден към 4:30 започва да скимти очакващо из стаите докато не ме събуди да излезем. Сега тъкмо се прибрахме и двамата са се свили до мен в очакване на закуската си след моето кафе.

            Коментар


            • #21
              От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

              При нас котките (британки) престанаха да досаждат като взехме куче... Но като се замисля - и преди това не са досаждали прекалено...
              Но храна винаги имат доста по паничките... И по принцип не им се яде - първите котки, които не ядат риба
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #22
                От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

                Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
                Здравейте, въпросната животинка си е наумила да ме буди сутрин. Буди ме въпреки, наличието на храна в купата. През седмицата няма проблеми ставам за работа и се търпи, но почивните дни още От 6.30 ме е почнала да ме тормози. При Вас колеги котките Ви правят ли такива неща?
                Има решение......-на кой етаж живееш?И моята е адски нагла и си заслужи да живее вън!

                Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                Коментар


                • #23
                  От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

                  Моят котарак 12г крайно рядко ме е будил ама в последния месец се е амбицирал. Сигурно защото съм му ограничил храната ама е станал сферичен и трябва. Като се сложи и обучението на човешка тоалетна на стари години явно стресът му идва малко повече. Но пък мен ме мързи да се занимавам с котешка тоалетна.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

                    Здравейте, нов номер ми погоди гадината. Тази сутрин не ми се ставаше и се обърнах на другата страна и гадината започна да дере дивана над главата ми . Знае , че ме дразни това и си постигна си своето да стана. Добре, че е само половин час от времето, което трябва ставам. Другото , което ми идва наум е да намажа с кора от портокал дивана да видя дали ще го дере утре.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

                      Това е тежката артилерия - прави нещо за което знае че следват шамари ама целта оправдава средствата.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

                        Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
                        ... да намажа с кора от портокал дивана да видя дали ще го дере утре.
                        Помага ли? Моя диван го мазах обилно с течен парафин първите 2-3 дни, като го купих и свърши работа.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

                          Би трябвало да помогне. Няма по-ужасЕна и отвратена физиономия от тази на котка, подушила портокалова или мандаринена кора.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #28
                            От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

                            Срещу точене на нокти може и да не помогне.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Срещу точене на нокти може и да не помогне.
                              Ще го препикае отгоре, за да не ѝ мирише "тъй чуждо и неприятно" ?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #30
                                От: Котката ми има ново хоби да ме буди сутрин

                                А виж там където е препикала няма да си точи ноктите, това е сигурно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X