Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terrano 2 2.4i проблем с бензинова помпа.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Terrano 2 2.4i проблем с бензинова помпа.

    Здравейте колеги! От няколко дена тераното стои на трупчета... Случи се така, че докато през деня си вършех работа с него след поредното палене и чакане да обърне на газ, джипа огасна. Давам отново на контакт, но не чувам помпата да подкача - ясно помпата изгоря. Паля аварийно на газ и се прибрах до града вкарах я в гаража, смених помпата с нова давам на контакт и.... нищо. Проверявам релета бушони - всичко здраво. Откачам буксата на помпата меря с мултицет и изписва следното: При подаден контакт 4.6V след това пада на 3.8V. Идеи къде да търся проблема?
    Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

  • #2
    От: Terrano 2 2.4i проблем с бензинова помпа.

    Реле К20 предпазител F22 (15A). Прозвънете връзката от релето до буксата на помпата.Проверете дали има маса на същата букса.Успех.

    ПП Черната жица на буксата е маса.Бял\червен от релето.
    Последно редактирано от plamenpe; 11-02-17, 18:36.

    Коментар


    • #3
      От: Terrano 2 2.4i проблем с бензинова помпа.

      Може да е изгоряла помпата, както ми се случи на мен, от качествен бензин. Като я сменяхме в резервуара миришеше на терпентин или на всичко друго, но не и на бензин. Беше разложил лака на изолацията на помпата.

      Коментар


      • #4
        От: Terrano 2 2.4i проблем с бензинова помпа.

        А дали не е бил дърт бензина? Като престои известно време всеки бензин заприличва на описаното. И започват да си тръгват разни уплътнения, O-пръстени и тъй-нататък. Играл съм го това.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X