Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една Витарка за лов и риболов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Една Витарка за лов и риболов

    Стига само размера на гумите да ти погледнат, а това от птичи поглед се забелязва
    А дали е на болтове или заварка, не е монтирано от производителя или лицензирано лице.

    Коментар


    • #17
      От: Една Витарка за лов и риболов

      ама недай боже да отидеш в лаборатория за узаконяване на промени по конструкцията ще видиш какви изисквания имат.
      щото те са учили съпротивление на материалите(съпромат). или по скоро тези които са писали стандартите.
      това за капка тон носи там не върви . и нали знаете ,че отговорните заварки минават на отгряване и проверка за шупли и т.н.
      ама бай бабо да не те среща мечка
      899180483

      Коментар


      • #18
        От: Една Витарка за лов и риболов

        Колко глупости се изписаха....болтове,заварки,изпитания.....всички караме скрап в този раздел. Хората на запад ги изхвърлят защото не могат да минат ТUV ние ги вземаме за нови.
        По-голямата лебедка папка повече ток,дори и без товар, това също е важно като знам покупателната способност на витараджиите и невероятно мощния генератор от цели 55А
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • #19
          От: Една Витарка за лов и риболов

          А някой има ли представа пауларвинч лебетките добри ли са

          Коментар


          • #20
            От: Една Витарка за лов и риболов

            Така и така си разглобил резервоара да го смаляваш я кажи на гърлото имаше ли едно бяло топче ? Че на моя падна от някъде и не разбрахме от къде точно>И сега ми мирише яко на бензин от известно време като се разклати по време на лов особено

            Коментар


            • #21
              От: Една Витарка за лов и риболов

              Първоначално публикуван от daka_rs Преглед на мнение
              А някой има ли представа пауларвинч лебетките добри ли са
              Тая марка не я знам, но ако питате за PowerWinch, добри са, даже отлични. Доста хора тук ги ползват успешно с кеф, имат си сервиз и обслужване, въобще всичко е както трябва
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #22
                От: Една Витарка за лов и риболов

                Първоначално публикуван от PREDATOR_pm Преглед на мнение
                Така и така си разглобил резервоара да го смаляваш я кажи на гърлото имаше ли едно бяло топче ? Че на моя падна от някъде и не разбрахме от къде точно>И сега ми мирише яко на бензин от известно време като се разклати по време на лов особено
                Бялото топче е от гърловината на резервоара и има обратния ефект на дозатора на бутилките с алкохол. При силно наконяване не позволява на бензина да навлиза в гърловината. Не на последно място,затруднява източването на бензина с по дебел маркуч.
                http://vbox7.com/play:398e8b82

                Коментар


                • #23
                  От: Една Витарка за лов и риболов

                  Е има логика от там да излиза миризмата на бензин.в моя случай трябва да намеря такова топче или подобно защотото миризмата на бензин е неприятна.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Една Витарка за лов и риболов

                    Само с топче нищо няма да направиш. Трябва ти и държач за него /кошница/. На по новите модели е перчато клапанче.
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • #25
                      От: Една Витарка за лов и риболов

                      Тук там избиха ръжди и реших да ги отстръня и сега сме готови за новата боя и сега сме дърта Баба с нова рокля

                      Коментар


                      • #26
                        От: Една Витарка за лов и риболов

                        А как си с гумите вършат ли добра работа ?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Една Витарка за лов и риболов

                          Аз лично съм доволен

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X