Обява

Свий
Няма добавени обяви.

''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

    Здравейте ,може те ли да ми препоръчате сервиз за монтаж на газов инжекцион за дайхатсу териос 1,3 1999г.Колата я оставих за монтаж на газов инжекцион в четвъртък сутринта в сервиз долни богоров и току що ми казаха че са монтирали газов инжекцион фобос но не могат да го подкарат понеже колата била с честотно управление и нямало как да стане,предложиха ми да ми сложат обикновена газ но аз отказах.Чудното ми е не можаха ли да ми кажат преди да сложат газовия инжекцион,просто нямам думи.До сега съм видял доста такива дайхатсута с газов инжекцион и ме съмнява че нямало да може както те твърдят.
    0 8 76 36 8 542

  • #2
    От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

    Ако се разшири търсенето в посока Пловдив, мога да ти препоръчам да си говориш с колегата novatech

    Много отдавна доказал се експерт в газовите магии, с тясна профилираност - Фобос.



    Коментар


    • #3
      От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

      Не мога да помогна по казуса, но какво е честотно управление?
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #4
        От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

        Правили сме такива коли, стават без проблем

        Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

        Коментар


        • #5
          От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

          Пиши в гугъла "мишо газ сервиз" ,обади му се и се разберете.
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • #6
            От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
            Не мога да помогна по казуса, но какво е честотно управление?
            И на мен ми е интересно, какво е туй чудо при ДВГ.

            Коментар


            • #7
              От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

              Веднага след като писах темата,от фобос ми се обадиха и казаха че имат решение на проблема,казаха ми понеже колата е със стар тип инжекцион нямало от къде да вземат сигнал от датчика на коляновия вал и за това не ставало.Решението било да се монтира автономен компиутар при който си има записана карта и по него колата да работи,цената на това удоволствие е 200лв.Съгласих се ще изчакам до понеделник да видя какво са направили.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • #8
                От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

                Пълни глупости. И за какво им е датчика на коляновия вал?

                Коментар


                • #9
                  От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

                  Можеш да звъннеш на телефон 0888211048- Наско, човека от 20 години се занимава с газови уредби и е много в час......Във Варна е,но нищо не ти пречи да му се обадиш,да му обясниш проблема си и да го попиташ за съвет......

                  Коментар


                  • #10
                    От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

                    Първоначално публикуван от Anton-Varna Преглед на мнение
                    Можеш да звъннеш на телефон 0888211048- Наско, човека от 20 години се занимава с газови уредби и е много в час......Във Варна е,но нищо не ти пречи да му се обадиш,да му обясниш проблема си и да го попиташ за съвет......
                    Колата е във сервиза на фобос вече,но и да му звънна не мога да му обясна нищо понеже грам не разбирам от газови уредби,в понеделник ще пиша какво е станало с монтажа.Само разбрах че инжекциона на колата е подобен на старите мерцедеси и аудита и ням от къде да се вземе сигнал.
                    0 8 76 36 8 542

                    Коментар


                    • #11
                      От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

                      Не доплащай нищо.Не е нужно ти да плащаш заради тяхната некомпетентност.Това че фобос не може да работи без сигнал обороти си е техен проблем.И обороти могат да се вземат от компютъра извода за таблото.И поне от още две места.Смени сервиза.
                      Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                      И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                      Коментар


                      • #12
                        От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

                        Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                        Не доплащай нищо.Не е нужно ти да плащаш заради тяхната некомпетентност.Това че фобос не може да работи без сигнал обороти си е техен проблем.И обороти могат да се вземат от компютъра извода за таблото.И поне от още две места.Смени сервиза.
                        Вече колата е в сервиза,нямам време и нерви да сменям различни сервизи,остава да дойде понеделник и да видиме какво са направили.
                        0 8 76 36 8 542

                        Коментар


                        • #13
                          От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

                          Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                          Не доплащай нищо.Не е нужно ти да плащаш заради тяхната некомпетентност.Това че фобос не може да работи без сигнал обороти си е техен проблем.И обороти могат да се вземат от компютъра извода за таблото.И поне от още две места.Смени сервиза.
                          Фобоса има един хардуерен вход за сигнал обороти и един софтуерен вход, като взима данни от първа дюза.

                          Коментар


                          • #14
                            От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

                            Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                            Фобоса има един хардуерен вход за сигнал обороти и един софтуерен вход, като взима данни от първа дюза.
                            Е що тогава му говорят врели некипели?
                            Едвали кола 1999 няма да има датчик колянов или разпределителен вал,и то инжекцион.
                            Нека колегата напише какво е станало,че ми е интересно.
                            Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                            И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                            Коментар


                            • #15
                              От: ''невъзможен монтаж на газов инжекцион''

                              Ако двигатела с ремъка 83 кончета има датчик на разпрелителния вал отзад на главата .Инжекциона си е нормален електрически не е механичен като ауди или мерцедесите !
                              Опел Корса В 1,4 82 коня
                              Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
                              Ямаха ХТ 600Е
                              Симсон SR 49 1959 г. :D

                              0898234666:D

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X