Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Начинаещ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Начинаещ

    Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
    Моят ще е в продажба,в края на месеца!
    Моята също. Тия дни направих нова застраховка, днес мина на преглед.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #47
      От: Начинаещ

      Поне две от най - важните неща:
      1. Първи джип да служи предимно за "разучаване", леки разходки без сериозен терен. Риба, скара около някой манастир, река, язовир ...
      2. Да се побира в порядъка около 4 000 лв ... (без ебавки, нов съм. Не става е достатъчно) някой друг стотак отгоре е поносим.

      А вие веднага искате в батака,със сиЧката газ.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #48
        От: Начинаещ

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Кво искаш да ми кажеш Стоянчо? Че Витарата е яката ралта?
        Ми не е.
        Че повечето тук или продават, или потриват доволно ръце като "майстори"!
        Не искаш да влизам в подробности, предполагам
        После Унуфри като дойде на някоя разходка и си скубе косите кой ли от вас го е посъветвал така. Оти вече няма връзка между каращите и пишещите.
        Поздрави!
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • #49
          От: Начинаещ

          Я кво се продава
          http://www. mobile.bg/21485800173286283

          Иначе самурасляците вървят около 2,5. Т.е. до 4к ще може и гуми да купи и да го обслужи и да останат да сипе газ и да почерпи.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #50
            От: Начинаещ

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Кво искаш да ми кажеш Стоянчо? Че Витарата е яката ралта?
            Ми не е.
            Естествено че не е. Не съм го и казал Също така не съм и казал че от 8 години карам витара всеки ден, а от 2 и дефендер (ама през месец).
            Не го съветвам да се качи в самурай, защото ме е страх, че след първото му пътуване София - Симеоновград ще ме намери и ще ме бие много.

            А ако съм на негово място в момента определено бих се оглеждал за паджеро пинин десняче
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • #51
              От: Начинаещ

              Бе той Ясен ползва уаз за градска кола, ама от това нищо не следва.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #52
                От: Начинаещ

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Бе той Ясен ползва уаз за градска кола, ама от това нищо не следва.
                следва, следва...

                Коментар


                • #53
                  От: Начинаещ

                  Темата навлиза във веселата част.
                  Колкото до продаването, продавам, но от препоръки се въздържам.
                  В тънкия клас, Търтьо знае какво съм предпочел и как се справя.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Начинаещ

                    Знам Саше, но дизеловия самурай за тия пари е трепач.
                    Виж линка по-горе.

                    Напълно съм сериозен за сантаната.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #55
                      От: Начинаещ

                      Ако имах финансовата възможност да си играя с конструктор, отдавна съм си заплюл Самурайчето като идеалната база.
                      Преди за взема Кията се заглеждах в едно дизелово, но не ми стигнаха силиците, а и се похарчи бързо. Беше от последния модел, но цената е около 6К.
                      Иначе, лека джипка с дизел ми е мечта.
                      Също съм сериозен.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Начинаещ

                        Онова от горния линк, ако се застои до лятото - ще го отнеса......
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #57
                          От: Начинаещ

                          самурайчета дизели започват да излизат все по често какво ви е мнението за тях ?
                          питам понеже и аз май към тях клоня за ходене на лов и риболов !

                          Коментар


                          • #58
                            От: Начинаещ

                            Май май с мойте изисквания отивам към Витара или Самурай.
                            Едва ли може генерално да се каже ама да си питам:
                            Стандартна джипка, която после да се пробвам да я подобря, приемрно да я дигна и други гуми? Това сигурно е по - скъпия вариянт (пари и време) ама пък поне ще е се пробвам сам да си го направя и науча и вероятно ще е както трябва.
                            Вече пооправена джипка. Тук, ако е горе долу добре направено, ще си спестя известно време вероятно и някой лев. Но пък ще изпусна частта с научаването. Ако има забележки по направата ....

                            Някой да се е питал същото?

                            Коментар


                            • #59
                              От: Начинаещ

                              Няма такова нещо като купуване на направена джипка. Направената джипка се кара и после се изхвърля.

                              Пък и се научи първо да се обръщаш и да затъваш със стандартна.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Начинаещ

                                Мими глупости. Продават се и такива,по рядко, но има.

                                Направените или са мега евтини или мега скъпи
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X