Обява

Свий
Няма добавени обяви.

предложение До Админите на форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: предложение До Админите на форума

    Всички знаем какво си имал предвид, но лозунга "Другари, дайте да дадем" не върви отдавна. Кандидатствай за модератор или какъвто там се казва и го направи, а после и го поддържай, и ще видиш колко кусури ще намерим
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #47
      От: предложение До Админите на форума

      Това е работа не за обикновен модератор. Бая-бая права трябва да имаш за да бърникаш из суфтуера.

      И макар темата да стана бъзикчийска-аз подкрепям разделянето по модели в подфорумите на отделните марки.
      Поне там където си заслужава де, щото в "Порше" или "ВАЗ" няма какво да се дели.
      Обаче в Нисан може да се направи доста-патрол, терано, навара, а паркетниците да си имат отделен подфорум-"паркетници".

      Но се и е много труд, а само с ентусиазъм вече не става. Преди 7-8 години ставаше, ама времената вече са други
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #48
        От: предложение До Админите на форума

        И в някой от разделите ще има от една до три теми, в други- нито една. При Шкодите има някои модели с повече теми, отколкото цял раздел при нас...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #49
          От: предложение До Админите на форума

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          И в някой от разделите ще има от една до три теми, в други- нито една. При Шкодите има някои модели с повече теми, отколкото цял раздел при нас...
          Аз го обяснявах преди време на един ендурист, пак тук. Ще опитам отново, като квалифицирана деловодителка.
          1. Една папка ако натрупа над 50 листа документи, добре е да се раздели. Ако станат 100 е задължително да я разделиш тематично, хронологично... както щеш, в 2-3-5 папки.
          2. Тия папки ги слагаш в класьор (ония разноцветните, с мукавените корици) надписваш по година, марка, модел... и си траеш, докато папките не станат 10.
          3. Тогава, правиш 2-3-5 класьора и им отделяш един рафт на етажерката.
          ....
          10. Когато сградите, които стопанисваш ти умалеят за документите, които си натрупал, спокойно можеш да си теглиш куршума.

          Ако ще отделяш чекмедже за 10 листа, може да си теглиш куршума и по- рано.

          Иначе казано, чудесно е да се класифицират документите. Помня че в зората на моето фирмаджийство имахме кашон с надпис "НЕНУЖНА ИНФОРМАЦИЯ" който оцеля 2-3 години. Но, да правиш раздели за неща, дето ги няма си е манящина, която струва скъпо и не върши никаква работа.

          Ако горния принтскрийн се въведе тук, ще се откажа да търся нужната ми информация преди да намеря темата в която, е.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #50
            От: предложение До Админите на форума

            Първоначално публикуван от bokatta Преглед на мнение
            Здравейте на всички
            Това имах превид
            Снимката е от форума на Шкода, който много наподобява на нашият форум.
            Не може да се прави сравнение на форум по марка на кола с този , нашия форум.
            ...
            Представи си , че радиолюбителите поискат и те разбивка по честоти
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #51
              От: предложение До Админите на форума

              Администратор съм в друг авто-форум (Тойота), където нещата не са разделени по модели. И съм модератор - в друг форум, където са разделени... Т.е. материята ми е що-годе позната, и имам поглед върху плюсовете и минусите и на двете решения.

              Обсъждали сме такова желание за деление по модели в Тойота форума, и мнението ми бе, че такова деление не е правилно..
              Причината - унификацията на агрегати и възли в различните модели на даден производител. И сходни проблеми в различните модели..

              Във форума, където са разделени по модели темите се роят множество теми от рода 'възникна проблем с двигател на този модел'...
              В съседния подфорум за друг модел се обсъжда абсолютно същият проблем, 'ама той за друг модел'... Какво значение има че е друг модел, щом двигателя е един и същ?
              И започва едно обединяване, обидени колеги 'ама защо за моя модел не се пише, а се пише в темата за другия модел'..

              Докато в Тойота го разделихме на агрегати/системи... От рода 'Двигатели, Трансмисия, Електрика, Окачване' (да, в темата се указва за кой модел е възникнал проблема, но практиката показва, че с аналогични проблеми се допълва темата и за други модели'... И продължавам да смятам, че това е по-правилното решение...
              Да, понякога има и моделно-зависими проблеми, но търсенето на проблем и прегледността на темите според мен е по-добра..
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X