Обява

Свий
Няма добавени обяви.

предложение До Админите на форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: предложение До Админите на форума

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Зависи за колко години са.
    Какви години?! За седмица. Трудът на модератора е тежък.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #32
      От: предложение До Админите на форума

      Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
      Аз пък искам във Форум Митсубиши да има подфорум Паджеро, той да е разделен на Късо и Дълго, после съответно да има подфоруми Ляв и Десен волан. Засега друго не се сещам.
      Никаква фантазия ... После разделени на Бензин по обем на двигателя. На Нафта ... и отделно за Газ, и там изредени всички възможни двигатели, че напоследък слагат LPG на бензини и дизели....
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #33
        От: предложение До Админите на форума

        Е виж, може значи. Стига да се вложи достатъчно фантазия.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #34
          От: предложение До Админите на форума

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Какви години?! За седмица. Трудът на модератора е тежък.
          Кога е следващия конкурс за модератори?
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            От: предложение До Админите на форума

            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
            Да бе.Малко е "Дискусии по марки" и "Технологии...".Нещо от Фейса да включат нЕщете ли. Чети по-надолу Дедо си Гошо
            Ми малко е. Ма те другите форуми не разбират и за това улесняват цялата ралта...

            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            В Гогле:
            търсената фраза, интервал, site:именасайта (без запетайките) и натискаш ентър...
            С тоя пост имах точно предвид, че тая търсачка е изцяло заместена с тази на гугъл. Мерси, че ме подцети за ентъра...

            Подобни изказвания ме карат да си потвърждавам мнението, че "спрЕлото" е все още на почит.
            R 727cc BB KIT
            ZJ V8
            WK2 V6

            Коментар


            • #36
              От: предложение До Админите на форума

              Първоначално публикуван от bokatta Преглед на мнение
              Възможно ли е да се разделят отделните марки и по модели
              примерно
              влизам в дискусия по марки Jeep и от там мога да си избера теми за Jeep Compass или
              Grand или за Вранглер и т.н.
              много по-добре ще е за нас и за вас според мен
              Поздрави
              За възможно - възможно е. Ама дали "чекмедженцата" няма да станат прекалено много за количеството информация във форума?!? В американския Джипфорум организацията е такава - с разбивка по модели, че и по години. Ама там броят на темите в един подфорум по модел е в много много пъти повече, отколкото са при нас в целия Jeep.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #37
                От: предложение До Админите на форума

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Не знаех, че правят и джипове.
                Изключително много се радвам, че съм те просветлил.
                Николай Савов
                Опел Фронтера А КБ, 2.0
                +359885 07 00 92

                Коментар


                • #38
                  От: предложение До Админите на форума

                  Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                  ... той да е разделен на Късо и Дълго, после съответно да има подфоруми Ляв и Десен
                  ......ай сега женски капризи па къс па дълъг па ляв па пИдал (без връзка с идващити избори)...
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #39
                    От: предложение До Админите на форума

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    За възможно - възможно е. Ама дали "чекмедженцата" няма да станат прекалено много за количеството информация във форума?!? В американския Джипфорум организацията е такава - с разбивка по модели, че и по години. Ама там броят на темите в един подфорум по модел е в много много пъти повече, отколкото са при нас в целия Jeep.
                    За възможно, както каза Чавдар е възможно. Но дали останаха хора, които да пълнят "чекмедженцата" с информация от личен опит или ще бъде пълнено с копи-пейст от други форуми?! И преди да получа картони, банове и какво ли още не, само да поясня, че не е заяждане от моя страна или нарушаване на правилата с лош тон или каквото и да е там. Все пак съм член на форума от доста години и съм го изчел почти целия и мога да споделя мнение, че вече не е това по отношение на техническата информация, което беше. Но ... както казва Ясен .. .форума е това, което е!

                    П.П. А, да .. променям си подписа. За сега.
                    Георги Танев (0+)
                    Land Rover Discovery 1 300 TDi
                    Land Rover Club Bulgaria
                    0887 930 238, 0878 797 768

                    Коментар


                    • #40
                      От: предложение До Админите на форума

                      Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                      За възможно, както каза Чавдар е възможно. Но дали останаха хора, които да пълнят "чекмедженцата" с информация от личен опит или ще бъде пълнено с копи-пейст от други форуми?! И преди да получа картони, банове и какво ли още не, само да поясня, че не е заяждане от моя страна или нарушаване на правилата с лош тон или каквото и да е там. Все пак съм член на форума от доста години и съм го изчел почти целия и мога да споделя мнение, че вече не е това по отношение на техническата информация, което беше. Но ... както казва Ясен .. .форума е това, което е!

                      П.П. А, да .. променям си подписа. За сега.
                      Т.е. ако се понаредят и организират малко "чекмедженцата" в спама, с отварянето на съответни подраздели (пак в спама) и ако почнем да си пишем философиите, където трябва (пак в спама) може и да остане достатъчно подредена, конкретна и автентична информация (не в спама) която да се търси и намира лесно?
                      Аз съм съгласен, ама не вярвам да срещна особена подкрепа.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #41
                        От: предложение До Админите на форума

                        А, не знам! Не говоря за спама, а за технически проекти и информация относно офроуд и джипки. Има единици бройки участници останали тук, които все още пишат по въпроса, но до кога? И за съжаление аз не спадам към тях! Но поне не пиша и в спама. И за да е ясно в момента не плача (рИва) за старите времена, а просто с огорчение констатирам за себе си, че вече не е това в което се влюбих преди 11 години. За да не става така, че само рИва ще разкажа как прди 11 години открих този Форум. Тогава нямах никакъв интерес към джипки и изобщо оффроуда. По тези времена ме интересуваха радиостанции и търсейки информация за това попаднах случайно на Форума. От там интереса се прехвърли към джипките. Стана ми интересно и дойде един януарски ден и един приятел Спарки, който ме заведе на разходка с неговата Фероза. Беше чудесно, беше много снежно и имаше много екшън, копане с лопата и бутане. От там пламна и тази любов и тя ще си остане в мен независимо с или без този форум.

                        П.П. Сълзливо, а?
                        Последно редактирано от Жоро Танев; 09-02-17, 21:15. Причина: правопис разбира се!
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • #42
                          От: предложение До Админите на форума

                          Проблем на форума в момента е, че какъвто и въпрос да зададе човек, трима го харанят, че пита, а не търси... четвъртия се кара с втория, че преди три години му дал 2 лв на заем, пети не разбрал за ко става въпрос пита кви чистачки да тури отзад... шести и седми се карат за чистачките на фаровете на паджеро (не знам има ли такива) ... около 11та страница може да се намери един смислен пост по казуса. Та така и при търсенето... като забиеш в три подобни теми и познай къде отиваш. И пак се връщаме на първите трима коментатори.... и те така
                          Land Rover Discovery 300Tdi ... и други без значение

                          Коментар


                          • #43
                            От: предложение До Админите на форума

                            Така е за съжаление. И от опит знам, че от такива теми полза няма. Ще бъде затворена и може би с право. Има нещо сбъркано в Дания, но не сме ние тези дето можем да го оправим. Лека нощ от мен на всички.
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • #44
                              От: предложение До Админите на форума

                              Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                              А, не знам! Не говоря за спама, а за технически проекти и информация относно офроуд и джипки. Има единици бройки учстници останали тук, които все още пишат по въпроса, но до кога? И за съжаление аз не спадам към тях! Но поне не пиша и в спама. И за да е ясно в момента не плача (рИва) за старите времена, а просто с огорчение констатирам за себе си, че вече не е това в което се влюбих преди 11 години.
                              Да, де! Писането на глупости в сериозните раздели, води до посипване на полезната информация от кофи с безполезен боклук. От друга страна, всеки с изтрито мнение е особено чувствителен към мотивите за триене... Ако не си сортираме сами боклука, иди да разчиташ на манг... пардон... модераторите. Да, ама и те си имат извънслужебни задължения и трябва да си докарат некой леф на час'но, извън форума. Ако повече пишем в спама, може би щеше да им е по- лесно.
                              Ми, то е малко като "Мюзик Айдъл". Ся, да не го обидят девойчето, че не може да пее, пуснат го с аплодисменти във втори кръг, че и с "Кен лииииииии....!" стигне до среща с Марая Кери. Е, кво да си каже следващият некадърник? Що па, да не опита и той?
                              Малко на епидемия докарва, а вирусите си избират големи, хранителни организми.

                              Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                              Така е за съжаление. И от опит знам, че от такива теми полза няма. Ще бъде затворена и може би с право. Има нещо сбъркано в Дания, но не сме ние тези дето можем да го оправим. Лека нощ от мен на всички.
                              Ся си представи, че няма кой друг.
                              Последно редактирано от Тропчо; 09-02-17, 21:30. Причина: Ся си представи...
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #45
                                От: предложение До Админите на форума

                                Здравейте на всички
                                Това имах превид
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:модели.jpg
Прегледи:1
Размер:133.4 КБ
ID:5743204
                                Снимката е от форума на Шкода, който много наподобява на нашият форум.
                                JEEP CHEROKEE 2.5 TDI 1999
                                0887 67 08 79

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X