Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати 41 до 51 от 51

Тема: предложение До Админите на форума

Място
    София
    Публикации
    1,770
    Точки (при гласуване)
    15

По подразбиране От: предложение До Админите на форума

А, не знам! Не говоря за спама, а за технически проекти и информация относно офроуд и джипки. Има единици бройки участници останали тук, които все още пишат по въпроса, но до кога? И за съжаление аз не спадам към тях! Но поне не пиша и в спама. И за да е ясно в момента не плача (рИва) за старите времена, а просто с огорчение констатирам за себе си, че вече не е това в което се влюбих преди 11 години. За да не става така, че само рИва ще разкажа как прди 11 години открих този Форум. Тогава нямах никакъв интерес към джипки и изобщо оффроуда. По тези времена ме интересуваха радиостанции и търсейки информация за това попаднах случайно на Форума. От там интереса се прехвърли към джипките. Стана ми интересно и дойде един януарски ден и един приятел Спарки, който ме заведе на разходка с неговата Фероза. Беше чудесно, беше много снежно и имаше много екшън, копане с лопата и бутане. От там пламна и тази любов и тя ще си остане в мен независимо с или без този форум.

П.П. Сълзливо, а?
    Последно редактиран от Жоро Танев ; 09-02-17 в 21:15 Причина: правопис разбира се!
    ..................

Място
    София
    Публикации
    25
    Точки (при гласуване)
    0

Проблем на форума в момента е, че какъвто и въпрос да зададе човек, трима го харанят, че пита, а не търси... четвъртия се кара с втория, че преди три години му дал 2 лв на заем, пети не разбрал за ко става въпрос пита кви чистачки да тури отзад... шести и седми се карат за чистачките на фаровете на паджеро (не знам има ли такива) ... около 11та страница може да се намери един смислен пост по казуса. Та така и при търсенето... като забиеш в три подобни теми и познай къде отиваш. И пак се връщаме на първите трима коментатори.... и те така
    Land Rover Discovery 300Tdi ... и други без значение

Място
    София
    Публикации
    1,770
    Точки (при гласуване)
    15

Така е за съжаление. И от опит знам, че от такива теми полза няма. Ще бъде затворена и може би с право. Има нещо сбъркано в Дания, но не сме ние тези дето можем да го оправим. Лека нощ от мен на всички.
    ..................

Място
    Пловдив
    Публикации
    3,398
    Точки (при гласуване)
    20

Цитат Мнение на Жоро Танев Преглед на публикациите
    А, не знам! Не говоря за спама, а за технически проекти и информация относно офроуд и джипки. Има единици бройки учстници останали тук, които все още пишат по въпроса, но до кога? И за съжаление аз не спадам към тях! Но поне не пиша и в спама. И за да е ясно в момента не плача (рИва) за старите времена, а просто с огорчение констатирам за себе си, че вече не е това в което се влюбих преди 11 години.
    Да, де! Писането на глупости в сериозните раздели, води до посипване на полезната информация от кофи с безполезен боклук. От друга страна, всеки с изтрито мнение е особено чувствителен към мотивите за триене... Ако не си сортираме сами боклука, иди да разчиташ на манг... пардон... модераторите. Да, ама и те си имат извънслужебни задължения и трябва да си докарат некой леф на час'но, извън форума. Ако повече пишем в спама, може би щеше да им е по- лесно.
    Ми, то е малко като "Мюзик Айдъл". Ся, да не го обидят девойчето, че не може да пее, пуснат го с аплодисменти във втори кръг, че и с "Кен лииииииии....!" стигне до среща с Марая Кери. Е, кво да си каже следващият некадърник? Що па, да не опита и той?
    Малко на епидемия докарва, а вирусите си избират големи, хранителни организми.

Цитат Мнение на Жоро Танев Преглед на публикациите
    Така е за съжаление. И от опит знам, че от такива теми полза няма. Ще бъде затворена и може би с право. Има нещо сбъркано в Дания, но не сме ние тези дето можем да го оправим. Лека нощ от мен на всички.
    Ся си представи, че няма кой друг.
    Последно редактиран от Тропчо ; 09-02-17 в 21:30 Причина: Ся си представи...
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.
    10% отстъпка за мъжка конфекция

Място
    София
    Публикации
    62
    Точки (при гласуване)
    10

Здравейте на всички
    Това имах превид
    Име:  модели.jpg
Прегледи: 173
Размер:  133.4 Кб
    Снимката е от форума на Шкода, който много наподобява на нашият форум.
    JEEP CHEROKEE 2.5 TDI 1999
    0887 67 08 79

Място
    София
    Публикации
    4,757
    Точки (при гласуване)
    24

Всички знаем какво си имал предвид, но лозунга "Другари, дайте да дадем" не върви отдавна. Кандидатствай за модератор или какъвто там се казва и го направи, а после и го поддържай, и ще видиш колко кусури ще намерим

Кольо е офлайн
    Цървул...
    Старши участник | Организатор |
    | ОС || +ПЛ || ДВиП |
    Публикации
    11,419
    Точки (при гласуване)
    35

Това е работа не за обикновен модератор. Бая-бая права трябва да имаш за да бърникаш из суфтуера.

И макар темата да стана бъзикчийска-аз подкрепям разделянето по модели в подфорумите на отделните марки.
    Поне там където си заслужава де, щото в "Порше" или "ВАЗ" няма какво да се дели.
    Обаче в Нисан може да се направи доста-патрол, терано, навара, а паркетниците да си имат отделен подфорум-"паркетници".

Но се и е много труд, а само с ентусиазъм вече не става. Преди 7-8 години ставаше, ама времената вече са други
    Има ли желание-има и начин!

edoors е офлайн
    Ентелегентно прозд!
    Старши участник | +ПЛ |* МСС *
    Място
    От скоро в София
    Публикации
    4,399
    Блог Публикации
    12
    Точки (при гласуване)
    24

И в някой от разделите ще има от една до три теми, в други- нито една. При Шкодите има някои модели с повече теми, отколкото цял раздел при нас...

Място
    Пловдив
    Публикации
    3,398
    Точки (при гласуване)
    20

Цитат Мнение на edoors Преглед на публикациите
    И в някой от разделите ще има от една до три теми, в други- нито една. При Шкодите има някои модели с повече теми, отколкото цял раздел при нас...
    Аз го обяснявах преди време на един ендурист, пак тук. Ще опитам отново, като квалифицирана деловодителка.
    1. Една папка ако натрупа над 50 листа документи, добре е да се раздели. Ако станат 100 е задължително да я разделиш тематично, хронологично... както щеш, в 2-3-5 папки.
    2. Тия папки ги слагаш в класьор (ония разноцветните, с мукавените корици) надписваш по година, марка, модел... и си траеш, докато папките не станат 10.
    3. Тогава, правиш 2-3-5 класьора и им отделяш един рафт на етажерката.
    ....
    10. Когато сградите, които стопанисваш ти умалеят за документите, които си натрупал, спокойно можеш да си теглиш куршума.

Ако ще отделяш чекмедже за 10 листа, може да си теглиш куршума и по- рано.

Иначе казано, чудесно е да се класифицират документите. Помня че в зората на моето фирмаджийство имахме кашон с надпис "НЕНУЖНА ИНФОРМАЦИЯ" който оцеля 2-3 години. Но, да правиш раздели за неща, дето ги няма си е манящина, която струва скъпо и не върши никаква работа.

Ако горния принтскрийн се въведе тук, ще се откажа да търся нужната ми информация преди да намеря темата в която, е.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.
    10% отстъпка за мъжка конфекция

Място
    Враца , преживява до Намюр
    Публикации
    2,162
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на bokatta Преглед на публикациите
    Здравейте на всички
    Това имах превид
    Снимката е от форума на Шкода, който много наподобява на нашият форум.
    Не може да се прави сравнение на форум по марка на кола с този , нашия форум.
    ...
    Представи си , че радиолюбителите поискат и те разбивка по честоти
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

Място
    Варна
    Публикации
    5,169
    Точки (при гласуване)
    19

Администратор съм в друг авто-форум (Тойота), където нещата не са разделени по модели. И съм модератор - в друг форум, където са разделени... Т.е. материята ми е що-годе позната, и имам поглед върху плюсовете и минусите и на двете решения.

Обсъждали сме такова желание за деление по модели в Тойота форума, и мнението ми бе, че такова деление не е правилно..
    Причината - унификацията на агрегати и възли в различните модели на даден производител. И сходни проблеми в различните модели..

Във форума, където са разделени по модели темите се роят множество теми от рода 'възникна проблем с двигател на този модел'...
    В съседния подфорум за друг модел се обсъжда абсолютно същият проблем, 'ама той за друг модел'... Какво значение има че е друг модел, щом двигателя е един и същ?
    И започва едно обединяване, обидени колеги 'ама защо за моя модел не се пише, а се пише в темата за другия модел'..

Докато в Тойота го разделихме на агрегати/системи... От рода 'Двигатели, Трансмисия, Електрика, Окачване' (да, в темата се указва за кой модел е възникнал проблема, но практиката показва, че с аналогични проблеми се допълва темата и за други модели'... И продължавам да смятам, че това е по-правилното решение...
    Да, понякога има и моделно-зависими проблеми, но търсенето на проблем и прегледността на темите според мен е по-добра..
    Nissan Qashqai 2.0/140h.p/4x4/2008
    Jeep Grand Cherokee Overland 2014/3.0 CRD

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Сходни теми

1. Предложение за химн на форума!
    От gtsvg във форум Правила, работа с форумите, FAQ, FTP ...
    Отговори: 23
    Последно мнение: 05-09-10, 22:02
  2. Предложение за списък на лицензираните радиолюбители във форума
    От joro-g във форум Клубове, фирми и организации
    Отговори: 8
    Последно мнение: 11-04-09, 12:50
  3. Предложение за доразвиване на форума
    От asterix85 във форум Правила, работа с форумите, FAQ, FTP ...
    Отговори: 0
    Последно мнение: 03-03-09, 10:04
  4. Предложение към форума (функционалност)
    От VAZil във форум Клубове, фирми и организации
    Отговори: 27
    Последно мнение: 22-11-05, 13:55

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •