Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги, имам нова молба - търсиме хубав багажник за ЛАДА-НИВА!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги, имам нова молба - търсиме хубав багажник за ЛАДА-НИВА!

    Хиляди благодарности на колегите, които ни помогнаха за добър сервиз, мисля че ще останеме доволни! Но, имаме и друга болежка - търсим хубав, здрав багажник за Ладичката! Имаше един в продажба преди 5-6 месеца от един колега, тъкмо започнахме преговори и някой /предполагам, по-разумен от нас!/ го купи! Благодаря ви предварително за съдействието!

  • #2
    От: Колеги, имам нова молба - търсиме хубав багажник за ЛАДА-НИВА!

    Аз само да ви намекна - сантиментът е хубаво нещо ама сигурни ли сте че точно Нива е колата за вашите цели?

    Коментар


    • #3
      От: Колеги, имам нова молба - търсиме хубав багажник за ЛАДА-НИВА!

      Здрав и хубав имам, трябва само да го премерим дали ще пасне
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Колеги, имам нова молба - търсиме хубав багажник за ЛАДА-НИВА!

        Не е сантимент, а вярно служене вече 8-9 години! Колко багаж пренесе за ремонт, колко хора качи по тоя гаден път не е за разказване! А, и не е оригинал руски, а е внос от Италия и правена за там, няма грам ръжда! Душичка е тя, ама има нужда от внимание от време на време!

        Коментар


        • #5
          От: Колеги, имам нова молба - търсиме хубав багажник за ЛАДА-НИВА!

          В момента е в сервиз и отиваме да премериме! Ако имате снимка и мерки, може да стане по-лесно!

          Коментар


          • #6
            От: Колеги, имам нова молба - търсиме хубав багажник за ЛАДА-НИВА!

            Ще премеря довечера и ще пиша размери
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X