Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

    Четох,четох всичко изчетох,що намерих в нета....и бам на 12 07 2017год. станах член(без задни помисли) на племето ЧЕРОКИ.Минати 130-150км,пее мърка ,бум в сервиза за оглед,проблем един на първо четене семеринг на преден диф капе ,не е болка за умиралка (ПОРЪЧАНИ).Возия като ВОЛГА (колеги те около 50 знаят как вози ВАЗ)люлял бил,глупости ,ами другите джипчета как возят ,карал съм и БМВ,МЕРЦ и ПАТРОЛ>дърварската возия,за 2,7 дизел, 163коня и 2 тона близо желязо,честно съм много приятно изненадан,а що се отнася за ШАМАНА дано да си спи.Искам да БЛАГОДАРЯ на всички колеги и съфорумци за съветите и помоща която оказвате.И дано ТОЗ МЛАДЕЖ се вози и кара с кеф таз прекрасна машина па и на 15години дае .АБЕ ПРИЯТНО СИ Е...БЛАГОДАРЯ ВИ ПИЧОВЕ ЗА СЪВЕТИ ТЕ...бъдете здрави и живи и помагаите на нас карачи ТЕЕЕ.

    Коментар


    • #32
      От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

      Младежа дали си купи ГРАНДА ? Равносметка та до момента е 8 хилки покупка +128 лв.нотариус ,около 200 в кат.Сервиз смяна на масла в дифа и двата,шарнири,семеринги на преден диф комклек 1хилка или всичко е =9328 бг.лева.Предстои смяна на амортисиори (един е изтървал) и това е за сега без дизела а си е перо май.Но кефа цена нямааа.

      Коментар


      • #33
        От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

        Писах в една друга страница,но пиша и тук,минати над 2хил.километра,проблеми никакви до вчера,след 200-220км,почивка 30 минутна,старт чека светна ,масло ОК...суета аз само карам и не се правя на майстор(ако бях щях да си направя сервиз)...та проблема ми е че последни те 30 км.ги минах само на 4скорост,нещо стана с АС кутия май,или там нещо в компа се бъгна,а всичко си бе Ок......ПОМОЩ искам АЗ .....

        Коментар


        • #34
          От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

          Първоначално публикуван от batpetio5555 Преглед на мнение
          ...ПОМОЩ искам АЗ .....
          Звънни
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #35
            От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

            Голямо БЛАГОДАРЯ на ДЯДО ВЛАДО и ЕДИ РАНГЕЛОВ ,повече мъжкари трябват на тая държава като тях,да помагат на младите със съвети и мъдрост.Сърдечни поздрави от Чирпан.БЛАГОДАРЯ и ГОСПОД ЗДРАВЕ ДА ВИ ДАВА.

            Коментар


            • #36
              От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

              Моля за съвет. Това не е най-подходящата тема, но все пак да попитам за вашата препоръка. Изключително съм впечатлен от WH с тази система Quadra Drive 2 с тези три блокажа трябва да е танк, но всичко опира до финанси все пак. Та на въпроса: Кое според вас е по-добре WJ бензин 4.7 например ( до 8000 лв) ще слагам и газ после или WH 3.0 дизел (до 12000лв). Основно ще се кара по магистрала и рядко офроуд. И ще помоля, ако има колеги с такива от София, които са склонни да се видим да ме повозят нека пишат.

              Коментар


              • #37
                От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

                Първоначално публикуван от ico_hph Преглед на мнение
                Основно ще се кара по магистрала и рядко офроуд. И ще помоля, ако има колеги с такива от София, които са склонни да се видим да ме повозят нека пишат.
                Като ще се кара по магистрала - за какво ти е? Вземи си някакво "Субару" или "Ауди" с 4х4. Куадра-драйФа е доста неадекватна система за скоростно каране на заснежен / заледен асфалт.
                (Имам WH )
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #38
                  От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

                  Аудито е вариант, но се губи офроад-а. Все пак ще се кара и по баирите. А под неадекватно имаш предвид недозавиването ли?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

                    Сумата която си отделил за Jeep WJ от 8х лв са на границата, а за WH 3.0 са малко.Знам ,че има евтини джипове 4.7 или 3.0црд но евтиното излиза скъпо.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

                      Първоначално публикуван от ico_hph Преглед на мнение
                      А под неадекватно имаш предвид недозавиването ли?
                      Или недозавива, или презавива, зависи кои колела загубят за "милимунди" контакт с настилката, гениалната система моментално прехвърля цялата тяга на другия мост и стиска буксуващите колела да не се въртят. За висока проходимост при ниска скорост сигурно е най-доброто решение, но при висока скорост и лек страничен наклон на хлъзгав път, направо завърта колата на 180 градуса.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #41
                        От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

                        Благодаря за мненията, бих дал и малко повече пари, но първо ще трябва да ги пробвам, за да съм сигурен, това е моя автомобил. Що се отнася за евтиното, бих взел нещо само след преглед, пък и скъпо да вземеш пак не е гаранция.

                        П. П. Ходих да гледам един WH на Горубляне (италиянка), беше налят с масло 4 пръста над максимума ��

                        Коментар


                        • #42
                          От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

                          Първоначално публикуван от ico_hph Преглед на мнение
                          ... беше налят с масло 4 пръста над максимума ��
                          Да не си гледал маслото на скоростната кутия (на изгасен двигател стои така)?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #43
                            От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

                            WH не знам кое е, WJ/WG и после има WK. На WG дето е с 2.7 дизел мотора няма как да видиш маслото на кутията освен ако не си носиш щека за тая цел.

                            А, разбрах кое е WH. Същото като WK било .
                            Последно редактирано от brum; 01-03-18, 18:48.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

                              Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                              ...няма как да видиш маслото на кутията освен ако не си носиш щека за тая цел...
                              При горублянски коли от амнайсти собственик не се знае знае ли се - може пък да е имало някой грижовник по веригата, който да е купил пръчка и да си стои на колата.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #45
                                От: Съвет при покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD OVERLAND WJ 2004

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Или недозавива, или презавива, зависи кои колела загубят за "милимунди" контакт с настилката, гениалната система моментално прехвърля цялата тяга на другия мост и стиска буксуващите колела да не се въртят. За висока проходимост при ниска скорост сигурно е най-доброто решение, но при висока скорост и лек страничен наклон на хлъзгав път, направо завърта колата на 180 градуса.
                                Ами я ми покажете кой е този жип който ще се справи със -висока скорост и лек страничен наклон на хлъзгав път, направо завърта колата на 180 градуса.
                                Поздрави!
                                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X