Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подмяна на шаси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подмяна на шаси

    Здравейте ,скоро закупих първия си Джип(Паджеро 1 89г) и сега започват проблемчетата .Като основен проблем се очерта шасито, минах на вариАнт подмяна (нямам вяра на кръпките ),намерих шаси и сега вече се обръщам към вас за помощ.Бих ли могъл с помощ от приятели да прехвърля мотор и купе на новото шаси или да търся професионална помощ.Замислих се сам да го прехвърля защото в Бургас потропах на няколко врати но на никой не му се занимава .
    ТАКА ЧЕ ПОМАГАЙТЕ !!!!!

  • #2
    От: Подмяна на шаси

    Все на някого ще му се занимава с прехвърляне на тридесет годишни части, но какво правим с номера на шасито полицата ГО?

    Коментар


    • #3
      От: Подмяна на шаси

      Ново шаси се купува все едно купуваш автомобил. После технотест - КАТ. ГО ти е най-малкия и най-евтиния проблем.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Подмяна на шаси

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Ново шаси се купува все едно купуваш автомобил. После технотест - КАТ. ГО ти е най-малкия и най-евтиния проблем.
        Така де. За пример го дадох.

        Коментар


        • #5
          От: Подмяна на шаси

          По пазарите не продават ли цифри и букви?
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар


          • #6
            От: Подмяна на шаси

            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
            По пазарите не продават ли цифри и букви?
            Е "новото" шаси няма ли номер? Ако трябва да реже кръпка с пренабит номер вече си става прокурорско)

            Коментар


            • #7
              От: Подмяна на шаси

              Първоначално публикуван от са6о Преглед на мнение
              Е "новото" шаси няма ли номер? Ако трябва да реже кръпка с пренабит номер вече си става прокурорско)
              ....не ми се пишат самопризнания....
              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

              Коментар


              • #8
                От: Подмяна на шаси

                Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                По пазарите не продават ли цифри и букви?
                Продават,но в КАТ не са хората от преди 15-20г.Тогава номера минаваше.
                Това за набиване на номера,не е за форума мисля!
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • #9
                  От: Подмяна на шаси

                  Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                  Продават,но в КАТ не са хората от преди 15-20г.Тогава номера минаваше.
                  Това за набиване на номера,не е за форума мисля!
                  То с тоя двестагодишен джип сигурно скоро ще ходи в КАТ!
                  Човека иска да си реновира возилото,купил си е честно резервна част,сменя си я и си кара!
                  Че нашата държава иска такса за всяко съвкупление със собствената си е друга тюрлия!
                  Това с манипулацията на номерата си нямаш,ама нямаш идея каква масова практика е!
                  Аз лично никога не съм я правил,ама съм я виждал и колите още си вървят и не са покавани по новините!Анадънму!
                  МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Подмяна на шаси

                    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                    То с тоя двестагодишен джип сигурно скоро ще ходи в КАТ!
                    Човека иска да си реновира возилото,купил си е честно резервна част,сменя си я и си кара!
                    Че нашата държава иска такса за всяко съвкупление със собствената си е друга тюрлия!
                    Това с манипулацията на номерата си нямаш,ама нямаш идея каква масова практика е!
                    Аз лично никога не съм я правил,ама съм я виждал и колите още си вървят и не са покавани по новините!Анадънму!
                    Само казах,че тази приказки не са за форума.
                    На кафе или бира става,но не и тук!
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • #11
                      От: Подмяна на шаси

                      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                      То с тоя двестагодишен джип сигурно скоро ще ходи в КАТ!
                      В КАТ - не, на преглед - да, a при причинено ПТП директно отива на друго едно място, от където и да се измъкне, ще си плаща като поп, включително глобите за невалидна ГО. Недай Боже да е ПТП с причинени здравни вреди.

                      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                      Човека иска да си реновира возилото,купил си е честно резервна част,сменя си я и си кара!
                      Честно купуване на шаси върви с документите на автомобила, от който е това шаси. И процедурата е като да си си купил бракуван автомобил, който искаш да пуснеш в движение. При заводска комплектация таксите не са толкова велики, доколкото ми е известно, а има и други подробности покрай бракуването на "стария автомобил", иначе ще му се водят два, за които да плаща данък, най-малкото.

                      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                      Че нашата държава иска такса за всяко съвкупление със собствената си е друга тюрлия!
                      Еми поради гореизложените причини не е.

                      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                      Това с манипулацията на номерата си нямаш,ама нямаш идея каква масова практика е!
                      То и карането без книжка така. И други от сорта.

                      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                      Аз лично никога не съм я правил...
                      Ама разбира се че не си, щом пишеш по форумите че не си.

                      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                      ,ама съм я виждал и колите още си вървят и не са покавани по новините!Анадънму!
                      Така де, те и на мен не са ми проверявали номер на шаси след КАТ. Не са имали повод. Ама при определени обстоятелства се случва да проимат.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Подмяна на шаси

                        До тук само проблеми без решение,джипа е основно за лов а регисрацията ще я мислим.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Подмяна на шаси

                          Оф, човека пита кой да го направи, не как е законно/незаконно.
                          Та при мен може, ама е на другия край на бг
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Подмяна на шаси

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Та при мен може....
                            Търтьо само кажи цена, че аз казвам 3(три)........
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #15
                              От: Подмяна на шаси

                              Какво три, не те разбрах?
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X