Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разлика в деферинциала на Опел Фронтера дизел и Опел Фронтера бензин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разлика в деферинциала на Опел Фронтера дизел и Опел Фронтера бензин?

    Здравейте има ли разлика в деферинцяла на опел фронтера дизел и опел фронтера на бензин?

  • #2
    От: разлика в деферинцяла на опел фронтера дизел и опел фронтера на бензин??

    Неграмотник, имаш интернет, виж как се пише това, за което питаш! По въпроса няма да коментирам...че е мътен много!
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #3
      От: разлика в деферинцяла на опел фронтера дизел и опел фронтера на бензин??

      М, да. ДеферинЦял в множествено число е деферинцели. Те са двойно по-големи на деферинполовините. Горивото не е от значение.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • #4
        От: разлика в деферинцяла на опел фронтера дизел и опел фронтера на бензин??

        Зависи, например между Фронтера А спорт 2.0 бензин и между Фронтера Б 3.2 V6 пак бензин - АСК, определено имат разлика в диференциалите - предавателните им числа..., конкретно коя ОФА или ОФБ съответно кой двигател бензин, спрямо кой двигател дизел те интересува, също така дали е автомат или ръчка защото и тогава имат разлика в диференциалите, като кажеш конкретно инфо ще получиш по-точни отговори...

        Коментар


        • #5
          От: разлика в деферинцяла на опел фронтера дизел и опел фронтера на бензин??

          Малиии,ма четете бре-всичко го има написано,ама е по-лесно наготово да ти се каже.

          п.п.Павле,кефиш ме с научните ти разсъждения.

          Коментар


          • #6
            От: разлика в деферинцяла на опел фронтера дизел и опел фронтера на бензин??

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Малиии,ма четете бре-всичко го има написано,ама е по-лесно наготово да ти се каже.

            п.п.Павле,кефиш ме с научните ти разсъждения.
            Като гледам колегата как е задал въпроса, рекох си да дам повече подробности ма май се престарах

            Коментар


            • #7
              От: Разлика в деферинциала на Опел Фронтера дизел и Опел Фронтера бензин?

              Фронтера а с 2.3 тди е еднакъв с 2.4 бензиновия с еднакви предавателни числа .
              Land rover 2.5 tdi
              0884035413

              Коментар


              • #8
                От: разлика в деферинцяла на опел фронтера дизел и опел фронтера на бензин??

                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                Неграмотник, имаш интернет, виж как се пише това, за което питаш! По въпроса няма да коментирам, че е мътен много!
                Чак пък толкова остри думи-кому са нужни? И аз не понасям не спазването на правописни, стилистични и пунктуационни правила, но не забравяй, че това е автомобилен форум. Не е блог на студенти по българска филология. Не всеки разполага с такъв капацитет.

                P.S: на мнение съм, че ако човек не може и/или не иска да помогне по даден въпрос, по-добре е да си мълчи. Павката добре е отговорил.
                Николай Савов
                Опел Фронтера А КБ, 2.0
                +359885 07 00 92

                Коментар


                • #9
                  От: Разлика в деферинциала на Опел Фронтера дизел и Опел Фронтера бензин?

                  Форум ли..., навярно 80% от българите са полуграмотни!
                  мисля, да зема а се замисля...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Разлика в деферинциала на Опел Фронтера дизел и Опел Фронтера бензин?

                    Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                    М, да. ДеферинЦял в множествено число е деферинцели. Те са двойно по-големи на деферинполовините. Горивото не е от значение.
                    Difference - разлика. Трябва да се пише на бълигарски "диференциал".
                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    Малиии,ма четете бре-всичко го има написано,ама е по-лесно наготово да ти се каже.
                    п.п.Павле,кефиш ме с научните ти разсъждения.
                    Има го... Аз га търсех, за 10-15 минути нищо не намерих. Барем един линк да беше дал, след като го има.

                    Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
                    Фронтера а с 2.3 тди е еднакъв с 2.4 бензиновия с еднакви предавателни числа .
                    Мале, верно? И кое е това магическо предавателно число?
                    Жокер: 5.13, 4.88, 4.56

                    Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                    Форум ли..., навярно 80% от българите са полуграмотни!
                    Спокойно, мнозинство си. Ще ставате все повече.
                    П.П. Уви, от масовата неграмотност няма да се почувствате по-добре...
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Разлика в деферинциала на Опел Фронтера дизел и Опел Фронтера бензин?

                      Имам една молба,ако някои има серийните номера или предавателните числа наготово да ги сподели.Есента приятел си взе джип Фронтиера 2,5 тди с ВМ мотор ,на който е сменен предния диференциал с не правилния ,според мен.Ако може да му помогна,че се отвози зимата по сервизи и майстори на заден мост ,като с лека кола.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Разлика в деферинциала на Опел Фронтера дизел и Опел Фронтера бензин?

                        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                        Difference - разлика. Трябва да се пише на бълигарски "диференциал".

                        Има го... Аз га търсех, за 10-15 минути нищо не намерих. Барем един линк да беше дал, след като го има.


                        Мале, верно? И кое е това магическо предавателно число?
                        Жокер: 5.13, 4.88, 4.56


                        Спокойно, мнозинство си. Ще ставате все повече.
                        П.П. Уви, от масовата неграмотност няма да се почувствате по-добре...

                        +1.
                        Николай Савов
                        Опел Фронтера А КБ, 2.0
                        +359885 07 00 92

                        Коментар


                        • #13
                          От: Разлика в деферинциала на Опел Фронтера дизел и Опел Фронтера бензин?

                          Ето това са предавателните числа на Фронтера А.

                          2.0 - 5.13:1 и рядко 4.88:1
                          2.3 - 4.30:1 и 4.56:1
                          2.4 - 4.56:1 и 4.88:1
                          2.2 - 4.88:1
                          2.5 - 4.30:1
                          2.8 - 4.56:1

                          Коментар


                          • #14
                            От: Разлика в деферинциала на Опел Фронтера дизел и Опел Фронтера бензин?

                            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                            Ето това са предавателните числа на Фронтера А.

                            2.0 - 5.13:1 и рядко 4.88:1
                            2.3 - 4.30:1 и 4.56:1
                            2.4 - 4.56:1 и 4.88:1
                            2.2 - 4.88:1
                            2.5 - 4.30:1
                            2.8 - 4.56:1
                            Благодаря!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Разлика в деферинциала на Опел Фронтера дизел и Опел Фронтера бензин?

                              От любопитство порових из нета и там дават еднакви дифове /4,3/ за моя дизел от подписа и предпочитаният от всички бензин V6?! Малка разлика има единствено във скоростите - на бензина са малко по-дълги. Винаги съм мислел, че имат различни дифове?
                              Honda XL600LM, 1987
                              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X