Обява

Свий
Няма добавени обяви.

джип до 2000 кубика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: джип до 2000 кубика

    Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
    Тц , ако колата е придобита по време на брак и само единия съпруг е инвалид - дължи се половин данък , независимо че е на името на инвалида.

    Зависи как е придобита. Ако е закупена, това е вярно. Но ако някой добър човек реши да дари автомобила лично на инвалида, то тогава той не е семейна собственост и съответно целия данък се опрощава. Съпругата въобще няма дял от колата
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #17
      От: джип до 2000 кубика

      Нисан Кашкай, Дачиа Дъстър, Субару Форестър също стават щом само за зимно ползване, а не за тежък офф.
      Subaru Legacy 2.5
      Suzuki GS500 E

      Коментар


      • #18
        От: джип до 2000 кубика

        А не прочетохте ли, че човека е написал, че и двамата имат инвалидно право?! Изискването е до 2000сс и до 160к.с.

        Коментар


        • #19
          От: джип до 2000 кубика

          Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
          Тц , ако колата е придобита по време на брак и само единия съпруг е инвалид - дължи се половин данък , независимо че е на името на инвалида.
          Да, точно така е - колата е СИО, и макар, че инвалида не плаща данък, съпругата трябва да плати нейната половина от данъка.

          Към търсещия - колега, погледни РАВ 4.

          Карам точно такава точно поради тези причини.

          Ако имаш някакви въпроси в тази светлина - питай ме - достатъчно съм прочел относно правата ми като инвалид.

          Коментар


          • #20
            От: джип до 2000 кубика

            Към колегата пуснал темата.....
            Джип не ти трябва.
            Вземи си СУВ.
            Колегите ти написаха доста препоръки.
            Да караш джип зимата по пътя не е лесно.....
            Поздрави!
            VITARA, SAMURAI
            FIAT PANDA 4x4 CABRIO
            RENAULT ESPACE QUADRA
            ...и едно сивикче за града...

            Коментар


            • #21
              От: джип до 2000 кубика

              Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
              Здравейте, Форд Маверик или Мазда трибют 2000 кубика също става. Има тема за този модел и пишат хубави неща нищо, че с вискомуфа. Поне аз се насочих за тези модели по същите съображения заради ТЕЛК решение в семейството. Забравих да добавя и Пинина на митцубиши .
              Става наистина. Само че не е с виско муфа, а с "многодисков Борг Уорнър, дифове Дана, принудително заключване на централния дифф" (цитат от темата за него). И лично мое мнение е, че за поставените цели е много подходящ.
              Венцислав Петров
              Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
              Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
              0889 62 8четири 6четири

              Коментар


              • #22
                От: джип до 2000 кубика

                Благодаря на всички за предложенията ви ще помислим и по-нататък като вземем нещо ще се похваля.

                Коментар


                • #23
                  От: джип до 2000 кубика

                  И защо да не е лесно да караш джип не "Jeep" зимата?И защо в този форум, когато попиташ "какъв джип да си купя?"В повечето случай ти се обяснява, че нямаш нужда от такова возило и да си вземеш еди какво си или, че парите ти са малко и т.н.Аз съм шофьор от почти 25 години, първите ми коли бяха със задно предаване, както са повечето джипки и не съм имал някакви проблеми.И като се замисля, първия път когато се въртях на пътя през зимата, беше с първата ми кола с предно (vw Jeta).
                  LZ1ACU

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X