Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова семеийна кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова семеийна кола

    Здравейте,искам да си закупя нова семейна кола.Ще я взема на лизинг и мисля да е чисто нова.Основно съм си харесал Тойота Корола,но ми се иска да чуя и други мнения.Също така гледах и Шкода Октавия,като вариант.И на малко по-ниска цена,ако си заслужава евентуално Шкода Рапид.Единствено държа да е с автоматични скорости и бензин ,защото колата няма да се използва постоянно.Ще си бъде за семейни разходки и пътувания.За другите цели имам друга кола.Ще се радвам,ако и вие ми предложите нещо да погледна.Бюджет максимум 40000лв.Благодаря ви предварително.

    П.П.Темата може малко да не е за тук,но се извинявам.Трябва ми съвет,а тук съм сигурен,че ще намеря подходящ.

  • #2
    От: Нова семеийна кола

    Щом си решил да дадеш толкова пари за нещо което ще ползваш рядко - всички други съображения отпадат, вземи тази която ти харесва. Всичките дилъри дават тест-драйв, пробвай и реши.

    Коментар


    • #3
      От: Нова семеийна кола

      Рапида само като му видя барабаните отзад и ме губи веднага. Аз май се замислям за подобни действия. За 36 има Фокус 1.5 150 коня с автомат 6 степенен, че сега карам 193 коня и не се виждам с по-малко. Ако не бързате с - 1 литър и 100 коня е 24 хилки.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #4
        От: Нова семеийна кола

        Шкодата Октавия.Кораво,просторно и "евтино" за сервиз.Ма от къв зор ще го имате пък няма да го карате......не знам.Шкодака е много кола за тия пари.Само седалките са скапани ама се свиква.Имам поглед върху 5-6 бройки и са скучни железни машинки.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • #5
          От: Нова семеийна кола

          На Шкодака нещо не се изказват ласкаво за бензиновите мотори, това ме спира. Аз дизел не искам.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #6
            От: Нова семеийна кола

            Добре започна ....си харесал Тойота!

            Коментар


            • #7
              От: Нова семеийна кола

              Дам бензинови шкоди и ние нямаме за жалост.Но предвид,че колата ще бъде нова аз причина да избереш бензин не виждам.
              Хем не вървят толкова,хем не харчат толкова.Като и мине гаранцията на пазара и следващата.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #8
                От: Нова семеийна кола

                Въпреки, че по-големият ми стаж е на дизели(служебни), не е това моето гориво. Личен дизел имам сега, Паджеро, мисля да ми остане първи и последен.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • #9
                  От: Нова семеийна кола

                  При този спорадичен начин на ползване - определено Рентакар.
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X