Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Опел астра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за Опел астра

    Казуса е следния: Опел Астра G 99г. 1.7D-68к.с.-немския,пали,но дотам-газ няма-педала не реагира. Смяна на педал, смяна на ГНП, смяна на комп със все гривни и чипове-без успех.Резултат-0. Къде е заровено кучето.Помагайте,че вече цял месец се мъча,и идеите ми вече се поизчерпаха.
    0884 987 137
    В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

  • #2
    От: Помощ за Опел астра

    Провери инсталацията на педала на газта.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за Опел астра

      Някой,нещо?
      0884 987 137
      В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за Опел астра

        Вероятно е извън темата,но и аз имах същия проблем но с 1.4 бензинов мотор.Оказа се запушен катализатор.
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за Опел астра

          +1 за катализатор
          И още една идея - инсталацията прегледай.
          На живи данни нещо, грешки ?

          Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за Опел астра

            Горивен филтър ... въобще цялото ВиК от горивото в баката, смукател, цедка, тръби, филтър .. вход към ГНП (евентуална цедка) ...
            Пробвай да го запалиш с външен резервоар ... бутилка .... вързана директно на помпата с 2 метра маркуч.
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за Опел астра

              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
              Горивен филтър ... въобще цялото ВиК от горивото в баката, смукател, цедка, тръби, филтър .. вход към ГНП (евентуална цедка) ...
              Пробвай да го запалиш с външен резервоар ... бутилка .... вързана директно на помпата с 2 метра маркуч.
              Бе и аз това му рекнах по телефона сутринта, пък после стигнахме и до възможността за проблеми по кабела до ГНП-то.
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за Опел астра

                Благодаря на всички.Проблема е отстранен. Оказа се тъпия педал,както смятах и първоначално.Тъй като го подмених и колата не тръгна,аз го игнорирах като проблем,и започнах да търся белята другаде.Педала който взех от морга е бил също повреден.Двама човека диагностицираха автомобила,и не можаха да открият проблема.Накрая дойде правилния човек от Бош,на неговата диагностика нещата лъснаха,отремонтира педала и всичко си дойде на мястото.Ще ми е за урок. Другия път- дай си пари за една качествена диагностика,да си стане всичко от първия път,без излишни ядове,пари,нерви и т.н.
                0884 987 137
                В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X