Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете в избора на ски маска

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помогнете в избора на ски маска

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    ...Взел си Л вместо М и ако съм познал тая лесна гатанка ш черпиш.

    Дай друго,за очила да спорим.
    Изкара лесна почерпка, но ти па ше ми пратиш колетче от щатите

    За очилата пък проблема е съвместимостта с каската - на теория очилата за каски трябва да са съвместими със всички каски, обаче на практика пак ядец - я кастата ти захлупва/натиска очилата на носа, я остава празно някъде му каската и очилата и т.нт...
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #17
      От: Помогнете в избора на ски маска

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
      Изкара лесна почерпка, но ти па ше ми пратиш колетче от щатите

      За очилата пък проблема е съвместимостта с каската - на теория очилата за каски трябва да са съвместими със всички каски, обаче на практика пак ядец - я кастата ти захлупва/натиска очилата на носа, я остава празно някъде му каската и очилата и т.нт...

      И това е на теория освен ако не е някоя крива глава с голяма каска и кофти очила.Вземи качествена каска от класа на Джиро Рейндж или Смит Вантидж и ги сьчетай сьс среден размер Оукли,Боле или някои от тия и да видим дали и кое пречи.


      Колетчето от Щатите е лесно,дали го купувам аз от тук или ти от там разликата е никаква еле ако долу горе знаеш какво тьрсиш грешка няма.Аз в магазини за тоя работи почти не ходя - нито ще дам 700 долара за обувки или 270 за каска или 1100 за ски или 250 за очила или 220 за рькавици...........като из нета се намират на двойно и тройно по-малко.


      Дано не ти е голяма каската,см над теб по глава сьм аз и и размер под теб,проблеми никакви.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Помогнете в избора на ски маска

        То сезона свърши на места, но виж маските на Scott. Аз наскоро взех една от евтини и съм адски доволен. Не се поти, но малко запарва при топло време, при мъгла е супер и никога не ми е било гадно от светлина. Ако вземеш от по-скъпите с по-добра вентилация няма да имаш проблеми. Аз ползвах Scott Avie Cat.1. Плаката е за мрачно време, но не си носих другата маска последния път, а то взе че изгря слънце, но пак ми беше супер с нея. Ако не се лъжа Scott имаха 4 типа маски и едната затъмняваше бая.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X