Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Фронтера 2.2 бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

    Няма проблем с гърнето, остава достатъчно разстояние. Маха се един ламаринен щит, който при мен беше изгнил, филтъра се демонтира от стойката, удължават му се маркучите и се слага над лявата греда. Първо сложихме тънка пура, с основа от метанова бутилка от към пода. Стана идеално, но пробега беше около 160 км. Сложихме по- голямата, като махнахме основата, единствен проблем е недостатъчната височина за кутиятя на бутилката. Реално не може да се монтира на ъгъл 30', а малко по-малък. Пробег около260-275 км с 38 л газ. Не виси и не се вижда, задната броня е доста по- ниско. За по- дълга бутилка трябва да преустроиш тръбите на резервоара, може и следващ размер по диаметър. Минал съм озаконяване на уредбата без проблем.

    Коментар


    • #32
      От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

      Здравейте колеги,

      Ще използвам темата за да попитам следното: Възнамерявам да купя една фронтера Б 2000г 2.2 Бензин 136 к.с., къса база, която ще се кара от мен и баща ми само извънградско /от Варна до село на 20 км/ и в горите ще се пренасят дърва. Според вас при каране извън-градско със скорост 90-100 км толкова караме и горско /1-ва,2-ра/ на газ какъв разход мога да очаквам с хубави гуми по размер оригинални каквито ги дава производителя. Ще се радвам ако изкажете мнение.Също според вас колко излиза цялостно обслужване на този бензинов двигател. Уточнявам, че е решено колата ще е Бензинов двигател и ще се кара на газ така, че за дизел нямам интерес. Имате ли впечатление дали носи Късата база на товар ако се пуснат задните седалки и се напълни догоре с дърва дали може по нормален сух черен път да се кара бавничко джипа и дали увисва.

      Благодаря предварително и поздрави за добрия форум.

      Коментар


      • #33
        От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

        Първоначално публикуван от syfer Преглед на мнение
        Здравейте колеги,

        Ще използвам темата за да попитам следното: Възнамерявам да купя една фронтера Б 2000г 2.2 Бензин 136 к.с., къса база, която ще се кара от мен и баща ми само извънградско /от Варна до село на 20 км/ и в горите ще се пренасят дърва. Според вас при каране извън-градско със скорост 90-100 км толкова караме и горско /1-ва,2-ра/ на газ какъв разход мога да очаквам с хубави гуми по размер оригинални каквито ги дава производителя. Ще се радвам ако изкажете мнение.Също според вас колко излиза цялостно обслужване на този бензинов двигател. Уточнявам, че е решено колата ще е Бензинов двигател и ще се кара на газ така, че за дизел нямам интерес. Имате ли впечатление дали носи Късата база на товар ако се пуснат задните седалки и се напълни догоре с дърва дали може по нормален сух черен път да се кара бавничко джипа и дали увисва.

        Благодаря предварително и поздрави за добрия форум.
        Случаино се каня да се разделя със моята хубавица, но тя е 1996 със двулитовия мотор. Обаче си има всичко-газ, климатик и ревизиран двигател. И 7 см лифт и теглич. И нова външна бензинова помпа.
        Гори около 14л газ .
        Помисли си!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • #34
          От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

          На Витарата съм го направил по този начин. Резервоарът за бензин изхвърлен и на негово място 50 l бутилка за газ.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X