Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Фронтера 2.2 бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Фронтера 2.2 бензин

    Здравейте, моля за мнение за Фронтера 98г. 2.2 бензин. Колата е от Германия нов внос. Новото табло, отзад е на рамена, не е на ресьор. На кантар съм за такава или 2.3 дизел от старата. Какво ще ме посъветвате. Бензиновата няма да се кара газ.

  • #2
    От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

    Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
    Здравейте, моля за мнение за Фронтера 98г. 2.2 бензин. Колата е от Германия нов внос. Новото табло, отзад е на рамена, не е на ресьор. На кантар съм за такава или 2.3 дизел от старата. Какво ще ме посъветвате. Бензиновата няма да се кара газ.
    Здравей, карам такава една година непрекъснато в града, извън града и по черно. Много съм доволен. Движи се и със 140, но нормално е 100-110. Извън пътя се справя достатъчно добре, но важни са и гумите. Питай, ако нещо конкретно те интересува. Имам и ГИ.

    Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

      Първоначално публикуван от PMilkov Преглед на мнение
      Здравей, карам такава една година непрекъснато в града, извън града и по черно. Много съм доволен. Движи се и със 140, но нормално е 100-110. Извън пътя се справя достатъчно добре, но важни са и гумите. Питай, ако нещо конкретно те интересува. Имам и ГИ.

      Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
      пусни един телефонен номер

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

        Аз пък знам мотор екотек.Докато е здрав добре!Като почне да гори масло продавай бързо.

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

          Имам наблюдения над 3 Фронтери. 1-вата беше 2.3Д къса база - впечатленията ми са върви слабо , гори много. Като искам да подчертая , че не съм я карал извън пътя и там не знам как се държи. 2-та къса база бензин 2.0i , върви прилично гори малко множко , ама тва беше от газовото , иначе си е малко по-тромаво от лека кола и 3-тата е моята която вече карам година и нещо около 22000км тя е 2.2i 136 коня с обикновено газово , като цяло първите ми впечатления бяха че е голяма мърша 2 тона и аз съм с едни по-големки гуми 235/85/16 - което е доста повече от оригиналните външния диаметър е около 80см че и малко отгоре , което е почти 32''-ки. И така докато не ми се прецака изпарителя. Наложи ми се да покарам известно време на бензин и видях, че те нещата изобщо не били така върви 120-130 спокойно на пътя , в калта на бавните и тея ги развърта ама някак си при по-тежка кал и при потегляне аз препоръчвам мааалко по-малки гуми и следващите ще са ми такива , само не знам още колко точно да взема , а смятам да компенсирам по-голямата височина с която съм свикнал с лек лифт от 5см с подложки на пружините и с натягане на торсионите. Замислям се за ГИ защото в момента разликата на бензин и на газ е много голяма. Иначе с това газово преди две седмици София/Русе 110-130 че на места и малко отгоре 14,5л/100км газ.
          Абе доволен съм , ако не ми бяха проблемите със загряването (недозагряването) бих ти препоръчал мотора. Но на фона на дизела това което съм чел е че пак 2,2 е единствения вариант.

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

            Първоначално публикуван от cecoboy Преглед на мнение
            ... 1-вата беше 2.3Д къса база....
            Я пак ?

            Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
            ...Здравейте, моля за мнение за Фронтера 98г. 2.2 бензин. Колата е от Германия нов внос. Новото табло, отзад е на рамена, не е на ресьор. На кантар съм за такава или 2.3 дизел от старата... .
            Разликата между двете е като да си се качил на магаре , или на кон . Ти избираш !
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              Я пак ?
              Разликата между двете е като да си се качил на магаре , или на кон . Ти избираш !
              И едното малко шапаво
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

                Ами къса си беше , сега видяф че няма 2,3 ама не въевеше!

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

                  Първоначално публикуван от cecoboy Преглед на мнение
                  Ами къса си беше , сега видяф че няма 2,3 ама не въевеше!
                  Добре де , хем разправяш че си имАл 2,3 къса база , хем сега си видял че такава няма .
                  Последно ?
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

                    Първоначално публикуван от cecoboy Преглед на мнение
                    Имам наблюдения над 3 Фронтери. 1-вата беше 2.3Д къса база ...
                    Е така се бута къщичка от карти още преди да си я вдигнал.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

                      И къде съм разправял че съм имал такава? Писах , че имам наблюдения (впечатления) , аз и втората съм я нямал , само 3-тата ма сега като се замисля я взех щото имах впечатления от една същата като моята 2,2 дълга база и кво? Нещо? Къв ти е проблема и защо се заяждаш?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

                        Първоначално публикуван от cecoboy Преглед на мнение
                        И къде съм разправял че съм имал такава? Писах , че имам наблюдения (впечатления) , аз и втората съм я нямал , само 3-тата ма сега като се замисля я взех щото имах впечатления от една същата като моята 2,2 дълга база и кво? Нещо? Къв ти е проблема и защо се заяждаш?
                        Той , Ники , не се заяжда.Такъв си е.Гледа да си е подкрепено изказването.И Владо , па и...Дай да сме си сериозен форум
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

                          Първоначално публикуван от cecoboy Преглед на мнение
                          И къде съм разправял че съм имал такава? Писах , че имам наблюдения (впечатления) , аз и втората съм я нямал , само 3-тата ма сега като се замисля я взех щото имах впечатления от една същата като моята 2,2 дълга база и кво? Нещо? Къв ти е проблема и защо се заяждаш?
                          Финансов - цЕл живот не ми стигат парите, и не се заяждам, просто има глупости пред които не мога да си замълча.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

                            Не е нужен спор, просто се търси мнение на повече хора, не съм карал нито една от двете и нямам впечатление. Последният ми джип беше Гранд Чероки с 2.5 ВМ мотор, там мога да споделя болежките си, преди това съм имал Монтерей 3.2 автомат и бях много доволен. Спрял съм се на Фронтера дълга база , защото ми трябва по-голям багажник, като цяло е голяма и ми харесва.
                            Та търся колега от Монтана дето ще може да погледне една Фронтера там и ако е читава да я отнасям. Ако има някой нека прати номер на лично и да му дам телефон на човека и ако може да я види дали си заслужава да пътувам.
                            Много съм благодарен на всякакви мнения за този Модел.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнение за Фронтера 2.2 бензин

                              [QUOTE=cecoboy;3102118]И къде съм разправял че съм имал такава? Писах , че имам наблюдения (впечатления) , аз и втората съм я нямал ..../QUOTE]

                              Споко , не се впрягай

                              Да , пишеш че имаш впечатление , но то се подразбира че не става въпрос за впечатление от външен вид ,а от каране . А ти спомена , че си карал :

                              Първоначално публикуван от cecoboy Преглед на мнение
                              ...Имам наблюдения над 3 Фронтери. 1-вата беше 2.3Д къса база - впечатленията ми са върви слабо , гори много. Като искам да подчертая , че не съм я карал извън пътя и там не знам как се държи. 2-та къса база бензин 2.0i , върви прилично гори малко множко , ама тва беше от газовото , иначе си е малко по-тромаво от лека кола .....
                              ...но тъй като 2.3 КБ няма , то си карал ( ако изобщо) или 2.5 или 2.8 . В сравнение с 2.0i и двете обаче имат доста по- голям въртящ момент , така че от трите 2.0 е най - спъната .

                              Но както и да е .
                              Към Гецата : няма какво да се замисляш . Стига 2.2 конкретния екземпляр да е читав. Само внимавай , че по Монтанско трудно се вкарва нещо друго освен скрап .
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X