Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CR-V или Freelander?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • CR-V или Freelander?

    Търся си бензинов джип, който понадлежи на безпроблемни газифициране, без нужда от омазняващи системи или регулиране на клапаните през еди колко си километра. Трябва ми за леки терени като черни пътища и полянки за пикник. Задължително автоматик. Предпочитам с 5 врати. Ако има опция за изключване на 4х4 би било супер, тъй като реално ще ми трябва за през зимата като има сняг и 1-2 пъти в месеца. Критерии номер едно е разхода на пари като цяло. За това ми трябва надежден, евтин за подръжка и да не е много лаком. Гледам до 5000лв и само от тези модели ми излизат повечко предложения и добри за това се спрях на тях.

  • #2
    От: CR-V или Freelander?

    Първоначално публикуван от Bokrael Преглед на мнение
    ... Критерии номер едно е разхода на пари като цяло. За това ми трябва надежден, евтин за подръжка и да не е много лаком. ...
    Като критерий №1 са ти ниските разходи - по-скоро не ти трябва джип ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: CR-V или Freelander?

      Първоначално публикуван от Bokrael Преглед на мнение
      . Гледам до 5000лв и само от тези модели ми излизат повечко предложения и добри .
      Как разбра,че са добри,като не си ги преслушал???Добър за тези пари-ако старият собственик е умрял,и жена му не знае какво прави...

      Коментар


      • #4
        От: CR-V или Freelander?

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Като критерий №1 са ти ниските разходи - по-скоро не ти трябва джип ...
        Първоначално публикуван от Bokrael Преглед на мнение
        Търся си бензинов джип, който понадлежи на безпроблемни газифициране, без нужда от омазняващи системи или регулиране на клапаните през еди колко си километра.
        ...
        А според това ти изискване, забрави за каквато и да била Хонда и производните И.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: CR-V или Freelander?

          CR-V за тези пари си представям в какво плачено състояние е. Най-малкото всичко до 5000лв. нов внос (въобще не говоримза регистрирано) е на 20 години, а това хич не са ръждоустойчиви автомобили.
          Ако приоритет са ниските разходи за ремонти и консумативи, по-добре е лека кола да се вземе или да се увеличи бюджета с още няколко хиляди за първоначалното рециклиране през първата година.
          Последно редактирано от Vitku; 02-02-17, 13:17.

          Коментар


          • #6
            От: CR-V или Freelander?

            Разгледай за subaru legacy / outback . Или някоя Витара .

            Коментар


            • #7
              От: CR-V или Freelander?

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              А според това ти изискване, забрави за каквато и да била Хонда и производните И.
              Догодина тъкмо ще направи 10 години с обикновена газова.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #8
                От: CR-V или Freelander?

                Първоначално публикуван от Bokrael Преглед на мнение
                Търся си бензинов джип, който понадлежи на безпроблемни газифициране, без нужда от омазняващи системи или регулиране на клапаните през еди колко си километра. Трябва ми за леки терени като черни пътища и полянки за пикник. Задължително автоматик. Предпочитам с 5 врати. Ако има опция за изключване на 4х4 би било супер, тъй като реално ще ми трябва за през зимата като има сняг и 1-2 пъти в месеца. Критерии номер едно е разхода на пари като цяло. За това ми трябва надежден, евтин за подръжка и да не е много лаком. Гледам до 5000лв и само от тези модели ми излизат повечко предложения и добри за това се спрях на тях.
                Винаги съм се чудил на колеги които на такова питане отговарят-първо прочети виж и тогава питай!Не ги разбирах,викам тези са гадни,ми човека иска отговори,може да не знае как да търси и т.н. сега ги разбирам тези колеги.Има цял раздел подфорум Хонда-хонда-газ и клапани-несъвместимо,но не и невъзможно,ама прочети.Нито фрито-фриландела нито Хондата изключват 4х4 ,ама прочети.Аз лично Хонда първа генерация макар и дърта 1998 година сега в сезона за 5000 лв. не съм видял освен с десен волан.Препоръчвам ти да
                имах и Toyota Rav 4 2006g.
                Mitsubishi Lancer 2008g.
                Honda CR-V 1998г.
                Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                Коментар


                • #9
                  От: CR-V или Freelander?

                  Фрилендър автомат бензин само 2,5 V6. Ама папка всепак е 177 катъра. Фул тайм няма какво да му се изключа.
                  Иначе став за описаното.
                  Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                  freelander 1,8 2001g.

                  Коментар


                  • #10
                    От: CR-V или Freelander?

                    Имах Cr-V 1998-ма до скоро. Някои предимства: возията е много добра. Голям багажник. като се свалят задните седалки, може да се пренасят печки и перални. Голям клиренс на праговете, но пък кардана и гърнетата стърчат отдолу и не са прибрани в тунел. Задвижването е ОК. За каране в сняг през зимата е идеална. Вътре е широка и има много място. Много надеждна - не се разваля често. Евтини части. Не ръждясва лесно. Моята нямаше никакви ръжди. Някои недостатъци: Не е много подходяща за газ. Прегарят леглата на клапаните. Висок разход, който в голяма степен се дължи на лошата аеродинамика. На дълъг път гори почти колкото Мерцедеса ми S500. Не е добре обезшумена, но до 130-140км/ч е ОК. Не е сигурна кола. Ако се блъснеш по-сериозно може и да не оцелееш. Страничните огледала нямат подгрев.

                    Коментар


                    • #11
                      От: CR-V или Freelander?

                      Cr-v категорично , щом такава е дилемата.Стига да намериш читав екземпляр за тези пари както казаха колегите .
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X