Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам лети джанти 16" 5х139.7

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

    Търся за приятел лети джанти 16" 5х139.7 от/за Витара, КИА, Дайхацу и др.

    На ЛС или 0898 82 О1 82.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

  • #2
    От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

    Ако някой продава 5бр. също имам интерес.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

      http://www.offroad-bulgaria.com/show...F7%E0%F1%F2%E8
      Тук мисля че имаше и джанти.

      Коментар


      • #4
        От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

        Благодаря, ще погледна.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

          Да поразмърдам темата, и да помоля колегите които ми звъннаха да го направят пак, щото без да искам си изтрих цялата хронология на разговорите.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

            Имам пет лети от 2.0 В6 оригиналните с гуми бутонки на тях. Три от гумите са нови, а другите са малко карани. Гумите са Hamada Cros 215/16, а джантите са 6" - цена 1000 лв. комплекта, поотделно не ги продавам .
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • #7
              От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

              Благодаря за предложението и ще го имам предвид,
              но за сега ме интересуват само джанти, щото моят човек има гуми.
              Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 18-02-17, 12:42.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

                Спам: Не знам защо твоят човек иска точно 16-ки за витара, много умрял размер, няма отрицателни офсети, грозни модели и рядко срещани, под 600лв няма читави. Ако може да мине на 15, да не се чуди.

                Коментар


                • #9
                  От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

                  Защото си има точно някакви 16", за които му трябват джанти, и това, че търси 5Х139.7, не значи, че му трябват за Витара.

                  Видял съм ти темата, но 600лв. за 4бр. не са повод дори за коментар.

                  Лично аз имам разумни ценови граници според които купувам и продавам всичко, включително и лети джанти, но в крайна сметка правя услуга на колега от Форума, който е от четящите, и решението кое го устройва е негово.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #10
                    От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

                    Аз тема за джанти-нямам, ако ще ги слага на нещо друго, различно от Витара ще има ядове, на останалите марки на този размер калниците им са много тесни, имах предложение, нямаше нужда да се нахвърляте така, успех.

                    П.С. Модератор, ако сметне може да разчисти темата от моите мнения.
                    Благодаря.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

                      Споко Колега, аз се радвам на всякакви коментари.

                      И да, темата посочена по-горе е на Васето, ама понеже ти е градски, та се обърках в бързината.

                      Темата е в графа услуга, и ще се радвам ако мога да помогна на приятел, и на някой, на който му стоят подобни джанти.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Търся за приятел лети джанти 16" 5х139.7 от/за Витара, КИА, Дайхацу и др.

                        На ЛС или 0898 82 О1 82.
                        0889917544 Славчо има лети 16

                        Коментар


                        • #13
                          От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

                          Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
                          0889917544 Славчо има лети 16
                          Мерси !
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Купувам лети джанти 16" 5х139.7

                            Темата е за архив.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X