Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идея за мобилно приложение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Идея за мобилно приложение

    Здравейте! Имам идея за мобилно приложение и искам да събера повече отзиви.
    Става дума за излъчване на живо видео+карта(gps,скорост) от телефон/таблет.
    Целта е да може да се ползва за излъчване на живо от кокпита на всеки състезател или любител. Като се зареди приложението за пръв път ще се вижда нещо като карт в района - къде някой излъчва и ще може да се наблюдава. Ще може всеки да гледа - безплатно. Какво мислите?

  • #2
    От: Идея за мобилно приложение

    Аз, нищо.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Идея за мобилно приложение

      Първоначално публикуван от openmind Преглед на мнение
      Здравейте! Имам идея за мобилно приложение и искам да събера повече отзиви.
      Става дума за излъчване на живо видео+карта(gps,скорост) от телефон/таблет.
      Целта е да може да се ползва за излъчване на живо от кокпита на всеки състезател или любител. Като се зареди приложението за пръв път ще се вижда нещо като карт в района - къде някой излъчва и ще може да се наблюдава. Ще може всеки да гледа - безплатно. Какво мислите?
      Фейса не предлага ли тази възможност вече?
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        От: Идея за мобилно приложение

        Отделно има приложение за ГоПро , но това не пречи да се създаде нов продукт Конкуренцията подобрява качеството
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          От: Идея за мобилно приложение

          Кое е приложението на GoPro, искам да го изтегля а намирам само за remote control?
          А относно фейсбук, не точно - това е различно защото виждаш точката на картата и скорост заедно с видеото, не те спира на 30мин както фейсбук. А и реално погледнато можеш ли сега да намериш някой който излъчва състезание там в момента?

          Коментар


          • #6
            От: Идея за мобилно приложение

            Целта е да може да се ползва за излъчване на живо от кокпита на всеки състезател
            Прекрасно ако има обхват и интернет.

            Коментар


            • #7
              От: Идея за мобилно приложение

              Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
              Прекрасно ако има обхват и интернет.
              good point
              за това спасение няма, може единствено да се пази записа и координатите за да се качат, когато се появи връзка.

              Коментар


              • #8
                От: Идея за мобилно приложение

                Мисля че си правил сметката не само без кръчмаря, ами и без да знаеш коя е кръчмата. Трафика за да се случи това е убийствен - трябва да има най-малкото перфектно WIFI на местата, където искаш излъчване, а от там и перфектна връзка към централен сървър, който ще стриймва, евентуално. И пак е почти сигурно че няма да се получи. WIFI-то, като се движиш и се друсаш, не го виждам като надеждно решение, ама хич.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Идея за мобилно приложение

                  Първоначално публикуван от openmind Преглед на мнение
                  good point
                  за това спасение няма, може единствено да се пази записа и координатите за да се качат, когато се появи връзка.
                  Много"екшън" камери имат тази функция.Няма лошо да се направи продукт, който се предлага на пазара. Просто реши, какво ще е уникалното , за да може да измести другите от пазара
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #10
                    От: Идея за мобилно приложение

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Мисля че си правил сметката не само без кръчмаря, ами и без да знаеш коя е кръчмата. Трафика за да се случи това е убийствен - трябва да има най-малкото перфектно WIFI на местата, където искаш излъчване, а от там и перфектна връзка към централен сървър, който ще стриймва, евентуално. И пак е почти сигурно че няма да се получи. WIFI-
                    то, като се движиш и се друсаш, не го виждам като надеждно решение, ама хич.
                    Всъщност, WIFI няма как да има, може да има 3G/LTE. Друсането няма НИЩО общо със сигнала а за сървъри не бери грижа, да кажем че е възможно - интересува ме като идея как изглежда само

                    Коментар


                    • #11
                      От: Идея за мобилно приложение

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Много"екшън" камери имат тази функция.Няма лошо да се направи продукт, който се предлага на пазара. Просто реши, какво ще е уникалното , за да може да измести другите от пазара
                      Покажи ми една такава, аз не съм виждал точно такова нещо.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Идея за мобилно приложение

                        Първоначално публикуван от openmind Преглед на мнение
                        Покажи ми една такава, аз не съм виждал точно такова нещо.
                        ГоПро.
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • #13
                          От: Идея за мобилно приложение

                          Първоначално публикуван от openmind Преглед на мнение
                          Друсането няма НИЩО общо със сигнала
                          ...доообре!
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X