Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бабин Зуб - Сърбия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бабин Зуб - Сърбия

    Ще съм благодарен, а и не само аз предполагам, ако колеги, които са нощували в близост до курорта споделят приятни местенца, къщи за гости или малки хотелчета в близост. Тази година сезонът там явно е добър и бих искал да прекарам една седмица със семейството. Всичко в Букинг-а е отдавна резервирано, а предполагам че както на други места в Сърбия, повечето възможности изобщо не са обозначени в интернет-пространството. Благодаря предварително на всички, които споделят !

  • #2
    От: Бабин Зуб - Сърбия

    Общо взето е тегава работа с нощувките, горе на пистата е само хотела Стара Планина, който вече не е част от Фалкенщайн веригата, но цените си остават все така нерадостни - 50евра нощувка на база аллинклузив. Всичките други нощувки са в селото надолу по пътя около 15кв - Голяма Река. Голямата къща на Драган която излиза и в букинга, хем вече е скъпа, хем и не е това което било. Другите са около 10евра на човек, ама иска звънене и питане - Бръвнара Цветкович излиза във фейсбука и човека отговаря, зелената къща не я помня по памет как се казваше, не е лоша, ама не отговарят във бука и иска само звънене. Още две семейни хотелчета има в селото, ама не ги знам, понеже не съм и влизал там. И с това май се изчерпва предлагането.
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #3
      От: Бабин Зуб - Сърбия

      Миналата година в къщата на Драган си беше нормално. Не знам какво се е променило сега.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        От: Бабин Зуб - Сърбия

        По-душевно си беше когато в старата къща се побираха две семейства - и за разговори с Драган и за закуска/вечеря, а и за цени, сега се комерсиализираха нещата и си приличат на хотелски.

        Преди петминути му писах във фейса за места за 17-19.02 или 24-26.02 - нямало

        А в Букинга си излизат свободни при него, ама на цена 137лв за двама, за нощувка без закуска.
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • #5
          От: Бабин Зуб - Сърбия

          Благодаря за отговорите, единствено от хотел "Шум" ми отговориха положително, но там стаите са изпълнени в доста минималистичен стил, да не кажа направо тесни.... Вероятно ще прескоча за ден за да поразпитам из селото

          Коментар


          • #6
            От: Бабин Зуб - Сърбия

            Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
            Благодаря за отговорите, единствено от хотел "Шум" ми отговориха положително, но там стаите са изпълнени в доста минималистичен стил, да не кажа направо тесни.... Вероятно ще прескоча за ден за да поразпитам из селото

            Ще
            се радвам, ако споделиш после къде си намерил и какво, може и с цени. Че и аз искам да прескоча за някой уикенд натам и евентуално ако не намеря предварително места, поне да имаме насоки.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • #7
              От: Бабин Зуб - Сърбия

              Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
              Благодаря за отговорите, единствено от хотел "Шум" ми отговориха положително, но там стаите са изпълнени в доста минималистичен стил, да не кажа направо тесни.... Вероятно ще прескоча за ден за да поразпитам из селото
              Виж Prenoćište Sunce. И там съм бил и е прилично и ценово и откъм комфорт.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #8
                От: Бабин Зуб - Сърбия

                Ще проверя и ще напиша какво съм намерил, колкото до Prenoćište Sunce, идва ми малко далечко. Инаше с ШУМ след културни пазарлъци се уредих с апартамент за 4 човека за 90 евро на вечер, особеното е че искат 50% капаро, което е малко необичайно като сума ама... печелят. Със сигурност за 5 дни ще се разшетам из района и ще проуча всички други възможности и ще пиша тук. Намирал съм доста добри места през форума и е редно да дам и моята част Успешен и безавариен ски сезон на всички !

                Коментар


                • #9
                  От: Бабин Зуб - Сърбия

                  Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                  Ще проверя и ще напиша какво съм намерил, колкото до Prenoćište Sunce, идва ми малко далечко. Инаше с ШУМ след културни пазарлъци се уредих с апартамент за 4 човека за 90 евро на вечер, особеното е че искат 50% капаро, което е малко необичайно като сума ама... печелят. Със сигурност за 5 дни ще се разшетам из района и ще проуча всички други възможности и ще пиша тук. Намирал съм доста добри места през форума и е редно да дам и моята част Успешен и безавариен ски сезон на всички !

                  Нещо

                  си се объркал май, апартаменти Слънце са точно на изхода на селото Черни Връх / да се не бъркаш с апартаментите им в Ниш/ вчера им писах / благодаря на Скрап за предложението/, през февруари всичко им е заето, та резервирах три дни за началото на март - по 14евро на човек със закуска и вечеря при 4ма настанени в апартамент. А Шум е новият Драган, или Голема Река, както излиза в фейсбука - със закуска и вечеря ли? а и за кои дати, да направим ударна група по пистите
                  ?
                  Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бабин Зуб - Сърбия

                    А може ли някой да постне схема/карта на пистите и да напише каква е трудността.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бабин Зуб - Сърбия

                      http://www.skijalistasrbije.rs/en/ma...-stara-planina

                      Линк към картата, има и камери, може да се погледне за какво става дума.

                      Както писахме и друг път, по-скоро пистите са семеен тип, отколкото за карачи. Основното е синьо, няколко съвсем къси червени участъци и голямата червена /която е черна на картата/ която отива до долната станция.

                      Аз харесвам Бабин Зъб по няколко причини:

                      -имам четири годишен в момента, който тази година се качи на ски, за него е удобна подвижната пътеката за разгряване в началото и после кабинка, която го качва на горната станция, откъдето може да се пусне по ски пътя. Не се притеснявам, че има стръмни участъци, не се притеснявам че има вятър,мъгла - кабинков лифт е голямо предимство за децата.

                      -цена, лифт картите са евтини, инструкторите за деца също са евтини - срещу 50лв/час за инструктор дете в Банско/Боро/Пампо, тук се ползват три часа на тази цена.
                      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бабин Зуб - Сърбия

                        Червено/черната колко е дълга?
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бабин Зуб - Сърбия

                          около 1500м по спомен, горната част е одобрена по ФИС, има си и наклон, има и гора.
                          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бабин Зуб - Сърбия

                            От 20 до 24 февруари съм резервирал, а за Prenoćište Sunce наистина съм се объркал с Нишката им локация Ще бъде чудесно да се засечем по пистите ... а и после на разбора от деня

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бабин Зуб - Сърбия

                              Аз след няколко посещения там леко се разочаровах и спирам посещенията. Оставам с впечатление, че са в период на "първоначално натрупване на капитала" Цените на нощувките отидоха нагоре, качеството е ниско, включително и на храната. Заведенията са малко. Без да сме много претенциозни, миналия сезон с предварителна резервация по супер снимки в нета попаднахме на такава дупка, че единодушно и без двоумене обърнах колата и си спахме в собствените български креватчета. За предстоящата ваканция бях резервирал апартамент през букинг в началото на декември. После размислих и се отказах. Писах на собствениците, но ни вест ни кост. По правилата на букинг трябва да ми пазят стаята до 21ч на 04 февруари. Ако някой много желае, да я ползва. Поздрави.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X