Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

    Колеги, някой може ли да сподели мнения за хотел Алфаризорт Чифика (Троян) - това е старата Веника. До колкото разбрах скоро е правен ремонт. От тогава е и с ново име. Преди ремонта отзивите в мрежата са предимно че е западнал.

    Били сме в х-л Балкан и в х-л Дива и сега искаме да опитаме друг хотел в района.
    Най-важното - някой знае ли колко градуса е външния басейн?

    Благодаря!
    "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

    Grand Cherokee Limited 2.7CRD

  • #2
    От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

    Здрасти , този и аз много му се чудих за новогодишните празници . В крайна сметка реших да не рискувам на база прочетеното в интернет и една подробност в коледната им оферта , а именно клане на прасе пред хотела.......реших че ми е рано за децата да присъстват на подобни ритуали. Мога да препоръчам обаче за гореща минерална вода Аква Варвара , намира се във Варварски минерални бани посока Велинград, останахме изключително доволни от съотношение цена - качество. Ако ви се ходи по-далеч препоръчвам !
    подпис : Драги ми смехурко;))

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

      В Чифлика за мен най-добре е Фея.Имат си мн кусури,но водата им е гореща,а хотела доста добре поддържан.Дразнят ме храната,правилата им,които те карат да чувстваш че все едно лична услуга ти правят,и платения нет....
      TLC 120 Prado
      Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

        На 25.12 провеждане пред хотела на автентичния български обичай – клане на прасе с пърлене, разфасоване и барбекю с прясно месо, греяно вино и ракия, кисело зеле и кисели краставички .....

        Само многоточието е от мен!
        подпис : Драги ми смехурко;))

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

          Хората се опитват да привлекат клиенти. Какво толково лошо видяхте в това? Или по родните места, ако останаха такива, ходите само да седнете на маса? Инак свинско и винско всички уважават... Само дай.....
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

            Е за това я втасахме като държава . Какво му е на обичая ? От как имам някакви съзнателни спомени съм присъствал на този обичай всяка година по няколко пъти а от как мога да държа нож участвам активно в него . Пържолите в магазина растат по дърветата или прасетата щастливо са се самоубили за да ни нахранят С кеф бих отишъл на такова място където мога да си видя пържолата още жива сам да си я отрежа и да я метна на скарата или в тигана с лук . Аз присъствие и участие на такова мероприятие не отказвам
            Последно редактирано от sek.1; 29-01-17, 07:58.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

              Като малък редовно присъствах на такива празници с клане на прасе и нито съм пораснал изрод, нито и сега виждам нещо неморално в това. За съжаление баба и дядо са починали отдавна за да заведа и моите деца.... И естествено е, че никой няма да коли/бие с бияча/стреля прасето пред очите ви.

              п.п. Между другото според мен е доста полезна тема, в букинга си пишат оценки, но ще е информативно всеки да сподели – и + за различните хотели в нашите курортни места. Както за заведенията за хранене, да се обособи отделна тема за хотелите? Мисля, че всеки с пет-шест реда писане, ще съберем мнения за 90% от хотелите където масово се почива.

              За старата Веника мнението ми е, че не струва за парите си. Ако е лятото, на промоция, за 25-30лв нощувка, то горе-долу всичкият негатив се оправя от външният басейн. Иначе стари и занемарени стаи и бани, студено в стаите особено при ниски ъншни температури, съвсем обикновена закуска и вечеря, липса на каквото и да е спа.

              За акворизорт не мога да кажа нищо, но чета, че са обновили стаите и май направили сауна.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #8
                От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

                Аз като един доста обикаляш човек мога да споделя и хубави и лоши места!Но струва миче се това е за отделна тема.Паркинг досега никъде не съм плащал.А интернет съм плащал само в Порт Саид-Египет,и в хотел Фея.Но това не мие попречи да се върна няколко пъти да почивам там.
                TLC 120 Prado
                Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                Коментар


                • #9
                  От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

                  Първоначално публикуван от Pancho77
                  Ама в такъв курорт като Чифлика и то в елитни хотели да ми предлагате за удоволствие една варварщина - ще ме извинявате...
                  ... п.п. по нагоре няколко поста някой колега написа, че хотелите се държат все една ти правят лична услуга, плащаш интернета и май беше паркинга...
                  ...тея наистина си гонят клиентелата...ама по-възможно най-умелия начин...
                  Говориш наизуст, нали...... А и четеш през ред....

                  Стара Веника и елитен хотел в едно изречение може да събере човек, който не е стъпвал там никога....
                  За лична услуга от страна на хотилиерите - ставаше на въпрос за съвсем друг хотел.

                  Когато човек започва да хейтва, нека да си направи труда да го свърше като трябва... Безразборното плюене носи негативи най-вече на плюещия..
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

                    Извинявам се на автора , че му ос....ме темата с тия прасета.
                    Извинявам се и на всички дето не мисля че му отива да колиш
                    Прасе и да го разфасоваш пред хотел за атракция. Сигурно това
                    веднага ме прави от некоравите пичуи, споменах че за семейна
                    почивка с малки деца не ми се видя подходящо. Ето други хора
                    го намират за ОК, нека уважаваме избора на всеки.
                    подпис : Драги ми смехурко;))

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

                      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                      Хората се опитват да привлекат клиенти. Какво толково лошо видяхте в това? Или по родните места, ако останаха такива, ходите само да седнете на маса? Инак свинско и винско всички уважават... Само дай.....
                      Не е като да няма и по-добри начини за привличане на клиенти. Пък много хора уважават свинско и винско, но не желаят да се запознават предварително с пържолата си ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

                        Нали не си представяте, че два ербапа изкарват 200кила нерез, пред очите на изпаднали в захлас хора, хвърлят му бой и му пускат кръв и вадяд карантиите пред централният вход на хотела?? Направено си е битово, с къщичка, с барбекю, с традиционни носии и без никакви кървави гледки.

                        Не ви ли стряска примерно, че на поне две места в Боровец се въртят на шиш, пред очите на всички хора /включително и деца/ прасета? Изкарват ги цели, опърлени, нанизани на шиш и вързани и о, боже пред очите на всички режат парчета от тях дори?


                        п.п. Дори не ми и трябваше да търся - първото написано в тубата - Англия, нещо по-различно ли е?

                        Последно редактирано от paksss; 29-01-17, 14:52. Причина: добавка
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

                          Ако всичко е добре обмислено,ще е хубаво.
                          В този смисъл,и чевермето не е по различно.
                          Не мисля,че ще натиснат да колят живо прасе пред хотела.
                          Все пак имаме и право на избор,в кой хотел да отседнем.
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

                            Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                            Не мисля,че ще натиснат да колят живо прасе пред хотела.
                            Хотел
                            е все пак, при това не частна вила, с частни посещения, не отчитащи се никъде. После няма да може да си оправят сметките за години напред от актове от ДВСК, Защита на животни, зелени, бембени, частни лица получи стрес, но много обичащи парите и авантата, и тем.подобни организации.
                            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

                              Две страници писания, а никой не го е видял на живо въпросното клане в гореспоменатия хотел.
                              Дали да не заплачем и за "нероден Петко"...
                              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X