Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

    Предполага се, че гледането не е задължително?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #17
      От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

      Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
      Две страници писания, а никой не го е видял на живо въпросното клане в гореспоменатия хотел.
      Дали да не заплачем и за "нероден Петко"...
      Темата е за самия хотел, дали някой е бил и дали го препоръчва като хотел. Спрете със свинските погребения и спама, оттук нататък трия и наказвам
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #18
        От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

        Е запазихме, пък след две седмици ще Ви кажа...

        Иначе в района както казах съм ходил на Дива и на Балкан. На Дива ресторанта и стаите са малко по-добри от на Балкан, но на Балкан външния топъл басейн е мнооого по-добър.
        "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

        Grand Cherokee Limited 2.7CRD

        Коментар


        • #19
          От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

          Ако отидете,прескочете до Блян(точно отсреща),правят страхотни мекици и невероятно "митничарско" мезе.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #20
            От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

            Ваканцията свърши, ще може ли да помоля за впечатления от пътуването ви и състоянието на хотела?
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • #21
              От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

              Казвам...
              Басейна - не много голям, но съобразен с размерите на хотела; не сме се блъскали; две отделения едното 39-40 градуса, другото 30-31. Един от най-хубавите басейни според мен.
              Храната - имахме включена закуска и вечеря. На блок маси са и двете; нямаше кой знае какво разнообразие но никой не остана гладен. На вечеря музиката е българска което много ми хареса.
              Стаите - явно имаха някакъв проблем с парното. Отоплявахме се с духалки и електрически радиатори. Но нямаше никакъв проблем! Самия хотел е топъл и малко като се пусне печка бързо се стопля. Иначе и подово имат.
              Персонала - много любезен и приветлив.
              Бяхме компания 6 човека всички останаха доволни!
              Имахме рожденничка в компанията, и от хотела като разбраха й подариха бутилка шампанско на вечерята. Важен е жестът!

              П.П. Препоръчвам да се разходите до хижа Хайдушка песен. Много любезни хижари; страхотен чай с ром и зеленчукова супа!
              Последно редактирано от Interceptor; 12-02-17, 15:26. Причина: правопис
              "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

              Grand Cherokee Limited 2.7CRD

              Коментар


              • #22
                От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

                Ей това мнение донякъде затваря темата, но нека седи отворена, и други ходили да споделят мнение. Благодаря за споделеното
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #23
                  От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

                  За това са форумите, да се споделя информация...

                  Иначе това ми е третото ходене за последните две години в с.Чифлик. Ще споделя сравнително прясна информация за още два хотела.

                  Х-л Балкан:
                  Басейн - голям; имаше общо 5 отделения. Най-голямото около 26-29 градуса. Следващото по размер (детското) около 35 градуса (най-приятното за стоене, но по-малко и плитко ); едно отделение за около 5 човека 40-43 градуса и още две топила едното много горещо, другото ледено. Абе хубав ама най-приятното за стоене най-неудобно.
                  Храна - не ми хареса. Избираш си от меню три-четири варианта. От сорта на две кебапчета с картофи и редена салата. Не много големи порции в големи бели чинии - най-мразя така . Много време чакахме да ни обслужат.
                  Стаите - много топли. Отваряхме прозорец..
                  Персонал - не им се работеше много....
                  Тук имаше и СПА - на добро ниво: голяма турска баня и сауна. Работеха непрекъснато.

                  Х-л Дива:
                  Басейн - голям, но само едно отделение. Добре беше като температура, но си е кеф като са поне две различни.
                  Храна - блок маси, много богато меню. Голям избор. Храната беше най-хубавото.
                  Стаите - топли. Нямаше проблеми.
                  Персонал - нормално
                  Спа - нямам спомен дали имаше и на какво ниво беше.

                  Ами това е.
                  "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                  Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

                    2014 и 2015 празнувахме 8и Март в Дива цените бяха много разумни. Хотела става без да блести с нещо. Стаите са старички, но добре поддържани и чисти. Персонала е любезен. Празничното им меню беше богато и вкусно. Външния топъл басейн е разкошен. Спа-то е малко недоразумение. Намира се в едно мазе. Коридорите са студени и неприветливи, всъщност ползвах само сауната, не знам какво друго имат. 2016 вдигнаха цените на 100+ за двойна стая, без да са правили ремонт и подобрения и това наклони везните да се огледаме за други дестинации.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мнения за Алфаризорт Чифлика (Старата Веника)

                      Е са се връщам от Хотел Дива. Водата във външния басейн не става за киснене. Студена е и ако плуваш няма да има проблем, но единственото място което става да се грееш е около двете тръби от които влиза вода.
                      Ходихме да се топим в Балкан. Прекрасен външен голям басейн, малката локва събираше десет човека и малко като супа беше станало, а другия басейн с трите отделения беше окупиран от една готина компания с пиене и ядене около него. Ми поседяхме при тях.
                      Моята приятелка опипваше водата във всички басейни в събота, та може и да сте ни видяли. В Алфа беше също топло, но ми малееше басейна, иначе изглежда готино.
                      Хотел Дива като хотел, обслужване и храна беше страхотен, но само факта че според тях водата навън е 35 градуса и няма как да е повече, а си беше откровено хладна не ни хареса.
                      В Балкан пишеше 34 ама беше доста по-топло.
                      Като цяло, Балкан ми влезе във фаворити заради комплексното усещане, а Алфа ми е следващия който ще посетя със сигурност.
                      Ценово всички според мен са на едно ниво, поне от това което видях на рецепция.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X