Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електронен часовник с програмируемо управление на външни електрически вериги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електронен часовник с програмируемо управление на външни електрически вериги

    Преди време имах това:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03.jpg
Прегледи:1
Размер:82.4 КБ
ID:6127494

    Някой от вас да има лични впечатления
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

  • #2
    От: Електронен часовник с програмируемо управление на външни електрически вериги

    Сега има това:
    http://www.fibaro.com/us

    Ползвам го за да го разуча, не че имам особена нужда. Работи доста добре.

    Коментар


    • #3
      От: Електронен часовник с програмируемо управление на външни електрически вериги

      Докторе,това са отживелици,сподели какво точно искаш да направиш,има програмируеми електронни таймери от 17-40 лв.Наслагал съм десетки от един модел,работи отлично,има вътре един ценер на 48 волта, който гори, но го сменям с 4х12 и става вечен.Отделно преди време ползвах LOGO на сименс,шнайдер имат подобни ,има безплатен софтуер и 10 лв.за платка на LPT на компа и си в играта с възможност и за ръчно и автоматично управление и от телефона.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Електронен часовник с програмируемо управление на външни електрически вериги

        Просто ме е наблегнала ретро-вълна. Това нещо" преди време ме будеше, чрез гласа на кака Сандра, включвайки грамофон и цветомузика. След края на песента ги спираше и ми пускаше телевизора.
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #5
          От: Електронен часовник с програмируемо управление на външни електрически вериги

          Преди 2 години,поживяхме в бившето затворническо общежитие на мините,та цяло лято само моя телефон в 8:10 сутринта будеше 10 човека с песента синьо на сленг,и до ден днешен всички от бригадата като я чуем и ...намразихме я тая песен,много тежък труд,жега и мизерия беше.

          Та...не я ли намрази сандра,аз я знам коя е...макар че бях 4-5 клас и се натисках със Албена на тая песен.Евтин вариянт е 10 лв.4 или 8 канала и работещо пс.

          Лого на сименс има разширители и не е много скъпо.Имам ги и двата вариянта,логото има и цифрови и аналогови входове.Както и възможност за сложна логика,примерно звъни,пуска грамофона,но ако не тръгне грамофона, ти пуска друг канал с кана вода.Тоест има възможност за обратна връзка и логика в следствие на събития
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #6
            От: Електронен часовник с програмируемо управление на външни електрически вериги

            Ако е за ретро-вълната - няма лошо. На това (понеже е сделано) като му смениш всички кондензатори и оправиш всички спойки сигурно ще тръгне.

            Ако е да се върши работа - таймерите дето Roninn ги предлага вършат работа.

            Ако е за умен дом - хващаш едно ардуино и го разучаваш. Ако си сложиш клауд-базирана система за същата цел да знаеш че ще ти изтрия телефонния номер.

            Коментар


            • #7
              От: Електронен часовник с програмируемо управление на външни електрически вериги

              Пише „ВС", т.е. Неделя. Мн. сладурско...
              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
              LZ1EMS

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X