Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с моя wj 2002г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с моя wj 2002г

    Здравейте.Не съм нов ама не съм и писал направо на моя проблем борт компа почти нищо не отчита темпертура,разход нищо стъклата на вратите отказаха таблото си свети гасне като извадя ключа .моля някой ако знае за този проблем да помага

  • #2
    От: проблем с моя wj 2002г

    Провери за скъсан кабел в гофрето на двете предни врати.

    Коментар


    • #3
      От: проблем с моя wj 2002г

      Едит: Писали сме по едно и също време с FABARM Виж за прекъснат кабел в предните врати:
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...87#post2638987
      Volkswagen Touareg NF 4.2 V8 TDI
      Toyota RAV4 XA10 3S-FE
      Grand Cherokee WG Limited 4.7 V8 Quadra Drive - продаден

      Коментар


      • #4
        От: проблем с моя wj 2002г

        Мерси това ще стане утре че сега ще ми паднат ноктите на ръцете Утре проверявам сноповете на вратите Мерси за информацията,

        Коментар


        • #5
          От: проблем с моя wj 2002г

          Здравейте колеги днес проверих и двете врати И нищо всичко е здраво и на никъде . дойде един майстор накараме да сглобя всичко отвори капака на големия мотор взе един ключ по голям + на акумулатора към купето голяма искра и край.... хайде виж сега и всичко работи .не знам да ли е правилно но имаше резултат

          Коментар


          • #6
            От: проблем с моя wj 2002г

            Тоя майстор, да не е заварчик, бе? Или магьосник някакъв. Как плюса на акумулатора към купето?
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • #7
              От: проблем с моя wj 2002г

              Единственото което ми идва на ум е, че някъде има окислена маса.
              И с това късо? Не,не е това.
              За пръв път чувам,такъв метод и ми стана интересно.
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • #8
                От: проблем с моя wj 2002г

                При това късо,единствено може да има тотал щета,не да се оправи.Колегата сигурно има логично обяснение.
                Grand Cherokee WJ
                Dodge Caliber
                E 430 4-matic-T(S210)
                GLK

                Коментар


                • #9
                  От: проблем с моя wj 2002г

                  Логичното обяснение е, че е натоварил връзките и при протичането на голям ток контакта се е възтановил.

                  Коментар


                  • #10
                    От: проблем с моя wj 2002г

                    За мен, това е безумие. Чак не мога да повярвам, че се е случило. Не знам, дали въобще можете да си представите, какво се случва, когато се даде на късо плюса, с гаечен ключ, към купето на автомобила, при изправен акумулатор 100 Аh и стартов ток 680 А и изправна минусова клема и кабел на акумулатора. От там, нататък, никакви слаби връзки нямат значение.
                    Или, не се случило така, или човека не може да го обясни правилно. Ама, като гледам правописа и изказа, май е второто.
                    Това мнение, го написах с цел, да не помисли някой, че по този начин се решават проблеми по електроинсталациите на колите. Това е опасно за здравето и живота.
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • #11
                      От: проблем с моя wj 2002г

                      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                      Логичното обяснение е, че е натоварил връзките и при протичането на голям ток контакта се е възтановил.
                      Точно така. Протичането на ток през контактори и релета има самопочистващ ефект. Освен това се брои за моментно откачане на системите. Рестарт.
                      Това което забелязвам обаче е че не си проверил и задните врати. И там се късат кабелите.
                      "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                      Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                      Коментар


                      • #12
                        От: проблем с моя wj 2002г

                        Да задните врати не проверих което ще направя. цитат (Или, не се случило така, или човека не може да го обясни правилно. Ама, като гледам правописа и изказа, май е второто.)(atanas_93 )
                        Не знам да ли съм неграмотен аз просто споделям. И никого не задължавам да го прави това със неговата .......

                        Коментар


                        • #13
                          От: проблем с моя wj 2002г

                          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                          Логичното обяснение е, че е натоварил връзките и при протичането на голям ток контакта се е възтановил.
                          Да подкрепям мнението. Опасно ! Но, с премерен риск и повечко практика в тази област ( ....електротехника....) се получава. Лично съм пробвал това с клеясалите контакти.

                          Коментар


                          • #14
                            От: проблем с моя wj 2002г

                            Моля, ви, не давайте такива съвети. Това е откровено безумие.Тук четат и хора, които наистина не занаят, какви може да са последствията от даден на късо акумулатор. С подкрепянето на това, ще ги нараните.
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • #15
                              От: проблем с моя wj 2002г

                              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                              Моля, ви, не давайте такива съвети. Това е откровено безумие.Тук четат и хора, които наистина не занаят, какви може да са последствията от даден на късо акумулатор. С подкрепянето на това, ще ги нараните.
                              Може да не знаят как гърми акумулатор?
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X