Обява

Свий
Няма добавени обяви.

свети лампата на ABS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • свети лампата на ABS

    Здравейте колеги!Миналата седмица купих PAJERO SPORT 3000 V6.Когато вкюча лоста за 4н лампичката премига и светва и ABS лампата.Лоста също ми се вижда халтав.Хъбовете са автоматични.Имал съм от първите PAJERO но лоста за четворките беше много по стегнат.Моля някой ако може да помогне!
    0

  • #2
    От: свети лампата на ABS

    Колега а стоповете светят ли?

    Коментар


    • #3
      От: свети лампата на ABS

      не

      Коментар


      • #4
        От: свети лампата на ABS

        Смени крушки на стоповете и ABS ще се оправи.Поне при мен беше така на паджерото ми. А когато изгоряха стоповете на тойотата освен лампата на ABSа вътре стана като дискотека .

        Коментар


        • #5
          От: свети лампата на ABS

          Ще пробвам но чакам дасе постопли и ще я вкарам в сервиз да почистят всички датчии отдолу

          Коментар


          • #6
            От: свети лампата на ABS

            Стара тема и моите пресни наблюдения при същата модификация:

            При здраво окопаване и много буксуване на един кален баир вчера, светна постоянно лампата на ABS, функцията на който също изчезна. Това не попречи да стигна до мястото, за където се бях запътил, не е загуба на основна функция. Проверих в нета на какво може да се дължи това и при руснаците излезе версия че е вероятно бъг в софтуера, предизвикан от буксуването, особено при включен блокаж и при моделите преди и около 2000 година. Според тях грешката се самоизчиства след продължително каране със скорост над 20 км/ч. Проверих кабелите към датчиците и бушона на ABS, без проблеми бяха, покарах и не ми се получи. Махнах минусовата клема на акумулатора за 10 минути, поразкарах го после напред и нищо. Подкарах го бясно на задна и лампата изгасна, ABS работи отново.

            А дано да има файда от този пост

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X