Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв 2" din за бус?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв 2" din за бус?

    Нужен ми е качествен 2" din с чувствителен FM тунер, цифрова TV, добър HI FI /много ретро/ звук, изход по ниско ниво, чувствителен GPS и вход за камера за заден ход.

    Какво не ми е харесало на такива попаднали ми за малко: тъч скрина не е чувствителен и отразява замо 1 точка на допир, не можеш да зумираш, навигацията "мисли" бавно и се пропускат пътищата, тунера не е чувствителен, свири грозно, чете от флашка и диска много бавно, понякога забива, не поддържа субтитири, дисплея не се вижда на слънчева светлина.

    Не ми е ясно какъв да търся с ОС прозорец, или хемороид?
    + е ако има гаранция в БГ.

    П.П. Това е и електроника и аудио, не знам дали темата е на правилното място.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

  • #2
    От: Какъв 2" din за бус?

    Аз имах такава дилема скоро и я реших, като просто се отказах от някои от изброените неща, за сметка на други. Взех устройство без диск и ТВ, но с пълнофункционален андроид (на практика е таблет в кутия за 2дин) с висока резолюция на екрана, 16ГБ вградена памет и WiFi. Поръчах го от бързия Али и теглих една на вносителите на подобни (пак китайци) в БГ, щото искат 3х пари за модел с по-слаби характеристики, дето са го купили и на едро... Това беше към 130 евра, като дойде му платих и ддс върху тая цена - общо да се е вързало около 320 лв.
    Радиото лови супер в сравнение с предишното, което беше с win ce. Екранът има пълна функционалност, все едно си е таблет или телефон. Навигацията работи идеално, предполагам, че е понеже стои във вътрешната памет а не на карта в слота.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #3
      От: Какъв 2" din за бус?

      От кои функции се отказа?
      Може ли модил или линк?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Какъв 2" din за бус?

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        От кои функции се отказа?
        Може ли модил или линк?
        Е нали ти пиша горе - от DVD-то и лалавизията. Всъщност китайците предлагаха външен модул за ТВ, както и такъв за сим-карта, но реших, че не ми трябват. Иначе отзад има aux вход и за видео, освен за аудио, та ако искаш непременно да гледаш дискове, предполагам може да се закачи някаква външна тараба.
        А, да - и за разлика от другите, това дава ток на usb-то и можеш да си зареждаш други устройства.
        Ей това е. Гледам, че сега са му вдигнали малко цената - аз го поръчах с някакво намаление в края на ноември.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #5
          От: Какъв 2" din за бус?

          Да, DVD-то не ме интересува, но TV ми е нужно.

          Други предложения?
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X