Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Жила ръчна спирачка Спортидж 2001 - проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Жила ръчна спирачка Спортидж 2001 - проблем

    Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
    Просто има едно правило на форума за скритата реклама(било на фирми, било на майстори на помпи) което поне по някога се опитвам да спазвам.
    За въпросните жила не зная, но който ме е питал на л.с. за координатите на майстора на помпи- на всички съм ги давал...
    Каква реклама колега, не съм видял още тук в този форум, някой модератор да се заяжда за това че потребител е дал мнение за даден майстор /сервиз, магазин/
    Линкове не искаме - и не те плюем!!!
    Обсъждаме проблеми и решения за нашите коли.
    Панайот Бърдарски
    0887 60 77 22

    Коментар


    • #17
      От: Жила ръчна спирачка Спортидж 2001 - проблем

      Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
      Каква реклама колега, не съм видял още тук в този форум, някой модератор да се заяжда за това че потребител е дал мнение за даден майстор /сервиз, магазин/
      Линкове не искаме - и не те плюем!!!
      Обсъждаме проблеми и решения за нашите коли.
      Някои казваме,други не.
      Все пак са едни жила,дето може и без тях.
      Не съм потърсил,не съм ги намерил!
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #18
        От: Жила ръчна спирачка Спортидж 2001 - проблем

        Моля за извинение, децата имаха ваканция и бях за кратко в планината, та не съм влизал тук. Не съм очаквал, че такава полемика ще се развие! Та, както казах, първо питах в Базис М, където ме увериха, че ги имат и ляво и дясно, за по 32 лв. Като ги поръчах, се оказа, че имат на книга в склада, но на рафта ги няма. Човека се извини, и каза, че ще пита тук-там, вкл и в Колос. За съжаление, не се намериха. Мой познат ми каза, че си поръчал части при приятел, вноссител и т.н. Обадих се, дадох ВИН, после ми каза, че може да ги достави. Едното 33, другото май беше 38 лв. И така, дойдоха жилата. На опаковките имаше етикет, на който надписа беше на чешки, или словенски, словашки,или нещо такова. Под него имаше друг етикет, с йероглифи. Паснаха си точно Който познава Варна, магазина е на улица с много магазини за авточасти, акумулатори и т.н.: светофара след жп гарата (не омв, следващия посока езерото), вдясно, след 100-ина метра, от дясната страна. Ако не бъркам, Пионер се казва магазина. Пътя минава покрай паркинг за автобуси, и излиза до хотел Голдън Тюлип. Никаква реклама не правя, да се знае! Поздрави на всички
        Николай
        VITARA 1.6, 93 къса кабр
        КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

        Коментар


        • #19
          От: Жила ръчна спирачка Спортидж 2001 - проблем

          И ти извинявай колега,аз лично си помислих че се правиш на интересен като не казваш от къде си ги намерил!Не очаквах че няма да влезеш във форума толкова дълго време,защото някой сме почти всяка вечер с малки изключения и веднага прозрях тайнственост(нали съм си мнителен по природа)!!!Приеми извиненията ми че те нападнах словесно!
          Бъди жив и здрав!!!
          P.S.За това човек не трябва да бърза никога със заключенията си!Хем го знам,хем почти винаги го правя!!!

          Коментар


          • #20
            От: Жила ръчна спирачка Спортидж 2001 - проблем

            Ами ето, спри да го правиш Няма проблем, и няма тайни!
            Николай
            VITARA 1.6, 93 къса кабр
            КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

            Коментар


            • #21
              От: Жила ръчна спирачка Спортидж 2001 - проблем

              Първоначално публикуван от vuk varna Преглед на мнение
              Ами ето, спри да го правиш Няма проблем, и няма тайни!

              Коментар


              • #22
                От: Жила ръчна спирачка Спортидж 2001 - проблем

                Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                Просто има едно правило на форума за скритата реклама(било на фирми, било на майстори на помпи)
                НЯМА ТАКОВА ПРАВИЛО!!!
                Тук не сме телевизия или радио, та да се страхуваме от измислените правила на СЕМ.
                И по инерция от чутото по телевизиите-много хора си мислят, че и тук не бива да казваме фирми. Ами не е така, тук никой не е забранил да се казват имена на фирми, магазини, майстори, сервизи...

                Е, ако се види, че по този начин наистина се прави опит за реклама-има санкции(обикновено изтриване на опита за реклама, и предупреждение), а ако някой толкова иска да се рекламира тук-има си ред-в раздел "търговски партньори".
                Но това, че ние като обикновени потребители си пишем къде сме пазарували-няма нищо лошо или забранено.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #23
                  От: Жила ръчна спирачка Спортидж 2001 - проблем

                  Кольо,напълно съм съгласен с теб и подкрепям мнението ти!!!Аз винаги съм си казвал от къде и как,дори и без да ме питат,за да може да се ползва информацията от всички в форума!Нали всичките сме в този форум за да се улесняваме по някакъв начин във всичко възникнало по автомобилите ни!!!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X