Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор между Террано и Паджеро Спорт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор между Террано и Паджеро Спорт

    Здравейте ,колебая се между двата модела Nissan Terrano 2.7td 02g. и Mitsubishi padjero sport 2.5tdi 00g.
    Последно редактирано от SpeeD.DeviL; 24-01-17, 10:38.

  • #2
    От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

    Аз лично, винаги избирам по външен вид , а тези двете са ми двете крайности - Тераното е без конкурент по грозотия, а Спорта те пленява от пръв поглед!
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #3
      От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

      Но Терано 2,7 ТДИ е с един от малкото останали здрави и идиотоустойчиви двигатели.

      Относно външния вид - всеки си има вкус. По-важното е да няма ръжди, особено отдолу по шасито и дъното. Да не е мазано (т.е. прикрито) с разни антикори и подобни
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

        Здравейте,
        Ако можете да надхвърлите малко бюджета, бих препоръчал с двете ръце Терано-то, но с мотор 3.0 дизел. Наистина изключителен джип. Имайте предвид, че гният на определени места отпред, както и че имат склонност да клатят (по магистралата). Тък като не сте дали никаква информация, вземете предвид къде и колко ще го карате (градско, извънградско, магистрала, планина, offroad).

        Коментар


        • #5
          От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

          Първоначално публикуван от icemaan Преглед на мнение
          Здравейте,
          Ако можете да надхвърлите малко бюджета, бих препоръчал с двете ръце Терано-то, но с мотор 3.0 дизел. Наистина изключителен джип.
          Изключителен, ама с проблемен двигател, и проблемна горивна помпа. Върви наистина добре, ама си трябва късмет при покупката и пълна профилактика на двигател след това, ако искаш да разчиташ.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

            Моят опит явно е различен от вашият. Когато придобих въпросната конфигурация, въздушният филтър на беше сменян от около 50'000км(!!!). Когато го извадих, не се различаваха ребрата на прегънатата филтърна хартия, толкова силно беше запушен или затлачен би било по-правилно. Джипа вървеше като спънат кон (мъка голяма беше). След обслужаването всичко си дойде на мястото. За мен двигател, който е бил толкова занемарен и толкова зле "гледан" (може би правилното е НЕгледан) и не се е предал, заслужава адмирации (ИМХО).

            Успех на автора в избора.

            ПП. И да споделя един много интересен (за мен) факт: В София даваше невероятните 8,5 литра разход на 100км. Джипа беше с 5 врати.

            Коментар


            • #7
              От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

              Да де, ама ти си конкретен случай, а статистиката показва друго. Затова и по-горе споменах че си трябва късмет при избора.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

                Митсубиши е по добре ама ако има 2.8 дизел.
                Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                Коментар


                • #9
                  От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

                  Пахероса се комплектова и със Супер селект раздатка, която е голяма благина. Обаче се срещат и само със задно предаване, правени за Канада и САЩ. Тераното е само парт-тайм.
                  Животът е харизан кон според мен...

                  Теди

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

                    Пажеро спорт със Супер селект-много рядко и предимно със десен волан.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Изключителен, ама с проблемен двигател, и проблемна горивна помпа. Върви наистина добре, ама си трябва късмет при покупката и пълна профилактика на двигател след това, ако искаш да разчиташ.
                      И аз бях започнал да се оглеждам за такова с 2.7 двигател,но това ме стресна.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

                        Sрarky имаше предвид 3.0 литровия двигател.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

                          Първоначално публикуван от to66ko7 Преглед на мнение
                          Sрarky имаше предвид 3.0 литровия двигател.
                          Сега го видях,Благодаря!
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

                            2.7 литровия мотор грижи с надеждност няма. Трябва нарочно да го строшиш, проявявайки изключителна упоритост. Но 30-те кончета надолу и литър-литър и половина разход нагоре са си факт. И макар че мен ме устройва, щом може да поддържа 140 по магистрала без някакви драми, със сигурност бих предпочел едни 150-160 кончета, ама нещо все не мога да се счупя за трилитрово терано или тойота 120-ка, именно поради това че едното може да се окаже тотал щета, а на другото да се наложи да се ръсна яката за дюзи след покупката.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор между Террано и Паджеро Спорт

                              Хубаово де. А някой чипвал ли е Терано 2,7? Едни 150 коня не могат ли да се изкарат от този мотор?
                              Nissan Terrano 2,7 TDI

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X